Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie ma opcji żeby mi ktoś nie zespoilerował gdzieś serialu. Za dużo tego na twitterach, fejsach i innych internetach. Musi lecieć od razu :darthvaderplz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wiem jak się skończy Człowiek z Wysokiego Zamku ponieważ dekiel recenzent nie dopisał że w recenzji znajdują się spoilery. Ale jeśli faktycznie tak jest to Człowiek z.... będzie serialem z mega przemyślanym zakończeniem. 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam na cały sezon Mandaliorana. Do tej pory widziałem tylko małego yode i nic poza tym. Jak się chce to się da uniknąć spoilerów, wystarczy unikać jakiś gówno stronek i fejsa, z którym na szczęście nie mam nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. Robot.

Mam wrażenie, że każdy kolejny sezon jest lepszy. Obecny, czwarty, to top topów.

 

Castle Rock.

Sezon drugi o niebo lepszy od pierwszego. Prawdę mówiąc jestem nawet zaskoczony jak bardzo jest złożona i pokręcona fabuła. Polecam. Nie trzeba oglądać pierwszego sezonu, bo najwyraźniej każdy będzie osobną historią.

 

Żmijowisko.

Polskie gunwo z drewnianymi aktorami i Pazurą zatrudnionym żeby podbić oglądalność. Lepiej przeczytać książkę.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, kill napisał:

Mr. Robot.

Mam wrażenie, że każdy kolejny sezon jest lepszy. Obecny, czwarty, to top topów.

 

Castle Rock.

Sezon drugi o niebo lepszy od pierwszego. Prawdę mówiąc jestem nawet zaskoczony jak bardzo jest złożona i pokręcona fabuła. Polecam. Nie trzeba oglądać pierwszego sezonu, bo najwyraźniej każdy będzie osobną historią.

 

Żmijowisko.

Polskie gunwo z drewnianymi aktorami i Pazurą zatrudnionym żeby podbić oglądalność. Lepiej przeczytać książkę.

 

 

A to nie wiedziałem, że jest kolejny 4 sezon Mr. Robot'a. W sumie zakończył się tak, że jasna była dalsza kontynuacja. Ale tak, zgadzam się, ten serial to jest sztos. Gdy obejrzałem pierwszy odcinek pierwszego sezonu kupił mnie od razu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranking dwudziestu najlepszych seriali 2010-2020 na podstawie ocen 100 krytyków.  

 

1. Breaking Bad (AMC)
2. Mad Men (AMC)
3. Fleabag (BBC)
4. The Leftovers (HBO)
5. Game of Thrones (HBO)
6. Twin Peaks: The Return (Showtime)
7. The Americans (FX)
8. Atlanta (FX)
9. Bojack Horseman (Netflix)
10. Veep (HBO)
11. Better Call Saul (AMC)
12. Justified (FX)
13. Parks and Recreation (NBC)
14. Hannibal (NBC)
15. The Good Wife (CBS)
16. Succession (HBO)
17. Enlightened (HBO)
18. American Crime Story (FX)
19. Rectify (SundanceTV)
20. The Good Place (NBC)

 

 

https://www.worldofreel.com/blog/2019/10/tv-results

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ich popierdolilo....

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twin Peaks : Return jest na tej liście to nie mam pytań.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dobry Return to to nie był. Za mało Coopera, za dużo Dougiego.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stąd też moja reakcja, o ile 1 była absolutnie świetna, ten gesty jak cholera klimat tak w 2 kręci się wokół psycho gówna na siłę...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale netflix coś słabiutko....  Okazuje się, że jak serial będzie tęczowy to nie oznacza od razu, że będzie dobry. 

N narobił ostatnio tyle szrotu,  nic dziwnego, że mają takie długi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srogie ponad 3h dobrego kina mam nadzieję.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, neuro napisał:

Dziś premiera Irlandczyka.

Liczę  na kawałek dobrego kina od Netflixa, w końcu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem większość tych seriali, które są w zestawieniu i już kilka z nich bardzo mnie intryguje. Sprawdzę je na 100%. 

 

Taka refleksja mnie się nasunęła...

 

Netflix w zestawieniu z jedną produkcją. Animacją o koniu.

 

I tak sobie myślę - pewnie można to zaliczyć do spiskowej teorii dziejów -, że skoro Netflix na początku tak wystrzelił, mieli taki zastrzyk gotówki na produkcje, a teraz widzimy tego owoce w postaci propagowania wszędzie gdzie się da ideologii LGBT, to skąd te pieniądze płynęły? 

 

Widzę po sobie, że z tego zestawienia znałem zaledwie 6 pozycji, a śmiało mogę siebie nazwać miłośnikiem kina, bo oglądam tego na tony... To co ma powiedzieć taki zwykły użytkownik gdzie obejrzy sobie 2 filmy na tydzień. Netflix stał się bardzo popularny, zalał rynek tym gównem i taki zwykły użytkownik nigdy nie dowie się o takich produkcjach jak w tym zestawieniu. Owszem, na początku Netflix miał dobre produkcje serialowe, ale teraz? 

 

Takie luźne przemyślenia, więc proszę tutaj bez spiny. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszej dziesiątki znam 7 seriali, z drugiej 2 a z tematyką jestem na bieżąco. Co to jest do wuja za Veep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

Przejrzałem większość tych seriali, które są w zestawieniu i już kilka z nich bardzo mnie intryguje. Sprawdzę je na 100%. 

 

Taka refleksja mnie się nasunęła...

 

Netflix w zestawieniu z jedną produkcją. Animacją o koniu.

 

I tak sobie myślę - pewnie można to zaliczyć do spiskowej teorii dziejów -, że skoro Netflix na początku tak wystrzelił, mieli taki zastrzyk gotówki na produkcje, a teraz widzimy tego owoce w postaci propagowania wszędzie gdzie się da ideologii LGBT, to skąd te pieniądze płynęły? 

 

Widzę po sobie, że z tego zestawienia znałem zaledwie 6 pozycji, a śmiało mogę siebie nazwać miłośnikiem kina, bo oglądam tego na tony... To co ma powiedzieć taki zwykły użytkownik gdzie obejrzy sobie 2 filmy na tydzień. Netflix stał się bardzo popularny, zalał rynek tym gównem i taki zwykły użytkownik nigdy nie dowie się o takich produkcjach jak w tym zestawieniu. Owszem, na początku Netflix miał dobre produkcje serialowe, ale teraz? 

 

Takie luźne przemyślenia, więc proszę tutaj bez spiny. 

 

 

Netflix wypuścił House of Cards i zgarnął całą pulę.  Niestety w pewnym momencie stwierdzili, że nie muszą się użerać z licencjami tylko zaleją rynek własnymi produkcjami. No i rozmienili się na drobne, zalewając rynek papką dla mas.  W potoku tęczowej miernoty, wyłaniają się czasami interesujące pozycję, ale niestety 80% tego co wydają jest daremna.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz N bardziej przypomina Google Store lub sklep dla Jabłek. Tam też trzeba ostro grzebać wśród gówna by wyłowić jakiś klejnot. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numer jeden zawsze jest i było HBO. Ich produkcje - nie mówię o Polskich - są o wiele lepsze jakościowo niż Netflixa.

 

Zresztą zestawienie to pokazuje. Chłopacy poczekali, aż Netflix się wystrzela i ze spokojem robili swoje.

Edytowane przez hacker25
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, hacker25 napisał:

Dla mnie numer jeden zawsze jest i było HBO. Ich produkcje - nie mówię o Polskich - są o wiele lepsze jakościowo niż Netflixa.

 

Zresztą zestawienie to pokazuje. Chłopacy poczekali, aż Netflix się wystrzela i ze spokojem robili swoje.

 

Tylko ta ich apka.......:whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich apka zapomina gdzie skończyłem oglądać film lub serial, kasuje pozycja z mojej listy, z uporem maniaka odpala filmy z napisami i audio polskim i doslownie za każdym razem muszę je zmieniać na audio angielskie i polskie napisy. No i ta jakość obrazu. I dostępność samej apki. By ją mieć musiałem kupić Amazon Fire Stick TV za 350 a i tak się okazało że apka Amazona ma blokadę na US. Pół dnia wgrywalem na niego spiracona polską apke na telefony z Google Store. Co dziwne działa bez problemu na 52" TV od Sony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie numer jeden zawsze jest i było HBO. Ich produkcje - nie mówię o Polskich - są o wiele lepsze jakościowo niż Netflixa.
 
Zresztą zestawienie to pokazuje. Chłopacy poczekali, aż Netflix się wystrzela i ze spokojem robili swoje.
Bez obrazy ale kur... Kiedy Polskie produkcję spod szyldu HBO są zajebiste, wiele lat zajęło innym wyklepanie czegoś tak dobrego....

Wataha, Pakt, Slepnac od świateł... No tak badziewie....

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×