Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Bez obrazy ale kur... Kiedy Polskie produkcję spod szyldu HBO są zajebiste, wiele lat zajęło innym wyklepanie czegoś tak dobrego....

Wataha, Pakt, Slepnac od świateł... No tak badziewie....

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Digi jak zwykle emocjonalnie ;)

 

Ale może wyjaśnij wprost czy Tobie one się podobają czy je hejtujesz, bo nie potrafię wywnioskować co podmiot liryczny miał na myśli :xzibit: 

Napisałem, że polskich produkcji nie wliczam bo... ich nie oglądam :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Digi jak zwykle emocjonalnie
 
Ale może wyjaśnij wprost czy Tobie one się podobają czy je hejtujesz, bo nie potrafię wywnioskować co podmiot liryczny miał na myśli :xzibit: 
Napisałem, że polskich produkcji nie wliczam bo... ich nie oglądam :30vm3cw:
Więc zaznajom się warto mój drogi przyjacielu z nimi bo są warte obejrzenia.

Akurat produkcję HBO PL dają radę jak cholera....

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, neuro napisał:

Kiedy wskakuje nowy odcinek Mandaloriana?

W piątek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z pierwszej dziesiątki znam 7 seriali, z drugiej 2 a z tematyką jestem na bieżąco. Co to jest do wuja za Veep?
Obejrzyj koniecznie. Serial ukazuje losy wiceprezydent USA Selina Meyer i jej przydupasów. Jest tu ostry, cięty humor na najwyższym poziomie. Kapitalne dialogi. Brzuch boli ze śmiechu. Serial ma chyba 7 sezonów albo 6 już nie wiem. W tym roku został zakończony. 10/10 bez dwóch zdań.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Netflixa, to jedyny serial, który mi się podobał to "Modyfikowany Węgiel".

Od reszty, nawet tej niby topowej się odbiłem, ale to kwestia gustu.

 

Czekam na Wiedźmina, ale sceptyczny jestem, ubolewam jednak, że to nie produkcja HBO.

Bezapelacyjnie zgadzam się, że HBO robi lepsze seriale.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman przyznaj, że Altered Carbon podobał Ci się głównie ze względu na  występującą w nim pewną meksykankę  :pazura:

 

A tak na serio, to mnie również bardzo się podobał.  Z serialami N często mam tak, że oglądam dwa, trzy odcinki, potem zaczynam oglądać coś innego i już nie wracam. A tutaj aż żałowałem, że się sezon skończył...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carbon spoko, ale masakrycznie przynudzał przez środek sezonu. Większość poszła w efekty specjalne zamiast w aktorów. Drewno było niemiłosierne na ekranie. Tylko niech mi nikt nie mówi, że taki był zamiar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po ile będzie Netflix w NC+. 

Jak hbo podnieśli z 20 na 25 to anulowałem swój abonament. Ale włączyłem pomysłową cebulę, starzy i tak płacą za tv to napisałem do supportu i mam za całe 5 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2019 o 15:29, kill napisał:

 

Castle Rock.

Sezon drugi o niebo lepszy od pierwszego. Prawdę mówiąc jestem nawet zaskoczony jak bardzo jest złożona i pokręcona fabuła. Polecam. Nie trzeba oglądać pierwszego sezonu, bo najwyraźniej każdy będzie osobną historią.

 

 

 

Mała poprawka. W 7 odcinku następuje monstrualnych rozmiarów plot twist i jednak trzeba obejrzeć 1 sezon :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest problem, bo dociagnelismy pierwszy sezon do chyba 6 czy 7 odcinka i nie daliśmy rady dalej. Coś jakoś nie siadło przy tym, ale skoro piszesz że drugi jest ok, to może się przemeczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zestawienie, patrzyłem się w ten wykres  przez osiem minut z niemałym zaciekawieniem :) 

Btw co to jest Young Sheldon..... :seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki w sumie sympatyczny ale nie wybitny serial o młodym shelodonie z big bang theory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.12.2019 o 14:38, kill napisał:

Fajne zestawienie.

 

 

 

Bardzo ciekawe zestawienie, jestem mocno zaskoczony kilkoma wynikami, myślałem że Friends zaorali rynek a oni tylko chwile w 2000 byli na topie.

 

No i pytanie za 100 punktów: co to kurwa jest NCIS? :seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NCIS to procedural, takie CSI ale w amerykańskiej armii. 

Co do filmiku to fajnie widać jak pojawią się Sopranos i wszystko się zmienia. 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowane przez malpka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, pablos_83 napisał:

Którą wersję wybieracie? 

 

Geralt jak przystało na średniowiecznego Polaka musi mówić po polsku   :pazura:

 

 

A tak poważnie to nie sam nie wiem. Wykreowany przez Sapka świat posiada mnóstwo słowiańskich smaczków i nawiązań, których angielski nie odda.  Z drugiej strony serial robiony przez amerykanów, także i tak ich pewnie nie będzie :30vm3cw:  Tak jak nie wyobrażam sobie grania w Wiedźmina po angielsku tak pewnie serial będę oglądał w oryginale. Aczkolwiek fajnie, że głos Geraltowi podkłada Żebrowski.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbuję po polsku a potem ewentualnie przeskoczę na angielski, przy pierwszym fakapie.

 

czytam komentarze, największy ból dupy mają ludzie , którym przeszkadza, że są opcje do wyboru. Niech każdy ogląda jak chce. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, pablos_83 napisał:

Ja spróbuję po polsku a potem ewentualnie przeskoczę na angielski, przy pierwszym fakapie.

 

czytam komentarze, największy ból dupy mają ludzie , którym przeszkadza, że są opcje do wyboru. Niech każdy ogląda jak chce. 

 

No dokładnie. Fajnie, że jest taka możliwość. Nie rozumiem, jak można mieć z tym problem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sLk napisał:

Aczkolwiek fajnie, że głos Geraltowi podkłada Żebrowski.  

Szkoda, że nie Rozenek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sithman napisał:

Szkoda, że nie Rozenek :)

Pewnie Rozenka brali pod uwagę, ale on dopiero teraz wrócił po udarze, a linie dialogowe nagrywali wcześniej. Ale gdyby był to Rozenek, to pewnie bym oglądał. Choć Żebrowski też ma dobry głos. Zobaczymy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co by nie mówić o tym serialu, będzie mi smutno po tym ostatnim sezonie. Jakość nieporównywalna do większości dzisiejszych produkcji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kejny zapychacz w Mando. Niby fajne klimaty, znajoma planeta i jej tubylcy, ale jakoś tak... czegoś zabrakło.

 

P.s. skoro było 5 odcinków, z czego 3 świetne, a 2 takie sobie, to na tą chwilę ocena 3/5.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sithman napisał:

Kejny zapychacz w Mando. Niby fajne klimaty, znajoma planeta i jej tubylcy, ale jakoś tak... czegoś zabrakło.

 

P.s. skoro było 5 odcinków, z czego 3 świetne, a 2 takie sobie, to na tą chwilę ocena 3/5.

 

Niewiarygodne jak można to samo tak różnie odebrać. Dla mnie to była esencja Star Wars. Od dialogów, przez sceny walk, po scenerię i maszyny. Niczego nie zabrakło, były Gwiezdne Wojny jakby sam Lucas je napisał. 10 na 10 i chuj :darthvaderplz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×