Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2020 o 16:07, szuldi82 napisał:

The Sinner na Netflix. Bardzo dobry serial i fantastyczny Bill Pullman

 

The Sinner świetny seria.. Trafiłem przypadkiem bo mi netflix wyrzucił w proponowanych z racji nowych odcinków. Bill Pulman bardzo dobry. Dawno go nie oglądałem i początkowo myślałem, że  ten styl grania to jest jego maniera i strasznie mnie denerwował. Dopiero po czasie zorientowałem się, że to jego rola, notabene zagrana bardzo sugestywnie. WIelkie propsy.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drakula od Netflixa:

- 1 odcinek bardzo fajny, mroczny, klimatyczny, łączący humor z napięciem

- 2 odcinek wciąż dobry, nie aż tak bardzo jak poprzedni ale intryguje i daje nadzieję, że historia fajnie się dalej rozwinie

- 3 odcinek to już niestety koncertowy przykład tego jak spierdolić coś, co zapowiadało się tak dobrze... Dlaczego zdecydowali się pójść w tę stronę? Kto to kuźwa wymyślił?

 

Ogólnie oglądając ten miniserial ma się wrażenie, jakby scenariusz do każdego odcinka pisał ktoś inny.

Nie żałuję obejrzenia pierwszych dwóch odcinków, ale z trzecim już się mocno męczyliśmy i oglądaliśmy wbrew sobie co by mieć serial odhaczony. Szkoda, bo uważam że był tu potencjał na coś więcej. :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem netflixowego Wiedźmina, ledwo się doturlałem do końca. Niestety serial mi nie siadł. Mimo, że lubię klimaty scifi i fantasy, a samego Wieśka traktuję po macoszemu. 

Nie wiem, może miałem wobec niego zbyt duże oczekiwania? 

Natomiast szybko i z ciekawością zaliczyłem Mesjasza. W zasadzie w każdym odcinku spore napięcie i niespodzianki. Fajnie odwzorowane zachowania mas ludzkich i reakcje władz państwowych. Wszystko skleja się w takie lekkie kryminalno-scifi-sensacyjne kino. 

Moja ocena to 8/10

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewałem że coś strasznego zrobią z tym serialem po końcówce 2 odcinka. Teraz mnie czeka katorga obejrzenia trzeciego...

A taki był potencjał.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci odcinek jest bardzo specyficzny, to fakt. Ale np mojej żonie się podobał :p a i też bardzo nam się podobały przemyślenia Drakuli w tym odcinku. Ogólnie nie było aż tak źle, chociaż pierwsze dwa odcinki ciekawsze. Kreacja Drakuli mistrzostwo świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało w życiu seriali oglądałem ale tak

 

breaking bad - 10/10

gra o tron - 1/4 sezon 9/10, 5 i dalej naciągane 6/10

wikingowie - 1/2 sezon 10/10 dalej 6/10

Wiedzmin TVP - 7/10 

Wiedzmin netflix - 4/10

jean cloud van Johnson - 11/10 mistrz w chuj!!

dobry omen - 8/10

czarnobyl - 7/10
czarny kryształ - 6/10

ash vs martwe zło - 10/10 

dexter - 6/10

Atypowy - 8/10

Ania, nie Anna - 5/10

Gotham - 6/10

 

to chyba wszystko co w życiu oglądałem ...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Better Call Saul znacznie lepszy od BB. Nie ma tylu momentów nudy, a już tym bardziej rodzinnych nasiadówek przy stole.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.01.2020 o 08:32, okoni napisał:

Natomiast szybko i z ciekawością zaliczyłem Mesjasza. W zasadzie w każdym odcinku spore napięcie i niespodzianki. Fajnie odwzorowane zachowania mas ludzkich i reakcje władz państwowych. Wszystko skleja się w takie lekkie kryminalno-scifi-sensacyjne kino. 

Moja ocena to 8/10

Przez Ciebie prawie zaspałem dziś do roboty. Mesjasz 8/10, również polecam.

Nie sądziłem, że Netflix coś tam umie w seriale, a tu miłe zaskoczenie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#koniecświatabiałegomężczyzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, xsynapse_ napisał:

Ktoś mnie ostrzegał, że pojawi się dziwadło w SoA, no i się doczekałem...
dbf4bf03f833809a2bba1e2bec8e7a2c.jpg

:FailFish:

 

Serial kręcono na długo przed pchaniem LGBT na siłę gdzie się da a ten wątek ma sens i jest w cholerę zabawny.

 

Treadstone (Amazon) - po dwóch odcinkach wątek główny zapowiada się ciekawie. Bardzo dobre sceny walk. Minus taki że krew występuje w ilościach bliskich zeru. No, może jakieś delikatne rozcięcie ewentualnie siniak lub dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesjasz - Dobre to. Jestem po siedmiu odcinkach, więc nie wiem jak to się zakończy, ale póki co jest dosyć wciągająco.  Serial to takie bardziej political fiction, niż jakieś teologiczne rozkminy. Bardzo dobrze pokazuje jak Ci wszyscy bogobojni, nawołujący do nauk Chrystusa, Mahometa itp. dostają reakcji alergicznych gdy okazuje się, że może faktycznie the time has come...  Prosty lud się cieszy, ale hierarchowie już nie są tacy szczęśliwi... Warto obejrzeć, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesjasz całkiem dobry, fajnie dobrany aktor który o dziwo nie jest czarnym pedziem
Mnie za to bardzo zaskoczył Outsider - premiera hbo, na tyle że zamówiłem książkę Kinga, bom ciekaw jak się to skończy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sukcesja - przez przypadek się o tym serialu dowiedziałem, bo dostał teraz złotego Globa za chyba najlepszy serial i trochę się zdziwiłem, że nie słyszałem nic o tym serialu. No cóż, genialny serial, świetnie zagrany. Jestem teraz na s02e03, dostępne są właśnie dwa sezony. Intrygi, napięcia, polityka. Jest tu ukazana historia rodziny Roy'ów, która jest obrzydliwie bogata i dorobiła się na szeroko pojętych mediach. Jak na razie 10/10, dla mnie prawdziwa perła. HBO umie w te seriale, i można bez lgbtqtwtsys i bez wciskania wszystkich mniejszości. I tak jak przeczytałem gdzieś komentarz w necie, serial mógłby się nazywać "spierdalaj". OGLĄDAĆ KONIECZNIE.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dooglądałem ostatnie odcinki Mesjasza i jest dobrze. 

Spoiler

Wprawdzie po przedostatnim odcinku już myślałem, że pójdą w typową amerykańską sztampę. Dzielne CIA vs terroryści plus ruscy. Ostatni odcinek powraca do klimatu zasiewania wątpliwości. Tak naprawdę siłą tego serialu jest naprzemienne utwierdzanie widza w przekonaniu, że główny bohater jest mesjaszem lub uzurpatorem. Jeden odcinek - mesjasz, kolejny - oszust, potem znowu mesjasz, potem oszust, nie no... na pewno oszust, a na końcu....?

Serial powinien się tak skończyć i mam nadzieję, że nie będzie drugiego sezonu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo uważam - Mesjasz nie powinien mieć 2 sezonu, zakończenie jest idealnie skrojone, by zapamiętać ten serial na lata.

Jak polecą na kasę, to na bank zepsują ogólny odbiór.

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy o The Expanse jeszcze ktoś z Panów pamięta? Jakiś czas temu wyszedł czwarty sezon i na takim Metacritic ma 91. Już nie pamiętam, kiedy konsumowałem tak dobre SciFi. Amazon naprawdę podniósł poziom i sprezentował wyborny sezon.

 

I to też tak dla odmiany po syfiastym wieśku, gdyby ktoś chciał zobaczyć serialową adaptację książki, która pozostaje wierna materiałowi źródłowemu :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie sezony GoT skutecznie ostudziły mój zapał... :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś serial Rojst? Wczoraj mi dwóch kumpli go zachwalało cały wieczór, ale że obaj mają trochę dziwny gust to wolę to zweryfikować :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×