Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, xavris napisał:

Oglądał ktoś serial Rojst? Wczoraj mi dwóch kumpli go zachwalało cały wieczór, ale że obaj mają trochę dziwny gust to wolę to zweryfikować :p


Świetny klimat lat 80. Bardzo fajnie odwzorowane realia. Ciekawie przedstawione postaci, charakteryzacja i świetna muzyka, no i tajemnica. Generalnie zapowiada się rewelacyjnie. Ale... No właśnie niestety jest ale. Ewidentnie sporo kasy poszło w scenografie, muzykę, aktorów i ta w pewnym momencie się skończyła, i trzeba było na szybko zamykać i wyjaśniać wątki. Zapowiadająca się bardzo mrocznie i tajemniczo historia zostaje na szybko wyjaśniona w bardzo sztampowy i przewidywalny sposób. Serial najpierw się powoli rozkręca po czym nagle się kończy zamykając wątki w pośpiechu. Albo się skończyły pomysły albo pieniądze, nie wiem, ale końcówka to duży zawód.  Jeżeli lubisz Seweryna i Ogrodnika, klimaty Polski lat 80 ( nie komediowe) to i tak warto zobaczyć. Natomiast fabuła pod koniec mocno rozczarowuje. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon Altered Carbon wjeżdża 27 lutego. Jaram się

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wataha 3 skończona.  Jak na III sezon trzyma poziom, emocje w końcówce były (żona na smartwatchu tętno 100 leżąc na kanapie :5_smiley:)

 

Pozycja obowiązkowa. Pewnie najlepszy polski seriale ever i długo nikt nie przebije.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dracula od Netflixa, co to za gniot....  Zacząłem oglądać bo pierwszy odcinek zapowiadał się interesująco.  I mogło być naprawdę nieźle.  Niestety im dalej tym gorzej, aż do totalnej mizerii. Po czasie okazuje się, że Severus Snape mieszka w Hogwarcie  i zaprasza przygłupa, który błąka się po zamku w poszukiwaniu kogoś, komu mógłby pomóc. Jest to i tak najlepszy odcinek.  Drugi niczym teatr telewizji, statek odwzorowany tak, że sprawia wrażenie jakby miał 20m2...  Czekałem aż pojawi się detektyw Poirot..

A trzeci.... przestałem oglądać, nie dałem rady.....  Aktorstwo tak drętwe, że zęby same zgrzytają, na czele z żeńską inkarnacją Van Helsinga.   Podsumowując gdybym miał posiłkować się skalą punktową  Ep.1 - mocne 6/10 ; Ep.2- 4/10; Ep.3 nie mogę dać oceny gdyż nie wytrwałem do końca... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Nowy Papież. 1 odcinek nawet śmieszny, 2 masakryczna nuda . Mam nadzieje że się rozkręci, ale bez Lennego to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okres swiateczny to kupilem netflixa i cos tam poogladalem acz sporo wiecej jest do zobaczenia:

Jedziemy z serialami:

You - pierwszy sezon OK, ale jakos nie mam cisnienia zeby kontynuowac, wydaje sie byc to gorsza kopia Dextera.

Mindhunters - oba sezony siadlo jak malo co, dobrze zrobiony, glowny bohater troche az za mocno oderwany (taki mial byc ale w skali do 10 osiaga 11), fajnie ze wplataja postaci historyczne (seryjnych mordercow).

Stanger Things - sezon 1 - oceniam jako interesujacy, siadlo, jestem ciekaw co bedzie dalej.

Tasmy Teda Bundiego - serial dokumentalny, ciekawy dowiedzialem paru nowych rzeczy.

Serial documentalny o Billu Gatesie - znudzil mnie troche i jakos sie nie wkrecilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

After Life powraca 24 kwietnia. Jaram się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Papież obejrzany,

na pewno to nie jest dzieło łatwe w konsumpcji, jest skomplikowane, wielowarstwowe. Czasem musiałem drugi raz obejrzeć by zrozumieć o co chodzi, końcówka znowu z wieloma niedomówieniami, do własnej interpretacji.

 

Młody papież bardziej mi się podobał, bo to była lekka wizja co by było gdyby ktoś młody i atrakcyjny został szefem Watykanu.

 

Serial pewnie jest dobry a nawet bardzo ale moje prywatne i subiektywne z niego odczucia to takie 6,5/10.

Do obejrzenia z ciekawości o własne reakcje.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał już ktoś 2 sezon Modyfikowany Węgiel? Bardzo podobał mi się pierwszy, ale recenzja drugiego na ppe mnie mocno zniechęciła.

Że niby szybciej, więcej, lepiej... Czyli tak jak w większości produkcji dzisiaj. Mi się od razu lampka ostrzegawcza włącza, że przez to fabuła po dupie dostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sithman napisał:

Oglądał już ktoś 2 sezon Modyfikowany Węgiel? Bardzo podobał mi się pierwszy, ale recenzja drugiego na ppe mnie mocno zniechęciła.

Że niby szybciej, więcej, lepiej... Czyli tak jak w większości produkcji dzisiaj. Mi się od razu lampka ostrzegawcza włącza, że przez to fabuła po dupie dostaje.

Nie wiem jak im się to udało ale podobno Mackie gorszy od Kinnamana. 

Dzięki tej recenzji wiem że nie oglądam. 

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2020/02/28/altered-carbon-2-recenzja-serial-netflix/

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z moją drugą połówką przemęczyliśmy póki co 2 odcinki i tak jak ogólnie lubię Mackiego, tak nie pasuje mi do tej roli po obejrzeniu 1 sezonu z Kinnamanem. Strasznie sztucznie to wygląda, gdy "sztywny" ziomek, pozbawiony emocji i jakiejkolwiek ekspresji, nagle po zmianie powłoki na czarnego zmienia zupełnie charakter i zachowuje się odwrotnie do tego jaki był wcześniej. Będziemy na pewno oglądać do końca, ale jesteśmy już raczej pewni że będzie gorzej niż poprzedni sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon bardzo mi przypadł do gustu a drugi po jednym odcinku zostawiłem i jakoś zupełnie mnie nie ciagnie, żeby oglądać dalej. Sam w sumie nie wiem co jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie że zamiast prawilnych seriali od kilku dni na waszym Netflixie króluje "Miłość jest ślepa" :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pablos_83 napisał:

Też tak macie że zamiast prawilnych seriali od kilku dni na waszym Netflixie króluje "Miłość jest ślepa:4_joy:

 

Wygooglowałem na szybko, żeby zobaczyć co to i jak przeczytałem że w tym programie ludzie zaręczają się jeszcze zanim spotkają się na żywo, to już wiem że muszę to jakoś kurła zablokować, bo jak moja to zobaczy to nie będę miał życia. :frog:

Edytowane przez Nóżka
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pablos_83 napisał:

Też tak macie że zamiast prawilnych seriali od kilku dni na waszym Netflixie króluje "Miłość jest ślepa" :4_joy:

Tylko Paradise Hotel. Nie ma lepszej rozrywki w tv :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,ogląda ktoś Hunters od Amazona? Świetna rola Pacino. Facet im starszy tym lepiej gram .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie na tej platformie co trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beardo0 napisał:

Tylko nie na tej platformie co trzeba ;)

 

Osobiście się nie zgodzę. :P Jeśli chodzi o jakość seriali to HBO jest gwarancją, że poniżej pewnego poziomu nie zejdą, natomiast gdyby był Netflix to mogłoby być różnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Omen, no rozwalił mnie ten serial, szkoda że tylko 6 odcinków, bo wsysłem to szybciej niż makaron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mokry sen, twórcy Czarnobyla nakręca serial The Last of US. Ciary

Tyle, że Czarnobyl to historia na faktach mrożąca krew w żyłach. Mieli gotowy materiał, trzeba było tylko dobrze to przedstawić. Oczywiście zrobili to koncertowo, ale czy przy Tlou pyknie? Wiemy jak kończą produkcję filmowe oparte na grach...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×