Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym gotowy materiałem bym nie przesadzał, postacie też są stworzone przez twórców seriali jako zlepek różnych naukowców, serial pokazuje wiele mitów a większość faktów mocno fabularyzuje. Ruscy też robią swój serial mają gotowy materiał a to będzie gniot całkowity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że zrobili świetną robotę przy Czernobylu. Przy Tlou muszą robić wszystko od podstaw. Wiadomo w ogóle jaki będzie zarys fabularny? Czy po prostu wersja live action tego co było w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy... Serio ktoś żałuje, że to nie Netflix się wziął za tlou tylko HBO. :seriously:

 

Gdyby to zrobił N to wyszedłby poprawny politycznie gniot, a tak jest szansa na dobrą ekranizację :messi:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Patricko napisał:

Ale nikt nie wspominał słowem o Netflixie...

 

To tak w domyśle :wink: No chyba, że serial mogłaby wyprodukować TVP  :qk2LI17:

 

 

 

*swoją drogą jakby miał go wyprodukować Amazon to też bym się nie obraził. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sLk napisał:

 

To tak w domyśle :wink: No chyba, że serial mogłaby wyprodukować TVP  :qk2LI17:

 

 

 

*swoją drogą jakby miał go wyprodukować Amazon to też bym się nie obraził. 

Panie ale moze akurat wizja Druckmanna bardziej by pasowala do netflixa :P 

Mysle ze jesli Niel bedzie chcial wrzucic temat ktory znamy z prezentacji TLOU2 to go wrzuci. Luz jego prawo. 

Bo gry/filmy/ksiazki dziela sie na te co pewne o pewnych tematach po prostu traktuja - i luz nie mam z tym problemu. Lub ktore z tematu robia motyw przewodni, pchaja polityczna poprawnosc bo tak - a na takowe twory mam uczulenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, MagEllan napisał:

Panie ale moze akurat wizja Druckmanna bardziej by pasowala do netflixa :P 

Mysle ze jesli Niel bedzie chcial wrzucic temat ktory znamy z prezentacji TLOU2 to go wrzuci. Luz jego prawo. 

Bo gry/filmy/ksiazki dziela sie na te co pewne o pewnych tematach po prostu traktuja - i luz nie mam z tym problemu. Lub ktore z tematu robia motyw przewodni, pchaja polityczna poprawnosc bo tak - a na takowe twory mam uczulenie. 


Mag ale w wizji Druckmana nikogo ten temat nie razi. Mało tego, od zawsze wątki różnorodności rasy ludzkiej się pojawiały. Np. w znakomitym serialu hbo The Wire, jest wątek Kimy i nikt przy zdrowych zmysłach z tym problemu nie ma. A serial miał premierę blisko 20 lat temu. Natomiast netflix zrobił zrobił z tego jakaś misje, wyznaczył sobie za cel wprowadzenie jak największej ilości różnorodności ludzkich do praktycznie każdej swojej produkcji.  Kiedyś załoga misji kosmicznej składała się z technika, biologa, żołnierza itd.  bez znaczenia na płeć, rasę itp. Obecnie netflix wysyła w kosmos czarnego, meksykanina, transwestytę, dwie zakochane w sobie kobiety no i oczywiście białego heteroseksualnego mężczyznę w roli antagonisty.... I to właśnie jest śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co robi Netflix.

Ale widzisz jak spojrzy się na druckmanna (choćby media społecznościowe) to widać że próbuje on się przypodobać konkretnym środowiskom, w tym hardcorowym sjw

I bardziej o to mi chodziło.

@sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek nowego Kingdom w świetle obecnej sytuacji nabiera nowego znaczenia. Mimo to świetnie się ogląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 sezon Kingdom był spoko

 

Ksieżniczka Mononoke całkiem ok: gadające ze sobą zwierzęta trochę psują klimat, ale wiadomo, że to japońszczyzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 sezon Kingdom był spoko
 
Ksieżniczka Mononoke całkiem ok: gadające ze sobą zwierzęta trochę psują klimat, ale wiadomo, że to japońszczyzna
Obejrzyj sobie tę animacje o Tanuki od Ghibli. Tam też niezłe akcje odchodzą, szczególnie z workiem mosznowym który robi za spadochron. Oczywiście film na najwyższym poziomie, jak to z Ghibli. Ogląda się cudownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręcam się powoli w te anime

 

Na razie moim źródłem jest Netflix

 

Wygląda, że to co mówisz, to Szopy w natarciu i ląduje 1 kwietnia na Netflix - przyjdzie i na to pora

 

Cowboy Bebop bym jeszcze obejrzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spirited Away to chyba taki #1 jeśli chodzi o Ghibli. Ale każda ich produkcja to magiczne doznanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został ostatni odcinek 5 sezonu Better Call Saul. Ja nie wiem jak oni to robią, ale ten serial z każdym sezonem jest lepszy.

Kingdom drugi sezon moim zdaniem minimalnie słabszy niż pierwszy, do tego zaczęli kombinować z jakimiś dziwnymi ujęciami itp. Nie zawsze mi to przeszkadzało, ale jakoś czasami psuło odbiór. Tym niemniej serial jest przekosa i trzeci sezon wejdzie na miękko.

Żona chciała, więc obejrzeliśmy pierwszy sezon Good Place. Jeden z najdziwniejszych seriali, jakie widziałem. Jednocześnie jest skrajnie głupi, ale z jakiegoś powodu oglądałem kolejne odcinki bez marudzenia. Sam z siebie bym tego na pewno nie włączył :P

Teraz widziałem, że play w swojej łaskawości rozdaje amazon prime, więc pewnie przerzucimy się tam na trochę. Star Trek Picard wchodzi nosem, chyba że gurwa się okaże u nas niedostępny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Zero Zero Zero na HBO. Takie połączenie Narcosa, Gomorry i ogolnie klimat i aktorstwo zajebiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangs of London, gruby serial. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś skrobne co obejrzeliśmy w międzyczasie, ale póki co ważne pytanie.

Zaczęliśmy Man in the high castle. Po pierwszym odcinku nawet żona, która umiarkowanie kręcą takie wojenne klimaty się wkręciła. Pytanie do tych, co obejrzeli - czy wszystkie 4 sezony trzymają poziom? Przy zabieranie się za takie dłuższe seriale preferuje się przygotować psychicznie. Prosta odpowiedź tak/nie w zupełności wystarczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem dwa sezony i według mnie trzyma poziom.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś skrobne co obejrzeliśmy w międzyczasie, ale póki co ważne pytanie.
Zaczęliśmy Man in the high castle. Po pierwszym odcinku nawet żona, która umiarkowanie kręcą takie wojenne klimaty się wkręciła. Pytanie do tych, co obejrzeli - czy wszystkie 4 sezony trzymają poziom? Przy zabieranie się za takie dłuższe seriale preferuje się przygotować psychicznie. Prosta odpowiedź tak/nie w zupełności wystarczy
Powiedziałbym, że pierwszy jest najsłabszy. Chociaż i tak robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesień wjeżdża drugi sezon The Boys, a tu nikt nic? No wiecie co? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy oglądać the office. Serial z 2005 roku, więc jakaś nowość :P

Genialne to jest XD Nie mam pojęcia, jak mogliśmy tego nie oglądać wcześniej. Aż przerwaliśmy człowieka z wysokiego zamku oglądać przez to :P

Wczoraj oglądaliśmy pierwszy odcinek trzeciego sezonu to się tak uśmialiśmy, że sąsiedzi się pewnie wkurwili trochę xD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Office i Friends to dwie legendy, których się nie da przebić. W razie czego Parks and Recreations to spin off Office'a. 1 sezon miał słaby, ale potem się rozkręca.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×