Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Są darmowe torrenty.

 

Niepokoi mnie brak premiery trzeciego sezonu The Men From High Castle. Poprzednie miały premiery pod koniec 2015 i 2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Rok temu to nie było darmowego HBO go :)

 

Jaki darmowy jak na LG apka jeszcze chyba z lat 90, nic nie zaktualizowali :ziobro:  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chcą być konkurencją dla Netflixa a technologicznie są w epoce wczesnego brązu i tylko Netflix się rozwija.

Żona przy pierwszym kontakcie z HBO Go zdziwiona wielce że nie może przeskoczyć napisów a aplikacja często zapomina gdzie przestała oglądać film/serial (niby banał ale jak go brak to przeszkadza). Showmax z kolei wygląda jak Lidl dla ubogich w Albanii. Na Amazonie ze świeczką szukaj seriali z polskim tłumaczeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon dopiero ma oficjalnie wkroczyć do Polski. Ja i tak zainteresuję się nimi dopiero, gdy wypuszczą Władcę :banderas:

 

No w kwestii technicznej Netflix jest w innej lidze. 4K, Dolby Vision, Dolby Atmos, profile, wszystko śmiga. No naprawdę HBO powinno się wstydzić w 2018 roku oferować ludziom jakość 720p i dźwięk 2.0. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając czeluście netflixa natrafiłem na serial Troja: coś tam...   Czy mi się zdawało czy tam występuje czarnoskóry Achilles....   :seriously:

Tęczowy netflix ze swoją polityczną poprawnością łamie kolejne bariery :KappaPride:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dawno czytałem Iliadę, ale z tego co pamiętam, to nigdzie nie napisano jakiego koloru miał skórę. Było coś o jasnych włosach, no i jak reszta bohaterów greckich według Homera był górą mięsa, zdecydowanie większą niż np: Brad Pitt. Poza tym ówczesna Troja była położona na terenie Anatolii (Turcja). Bynajmniej nie zauważyłem, aby aktorzy grający w ekranizacjach Iliady Parysa, Priama czy Kasandrę, mieli tureckie rysy. Co do Achillesa...niby Grek, ale kto wie z kim sypiała matka? Co prawda piszą, że to syn Peleusa, ale mama była - jakby na to nie patrzeć - nimfą :1_grinning:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie obejrzeć peaky blinders na netflixie bo ponoć dobry ale taka słaba jakość jest tego niby HD, że masakra. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się podejście Netflixa do robienia wiedźmina.

 

Scenarzystka przyjechała do Polski zwiedzać polską prowincję. Ciekawe ilu murzynów tam wypatrzy :)

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z epizodycznym murzynem, niech sobie będzie, bo jakiś mógł się zabłąkać. Ale jak Jaskra zagra 50 cent albo Vesemira Morgan Freeman (mimo że to genialny aktor) to się zdenerwuję...

Bo że będą geje to jestem pewien na 100%.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie oglądajcie. To tylko głupia udawanka przed kamerą. Jak serial będzie dobry, to Geralt może być dla mnie nawet dmuchanym fotelem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie i Panie, jutro premiera Netflix-owego Lost in Space/Zagubieni w kosmosie...

 

Już pojawiają się recki, mówiące, że czeka nas jednak przyzwoita produkcja od N, może nie wybitna, nie odkrywcza, ale jednak przyjemna, bez nużących/przegadanych scen, z odpowiednią ilością akcji...

 

Ciekawe, co z tego będzie :) Pamiętam zachwyty nad "węglem", a ja tam musiałem się zmuszać przez pierwsze trzy odcinki (no później już jakoś poszło, ale bez szału), oby tu było faktycznie lepiej :) Mam taką nadzieję i tego Sobie i Wam życzę...

 

Ktoś czeka? Ma chrapkę na Lost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Ktoś czeka? Ma chrapkę na Lost?

W sumie nie bardziej niż na każde inne dobre SF. Akurat nam został na dzisiaj ostatni odcinek Godless, więc będzie się na co przerzucić :)

Nam się modyfikowany węgiel podobał, także jeśli będzie na tym samym poziomie to będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho? Nikt nic o Zagubionych w Kosmosie??

 

Ja po 1 odcinku zaledwie, no ale zapowiada się na przyjemne SF, akcja dozowana idealnie, zero nudy... Jednak czuć jak by to nazwać, że to raczej bardziej przyjemne / pseudofamilijne SF, a nie coś ciężkiego...

 

Takie wiecie dla nastolatków/ojców/matek/dziadków... Takie wrażenie po 1 odcinku.

Zresztą po zapowiedziach nie liczyłem na klimat mroczny i ciężki jak w Dark :24_stuck_out_tongue:;) A ogląda się i tak wyśmienicie, dobra spadam oglądać dalej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ile można oglądać mrocznych filmów i seriali. Czasem trzeba wrzucić na ruszt coś lżejszego.

Z ocen wychodzi że to średniak z zajebiście wysokim budżetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 odcinkach mogę potwierdzic, że to lekkostrawny, przyjemny w odbiorze i dość przewidywalny średniak dla całej rodziny. Solidne 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Godless skończone. Jeden z najlepszych seriali, jakie oglądaliśmy. Fajna spójna, zamknięta historia (bo raczej nie będzie drugiego sezonu). Absolutnie genialny Jeff Daniels, facet, którego kojarzę tylko z jakis drugoplanowych rok i głupiego i głupszego. Nie jestem znawcą kina, ale dla mnie to była jedna z najlepszych ról w serialu jakie widziałem. Pozostała obsada raczej nieznana, ale też na wysokim poziomie.

Rzadko się zdarza, żeby mnie w serialu nic nie denerwowało, a tu tak było :) nie było głupot, nic się nie ciągnęło, żadna postać mnie nie denerwowała drewniana grą... Bardzo mocne 9,8/10, bo chvialbym, żeby był przynajmniej dwa razy dłuższy, dlatego nie ma 10:p

Zdecydowanie polecam każdemu.

 

Lost in space za to to dziwna sprawa... Pierwsze dwa odcinki mi się bardzo podobały. A w trzecim mnie zaczal denerwować. Dość powiedzieć, żeby nie spojlerowac, że jedyna rozsądna i taka normalna postać to ojciec :24_stuck_out_tongue:

najlepsza postać w serialu - nie mam najmniejszych wątpliwości, że jest to kura. Mam nadzieję, że będzie miała więcej czasu ekranowego i nic złego się jej nie stanie.

Ale co by nie mówić serial jest prześliczny. Wszystko jest megaładnie zrobione, łącznie ze statkiem z zewnątrz i wewnątrz, strojami i różnymi innymi rzeczami.  Na razie pierwsze dwa odcinki na 8, trzeci na 6 z kredytem zaufania. Zobaczymy dalej.

 

Najgorsze że przegapiłem ostatnio odcinek terroru, a powtórka tylko raz w tygodniu przed premierą nowego... Dużo czekania :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

No to Godless skończone. Jeden z najlepszych seriali, jakie oglądaliśmy. Fajna spójna, zamknięta historia (bo raczej nie będzie drugiego sezonu). Absolutnie genialny Jeff Daniels, facet, którego kojarzę tylko z jakis drugoplanowych rok i głupiego i głupszego. Nie jestem znawcą kina, ale dla mnie to była jedna z najlepszych ról w serialu jakie widziałem. Pozostała obsada raczej nieznana, ale też na wysokim poziomie.

Rzadko się zdarza, żeby mnie w serialu nic nie denerwowało, a tu tak było :) nie było głupot, nic się nie ciągnęło, żadna postać mnie nie denerwowała drewniana grą... Bardzo mocne 9,8/10, bo chvialbym, żeby był przynajmniej dwa razy dłuższy, dlatego nie ma 10:p

Zdecydowanie polecam każdemu.

 

 

Akurat z tą długością absolutnie się z tobą nie zgodzę. Mało odcinków = skondensowany scenariusz dzięki czemu brak dłużyzn i scen o niczym. Widać to wyraźnie po Domu z Papieru. Te 22 odcinki to zdecydowanie za dużo. Całość powinna być o przynajmniej 7 odcinków krótsza. Efekt jest taki że dosłownie zmuszam się by go oglądać. Na szczęście w tym tygodniu mam do pracy na drugą zmianę na której mam 3.5h przerw na których mam zamiar skończyć Dom z Papieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież napisałem, że podoba mi się, że nie ma dłużyzn w tym serialu. To był taki skrót myślowy, że mógłbym dalej oglądać ten serial, jeśli historia byłaby na tym samym poziomie, a nie dokładnie to samo rozciągnięte na 15 odcinków z bezsensownymi wypełniaczami w środku :) To było raczej takie czepienie na siłę, bo trudno mi sobie wyobrazić, żeby ten serial mógł być jeszcze lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Godless miałem ten problem że spodziewałem się drugiego Deadwood co jest przecież po pierwsze niemożliwe a po drugie Godless jest zupełnie o czymś innym i w innych klimatach. Na szczęście przespałem się z tym i wróciłem do niego po dłuższej przerwie. No i zatrybiło. A końcowa rozpierducha bez brania jeńców to jest to co tygrysy lubią najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wymęczyłem Dom z Papieru. Nie wiem jak wyglądał oryginał ale wersja finalna zmontowana przez Netflix jest zbyt długa o dobre 5 odcinków. Oryginał jest krótszy aż o siedem. Owszem, są nielogiczności, miejscowe dłużyzny, głupoty mniejsze i większe ale mimo to całość fajnie się ogląda a ostatni odcinek to ustawiczna akcja. Wg Netflixa Dom z Papieru jest najchętniej oglądanym serialem nie angielsko języcznym. Zauważyłem też że Hiszpanom jestem w stanie więcej wybaczyć niż Amerykanom w ich produkcjach. Niestety od pewnego momentu zacząłem myśleć kiedy to się skończy bo mam inne rzeczy do oglądania. Nie jest to spowodowane mieliznami scenariusza ale raczej faktem że od dawna jestem przyzwyczajony do sezonów 6-11 odcinkowych.

Na Netlixie mają świetne swoje pierwsze seriale Hiszpanie, Niemcy i Belgowie. Za kilka dni pierwsza produkcja Duńczyków. Oby Agnieszka Holland nie dała ciała z pierwszym polskim serialem.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dom z Papieru będzie miał trzeci sezon a szkoda. Z jednej strony chciałbym wiedzieć jak się potoczyły losy ekipy po skoku ale z drugiej serial dostał kompletne zakończenie. Niepokoi również ekspresowe tempo prac nad trzecim sezonem który zapowiedziano na 2019r. Oby nie podzielił losu Prison Break.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działą komuś TVN player na PS4?  Wczoraj się zdziwiłem że była aktualizacja , ale po aktualizacji zdechło na amen 

Edit. Wersja 1.01 musiała być spierdzielona bo od razu dali 1.02 dziś i teraz działa 

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ogląda TVN Player w dobie Netflixa, HBO i Amazona :newell:

 

Wciągnąłem z kobietą w tydzień obie części Domu z papieru. Ale to było dobre. Pod względem przyjemności z oglądania porównałbym to do Banshee. Niby serial na poważnie, ale wszystko jednak z przymrużeniem oko, czasami zahaczając o pastisz. Czysta akcja, krew i cycki :banderas: 

 

Amerykańskie produkcje Netflixa ostatnio złapały zadyszkę, ale europejskie mają się dobrze (tak, wiem, Dom z papieru nie jest dziełem giganta VOD). Czekam na majową premierę The Rain. 

Edytowane przez Grecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×