Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O ile sezon bez Pabla okazał się bardzo dobry, o tyle jakoś obawiam się o sezon bez Penii (nie wiem w sumie jak odmienić :p ).

No ale tak czy siak oglądane będzie bankowo.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kwestii Nawiedzonego Domu na Wzgórzu po obejrzeniu całego sezonu dalej uważam go za jeden z najlepszych seriali jakie widziałem.

Fajna obsada, wiarygodne postacie, z których, co dziwne, żadna mnie nie denerwowała. Trzyma w napięciu cały czas, kilka momentów straszenia, jeden bardzo konkretny, cichy zawał miałem.

Nie podobały mi się dwie rzeczy, jedna delikatna druga nieco mniej. Pierwsza to taki mikrospoiler, druga jest dość ogólna, ale dla spokoju ukrywam obie.

Pierwsza rzecz

Spoiler

Oczy ojca w wersji młodej. Wiem, że miał szkła, żeby pasowały do ojca w wersji starej, ale wyglądał cholernie niepokojąco :P Ale wielki plus za znalezienie tak podobnych aktorów idealnie pasujących do roli.

Druga rzecz

Spoiler

W sumie nie podobało mi się zakończenie. Ale nie dlatego, że było jakieś kiepsko zrobione, tylko dlatego, że było szczęśliwe :P Bardziej by mi pasowało, jakby było raczej niezbyt udane.

Także ten...

Oglądać bo warto i to bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem i nie powiedzialbym ze zakonczenie było szczęśliwe:) Uważam ze serial dobry, ale dwa ostatnie odcinki strasznie nudne. Irytował mnie troche ojciec (młody), taki "ciapek". Wyraz twarzy ciagle taki sam, czy był zly czy zadowolony.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My tu gadu gadu a już jest trzeci sezon Człowieka z Wysokiego Zamku i drugi Making a Murderer.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Oraz 3 sezon Daredevil'a :)

Już jest? Sprawdzałem o 12.00 i nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do połowy 3. sezon Daredevila bardzo dobry. Jak ktoś lubi to można bez obawień oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi