Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem True Detective i muszę powiedzieć że jestem rozczarowany. Polecany jako jeden z najlepszych seriali zwyczajnie wieje nudą. Prawda klimat jest świetny jak i gra aktorska czy dialogi. Jednak nawet to nie rekompensuje braku akcji. Poza ostatnim odc. większość serialu ciągnie się niemiłosiernie a do tego sporo nudnych wypełniaczy. To serial dobry ale tylko dobry. 7/10 za klimat i grę aktorską.

Teraz pytanie co dalej? Gomorra? W Cieniu? Rodzina Soprano?

Oglądałeś The Wire? Jeśli nie, to już masz pozycję obowiązkową.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś The Wire? Jeśli nie, to już masz pozycję obowiązkową.

Trochę poczytałem na jego temat i wygląda ciekawie. Czy każdy murzyn z tego serialu trafił później do TWD ? :D Jako że jest w ofercie HBOGO chętnie sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem na jego temat i wygląda ciekawie. Czy każdy murzyn z tego serialu trafił później do TWD ? :D Jako że jest w ofercie HBOGO chętnie sprawdzę.

Nie, nie każdy ;)

Musisz dać temu dziełu się pochłonąć. Na początku może wydawać Ci się nudny, ale to jest dość szczegółowa i wielowątkowa fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon The Fall za mną. Moja rada: zacisnąć zwieracze i przebrnąć przez mielizny i durnotę scenariusza. W nagrodę otrzymasz ostatnie dwa genialne odcinki z fenomenalną sceną przesłuchania.

Trudno mi wystawić ocenę za oba sezony bo drugi sezon zwyczajnie jest słaby. Ratują go owe dwa ostatnie odcinki. Ogólnie to dobra odskocznia od przereklamowanego i w cholerę nudnego Detektywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jetem po pierwszym odcinku The Fall. Takiegiego psychopaty dawno nie widzialem w filmie czy serialu:-)

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon ustawił poprzeczkę na bardzo wysokim poziomie, czekam z niecierpliwością. Fajna muza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dziś nie interesowałem się drugim sezonem, wiedziałem tylko ze będzie. Teraz jestem zaniepokojony, to juz nie będzie to samo, wspólny będzie pewnie tylko tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer to bardziej zniechęca do oglądania...

 

Jutro cały sezon Daredevila na Netflixie. Pierwsze oceny prasowe były bardzo optymistyczne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to trailer mnie nie porwał i raczej nie spodziewam się, żeby 2 sezon dorównał 1, ale jak już pojawi się pierwszy odcinek to na pewno sprawdzę czy warto się za ten sezon zabierać :)

 

Martwi mnie tylko dobór aktorów... duet McConaughey & Harrelson był dla mnie bardzo dobry i fajnie się uzupełniał. Mam wątpliwości czy nowy duet choć trochę się do nich zbliży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed pierwszym sezonem "Detektywów" McConaughey też raczej nie był kojarzony z poważnymi rolami, a pomimo tego stworzył świetny duet z Harrelsonem. Nie ma co wysnuwać wniosków na temat serialu na podstawie trailera (który w sumie mi się spodobał), trzeba spokojnie poczekać do czerwca. Jedno co mi się wydaje, to, że w tym sezonie Pizzolatto odejdzie od mistyczno-filozoficznej otoczki części pierwszej na rzecz tradycyjnego konfliktu źli, skorumpowani gliniarze kontra ostatni sprawiedliwy. I w sumie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kuzwa Walt zyje:-) naciagane to wszystko.

Może to zwyczajna ściema ze strony twórców ( ta cała zapowiedź 6 sezonu nie to że Walt żyje ;) ). Wolałbym żeby tak było mimo że uwielbiam BB ;)

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to byla sciema, ale z drugiej strony jak bylaby ogladalnosc 6 sezonu. Dla hajsu wszystko sie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to musi być jakaś ściema. Zrobili świetny serial z jeszcze lepszym zakończeniem co udaje się nie wielu i lepiej niech to zostawią w spokoju. Od razu przypomina się serial Scrubs, równie kapitalny gdzie 8 sezon miał fantastyczne zakończenie, wszystko dopięte na ostatni guzik a potem wypuścili kupe w postaci sezonu 9-go.

 

Co do Detektywa, to nie rozumiem tych narzekań na aktorów a szczególnie na Farrela. Wystarczy obejrzeć z nim pare filmów, żeby zrozumieć, że aktorem jest bardzo dobrym z jeszcze większym potencjałem. I jeszcze jedno od początku było wiadomo, że fabuła ma być całkowicie o czym innym. Czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin jak Colin, wybitny nie jest, jeden dobry film w sumie miał w którym grał - Telefon. Reszta tak nic nadzwyczajnego.

Bardziej nie mogę przetrawić tego drugiego gamonia z etatami komediach romantyczno/familijnych.

Na papierze od dłuższego czasu druga seria wygląda średnio, no cóż zobaczymy jak będzie.

Obym się miło rozczarował. Bo Detektyw to jeden z lepszych seriali jakie widziałem, pomimo tego że jak na razie była tylko jedna kapitalna seria.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@True Detective - sezon pierwszy mistrzostwo, genialny duet i nie ma mowy by dwójka to przebiła. Znajac zycie i tak bede ogladal, ale nie nastawiam sie na cuda

 

@BB - bez joj, nie niszczmy czegos tak pięknego. Mam nadzieje ze to wszystko sciema albo chociaz akcja bedzie toczyc sie bez Walta. Zakonczenie ostatniego sezonu mialo zostawiac niepewnosc z nastawieniem na smierc Walta, czego chciec wiecej. A teraz? nie wiem jakby twórcy mieli wyjsc z twarz z tej sytuacji, Jezeli to prawda to zwykly skok na hajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Detective w drugim sezonie... zapowiada się ciekawie. Nie skreślajcie CF i VV, gdyż jak pokazuje przykład Di Caprio, taka zmiana klimatów może wyjść temu drugiemu na dobre.

Ja za to zaczynam przygodę z The Jinx. Podobno kawał dokumentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin jak Colin, wybitny nie jest, jeden dobry film w sumie miał w którym grał - Telefon. Reszta tak nic nadzwyczajnego.

Bardziej nie mogę przetrawić tego drugiego gamonia z etatami komediach romantyczno/familijnych.

Na papierze od dłuższego czasu druga seria wygląda średnio, no cóż zobaczymy jak będzie.

Obym się miło rozczarował. Bo Detektyw to jeden z lepszych seriali jakie widziałem, pomimo tego że jak na razie była tylko jedna kapitalna seria.

 

Polecam obejrzeć rewelacyjny film "In Bruges" polski tytuł ehm... "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" do tego pod kątem samego Farrella "Sen Kasandry" czy choćby "horrible bosses" nie ma co gościa szufladkować, bartbuks ma rację podając przykład DiCaprio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale Di Caprio to inna półka niż Farrell, przynajmniej według mnie.

Anyway, pozyjemy zobaczymy jak się spisze w TD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale Di Caprio to inna półka niż Farrell, przynajmniej według mnie.

Anyway, pozyjemy zobaczymy jak się spisze w TD.

Ale tutaj nie chodzi o półkę, a o przykład. Często szufladkuje się aktorów, a oni zaskakują rolą o innej charakterystyce.

The Jinx. Cały miniserial składa się z zapisów archiwalnych, wywiadów, czy taśm policji ze sprawy Roberta Dursta, członka jednej z najbogatszych i najpotężniejszych rodzin z NY, który zabił conajmniej jedną osobę i ją poćwiartował. Powiem szczerze, że robi wrażenie. Zdjęcia odnalezionego ciała, zdjęcia z miejsca zbrodni...

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle złożyłem zdanie. Część o szufladkowaniu miała już dotyczyć Vaughn'a. Dla mnie też DiCaprio jest lepszy, od paru lat najlepszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no z BB to przesada jeśli wyjdzie. Serial świetny z bardzo dobrym zakończeniem.

Ja nie mogę się doczekać drugiego sezonu Gomorry najszybciej w przyszłym roku, bo dopiero mają zacząć kręcić. Zakończenie pierwszego sezonu było całkowitym zaskoczeniem.

No i ma być też czwarty sezon House of Cards. Jak dla mnie w trzecim sezonie brakowało tego pazura w porównaniu do genialnych dwóch pierwszych sezonów.

Homeland - polecam obejrzeć jednak czwarty sezon jak dla mnie nie miał już sensu po zakończeniu trzeciego i jest zrobiony na siłę.

Mad Men - fajny serial choć nie każdemu podejdzie, miło ogląda się Christinę, gdzie podkreślone są jej kształty

Gra o Tron - tego przedstawiać chyba nie trzeba, długo się zabierałem za to i żałuję, że nie wcześniej, cztery sezony poszły w 3 dni.

Wikingowie - jak dla mnie genialny serial o wikingach, ich życiu, wierzeniach i podbojach.

Sherlock - produkcji BBC, świetna produkcja warta obejrzenia

Detektyw - fajny aczkolwiek momentami mi się dłużył

Teraz na tapecie Zakazane Imperium.

Ci jeszcze polecacie obejrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×