Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Narcos już dostępny na Netflix. Oglądał ktoś chociaż 1 odcinek? Ja rozpoczne swoją przygodę po weekendzie, ale jestem pozytywnie nastawiony.

Edytowane przez ezils
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze widzieć, dzisiaj zapodam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos już dostępny na Netflix. Oglądał ktoś chociaż 1 odcinek? Ja rozpoczne swoją przygodę po weekendzie, ale jestem pozytywnie nastawiony.

Ja właśnie skończyłem oglądać pierwszy odcinek. Dużo się nie naoglądałem jak na razie, ale zapowiada się na kawał dobrego serialu. Biorę się za kolejny odcinek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu polecial pilot Fear the Walking Dead. Fajnie ogląda się całą eskalacje wirusa, zwazywszy ze w TWD praktycznie od początku mamy juz spustoszony plagą świat. 

Taki dobry zapychacz pomiędzy czymś lepszym, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny serial ktory zapowiada się kozacko to Narcos od Netflixa. Jestem po pierwszym odcinku i zapowiada się świetnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny serial ktory zapowiada się kozacko to Narcos od Netflixa. Jestem po pierwszym odcinku i zapowiada się świetnie ;D

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek, zapowiada się genialnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę denerwuje Voice Over ale dzisiaj dokończę pierwszy odcinek. Zapowiada sie niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu polecial pilot Fear the Walking Dead. Fajnie ogląda się całą eskalacje wirusa, zwazywszy ze w TWD praktycznie od początku mamy juz spustoszony plagą świat.

Taki dobry zapychacz pomiędzy czymś lepszym, polecam.

troche to dziwnie wygląda jak wymysł filmów nagle staje sie rzeczywistością, ale i przez to nie ustrzegli sie przed bledami, media znacznie szybciej ujawniłyby eskalacje wirusa, zaś problemy z elektrycznością wg mnie nie powinny nastąpić tak szybko, szczególnie ze przedstawiona w serialu eskalacja nie dzieje sie tak szybko jak ma to miejsce w World war z, dawn of dead; ofiary w serialu tez są dobierane w dziwny sposób,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zrobili w 7 sezonie Sons of Anarchy to mistrzostwo świata. Wielka szkoda że większość seriali kończy w degrengoladzie i niemocy scenarzystów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB, Hannibal,  Zakazane imperium to seriale ze swietnymi zakonczeniami :). Jedno z najgorszych zakonczen jakie widzialem mial Mr. Robot i chyba drugi sezon Detektywa chociaz mimo fali krytyki, dla mnie caly serial w pytke. 

 

Teraz miazdze Fear of the Walking Dead, oraz nowy South Park. Do kotleta ogladam Gotham i Mad Mena. Czekam na  Walking Dead, takze następny sezon wyśmienitego Fargo. Hitem tej jesieni będzie dla mnie

Man in the High Castle. O serialu dowiedziałem się z tego forum, a sam pilot widziałem trzy razy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ogladacie Fear The Walking Dead ? Jakie odczucia ?  Dla mnie bomba, aczkolwiek wiadomo, ze The Walking Dead nic nie przebije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SoA godnie trzyma poziom. Jedynie 3 sezon jest zwyczajnie głupi, a w 6 jest od groma wątków bez ładu i składu. Jedynie wątek Tary trzyma całość w kupie i dla niego przebrnąłem przez ten sezon. Za to ostatni 7 jest mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie SoA zdecydowanie Top3 seriali, a trafiłem na niego zupełnie przypadkiem :D Trzyma wysoki poziom przez znaczną większość odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem trzeci sezon OITNB,rewelacyjny serial a już zakończenie to petarda:)

Teraz zabieram się za Narcos a za parę dni nowy sezon Homeland.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem trzeci sezon OITNB,rewelacyjny serial a już zakończenie to petarda:)

Teraz zabieram się za Narcos a za parę dni nowy sezon Homeland.

OITNB świetny. Narcos jednym tchem złapałem. Czekam na kolejny sezon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie studia kinowe wypuszczają badziew pokroju Jurassic World czy San Andreas telewizje kablowe ale prawdziwe kino od lat powstaje w telewizjach kablowych. Zaczęło się skromnie wiele lat temu w HBO razem z Six Feet Under i kultowych The Sporanos. A później było z górki. Obecnie dobry i genialnych seriali w AMC, FX, Showtime, HBO czy NetFlix jest multum.

Ale do czego zmierzam. W końcu skończyłem Synów Anarchii. Autorski serial Kurta Suttera. Przed rozpoczęciem produkcji facet miał skrupulatnie przemyślaną fabułę na 7 sezonów. I to widać. Mimo to, jak każdy serial miał swoje wzloty i upadki. Jako całość nie jest idealny a jednak wciąga, uzależnia. Ostatni 7 sezon to istny masterpiece. W zasadzie już od pilota było wiadomo jak to się skończy jednak nie dopuszczałem do siebie tej myśli. Gdzieś tliła się nadzieja że może coś potoczy się inaczej. Jednak gdy pojawiły się napisy końcowe dotarło do mnie że to jest właściwy koniec. I ucieszyłem się że jednak Amerykanie potrafią godnie zakończyć serial. Po czym poczułem się fatalnie, tak jak zawsze się czuję gdy kończy się świetny serial. Tak było gdy skończył się Rzym, Battlestar Galactica, Breaking Bad i Mad Man. To zabrzmi absurdalnie bo w końcu mam 43 lata ale czuję pustkę w sercu i jest mi smutno.

W ogólnym rozrachunku Sons of Anarchy 9/10 tuż za Rzymem, BSG i Breaking Bad.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos wciągnął mnie jak Shameles, Breaking Bead i OITNB:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos to świetny serial. Od czasu Dextera nie oglądałem żadnego serialu z takim zainteresowaniem (może TWD).

Tym bardziej, że całość jest na faktach, więc tym bardziej przykuwa uwagę i śledzi się wydarzenia bohaterów.

 

Dla mnie to jest czarna magia co ten człowiek wyprawiał w tym kraju. Robił dosłownie wszystko, a kasy miał więcej niż niejeden kraj razem wzięty.

Idealnie pokazuje co mogły pieniądze wtedy, a aż strach pomyśleć co dzisiaj się wyprawia za naszymi plecami.

Pod pewnymi względami gość był geniuszem, ale nie zmienia to faktu, że wciąż to najzwyklejsza gnida, która zasługiwała na to, co w końcu dostała.

 

Serial polecam każdemu. Pierwszy sezon ma 10 odcinków, a drugi już się kręci.

Mam tylko nadzieję, że go nie przeciągną, gdy zobaczyli jaką popularność zdobył.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat właśnie miałem wsiąść w tany dzisiaj ten serial, więc bardzo dziękuje za opinię, szkoda że jedna seria na razie, więc szybko pójdzie praktycznie na raz ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. Robot - 9/10

 

W ciągu kilku dni połknąłem cały sezon, a ostatnie 4 odcinki, jeden po drugim ;]. Zakończenie trochę dziwne, ale poza tym wszystko na najwyższym poziomie. No i ta MUZYKA!! Majstersztyk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Penny Dreadful sezon 2 - klimat można kroić nożem.

Edytowane przez malpka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek 8 października...

Szkoda, że w obsadzie zabraknie Lange i Rabe :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie będzie dobry sezon, poprzedniego nie przebrnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×