Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Designated Survivor -  Kiefer 'I Need Speek With President!' Sutherland w końcu zostaje prezydentem USA. Serial z trochę małym budżetem, trochę naiwny ale przyjemnie się to ogląda.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BLACK MIRROR - dlaczego ja tak późno odkryłem ten serial? Przerażający, genialny, wciągający, hipnotyzujący :obama: :banderas: Nie ma słabych odcinków, niektóre są tylko mniej genialne.... Polecam każdemu myślącemu człowiekowi. 

 

Podpisuję się pod tą opinią wszystkimi kończynami :)

Jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu Zakazane Imperium S05 za mną. Serial który u nas w kraju przeszedł nie zauważony, przemknął  w cieniu Gry o Tron a szkoda. To dobry kawał kina gangsterskiego w czasach prohibicji z pietyzmem odtwarzający epokę. No i Steve Buscemi, facet który byłby genialny nawet jako zmywarka. Uwielbiam go od czasu Wściekłych Psów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś narzekał na nowy sezon Homeland? A, to tylko kill :ExHPnhn:

 

Świetnie się to ogląda. W weekend z dziewczyną strzeliłem sobie wszystkie zaległe 7 odcinków, a wczoraj wleciał najnowszy. Niesamowite, by produkcja po 6 latach od premiery ciągle prezentowała tak wysoki poziom. Tylko Petera szkoda. Mam nadzieję, że się jakoś bohatersko poświęci, czy coś i scenarzyści dadzą mu w końcu spokój :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny Iron Fist rzeczywiście marne. Nawet szkoda czasu to oglądać. 

 

Koncepcja na trzepanie kolejnego superbohaterskiego serialu o postaci drugoplanowej chyba się już wyczerpała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Oceny Iron Fist rzeczywiście marne. Nawet szkoda czasu to oglądać. 

 

Koncepcja na trzepanie kolejnego superbohaterskiego serialu o postaci drugoplanowej chyba się już wyczerpała

 

Już wiemy że złe recenzje to wina Trumpa:

https://naekranie.pl/aktualnosci/finn-jones-o-negatywnych-recenzjach-iron-fista-odpowiada-za-nie-trump-1730724

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słabe oceny belle epoque to, niezmiennie, wina tuska :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, xavris napisał:

A słabe oceny belle epoque to, niezmiennie, wina tuska :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Tusk i ukryta opcja niemiecka.

Daredevil fabularnie też kulał na obie nogi ale Fisk, Punisher i sceny walk ratowały ten serial. W zwiastunach Iron Fist walki wyglądały tragicznie.

Nadal czekam na serial który brutalnością, widowiskowością walk i cyckami przebije Banshee.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Mirror. :banderas:Póki co dwa odcinki, ale jest genialnie. Ależ daje do myślenia. Nieźle to Brytyjczycy rozkminili :14_relaxed:

 

Ed.

Oglądam dalej i jest świetnie. Niektóre odcinki 'ryją beret' totalnie i zmuszają do zastanowienia i przemyśleń. Jakim cudem dowiedziałem się o tym serialu dopiero teraz :ExHPnhn:

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron Fist - po dwóch odcinkach jedynym plusem jest fakt że w porównaniu do Luke Cage w tym serialu jest zdecydowanie mniej Murzynów na ekranie.

Na początku trzeciego odcinka jest scena walki pomiędzy Finnem Jonesem a Jessicą Henwick. Mam wrażenie że przypadkowo zmontowano ujęcia tzw 'behind scene' w których można zobaczyć jak ćwiczą choreografię walki w zwolnionym tempie. Tak fatalnej walki nie widziałem od czasu Karate po Polsku.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu dla odświeżenia obejrzałem TWIN PEAKS (po tylu latach serial mistrz - dalej), a teraz zarzucę chyba coś w nastoletnich lat :24_stuck_out_tongue: czyli 110 odcinków PRZYSTANEK ALASKA :):)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Jakiś czas temu dla odświeżenia obejrzałem TWIN PEAKS (po tylu latach serial mistrz - dalej), a teraz zarzucę chyba coś w nastoletnich lat :24_stuck_out_tongue: czyli 110 odcinków PRZYSTANEK ALASKA :):)

 

Unikaj ostatniego sezonu. Bez Fleischmana to już nie to samo.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, malpka napisał:

 

Unikaj ostatniego sezonu. Bez Fleischmana to już nie to samo.

 

Sam serial kultowy, oglądało się na TVP:24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron Fist - po ośmiu odcinkach muszę przyznać że serial daje radę. Z odcinka na odcinek jest lepiej. Odnoszę wrażenie że z braku czasu aktorzy uczyli się walczyć na planie a ekipa uczyła się jak te walki kręcić. Dlatego sceny walk z odcinka na odcinek są coraz lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda tu ktoś jeszcze Homeland, czy wszyscy zrezygnowali bo prezydent elekt jest babą? :ExHPnhn: 

 

Jaki sztosik sezon :banderas: Tylko Peter jako najlepsza połówka żołnierza w USA ociera się o karykaturę (akcja z kradzieżą broni :30vm3cw:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos - pilot wciągnął mnie jak koka. Jeśli całość trzyma poziom pilota to mam poważny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, malpka napisał:

Narcos - pilot wciągnął mnie jak koka. Jeśli całość trzyma poziom pilota to mam poważny problem.

 

Niestety, dalej jest tylko lepiej :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie mogę się pogodzić co zrobili z serialem ,,Bones". Od 9 sezonu poziom całego serialu jakoś spadł i dalej leci w dół, odcinki są coraz mniej ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

Narcos - pilot wciągnął mnie jak koka. Jeśli całość trzyma poziom pilota to mam poważny problem.

Jeden z dwóch seriali, obok breaking bad, w którym na nic nie marudziłem :) genialny do samego końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21.03.2017 o 11:08, Grecky napisał:

Ogląda tu ktoś jeszcze Homeland, czy wszyscy zrezygnowali bo prezydent elekt jest babą? :ExHPnhn: 

 

Jaki sztosik sezon :banderas: Tylko Peter jako najlepsza połówka żołnierza w USA ociera się o karykaturę (akcja z kradzieżą broni :30vm3cw:)

 

Dla mnie również sezon jest świetny. Nawet z pozoru spokojniejsze odcinki jak np. ostatni, w których nie ma jakiejś wielkiej akcji ogląda się z zaciekawieniem i potrafią pozytywnie zaskoczyć.

 

Odnośnie Petera który wciąż jest moją ulubioną postacią, to prawda że ociera się o karykaturę. Śmiesznie się ogląda jak momentami jego "upośledzenie" przeszkadza mu w zwyczajnych, codziennych czynnościach a innym razem już nie, w np. wspomnianej kradzieży broni, bądź konfrontacji z zabójcą. :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaliczam 5 sezon The Walking Dead. Po 3 i 4, które po prostu wchłonąłem na 3 posiedzeniach myślałem, że nic mnie już nie zdziwi. 1 odcinek 5 serii i szczęka na ziemi.

Wczoraj tak dla odskoczni obejrzałem 1 odcinek 1 serii (ten z premierem :dry:) Black Mirror. Jest potencjał.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walking Dead zawsze zaczyna bombą, a potem spanie Czekam aż 7 sezon się skończy i lecę z całym w kilka wieczorów :) Jak coś to ostrzegam przed Fear of the Walking Dead. Kupa do potęgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walking Dead darowałem sobie po czwartym odcinku 7 sezonu. Nie po to tyram jak głupi cały dzień by w ramach relaksu zasypiać z nudów przed TV.

FotWD poziomem durnoty, kiepskich dialogów i fatalnej gry aktorskiej zabił mnie końcówką drugiego sezonu. To gówno jest gorsze od produkcji TVP i TVN razem wziętych.

 

Jak mogłem przegapić Narcos? Pojęcia nie mam.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień zapowiada się bajecznie.

 

Już 10 kwietnia rusza trzeci sezon Better Call Saul.

 

 

A 19 kwietnia zacznie się jazda z nowym sezonem Fargo.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×