Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 sezon Stranger Things istna perełka :obama: Warto było czekać ponad rok. Efekty specjalne o klasę lepsze, czuć wyższy budżet. Na szczęście magia i klimat pozostały. Czekamy na ciąg dalszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jakoś ST2 nie bardzo podszedł, łyknąłem cały sezon na raz i moim zdaniem czegoś zabrakło w stosunku do pierwszej części.  Mało świeżości, mało zaskoczeń. W zasadzie tylko 2 nowe postacie. Nowy antagonista jest za mało materialny. Pierwszy sezon miał w sobie tą tajemnice która z odcinka na odcinek była stopniowo odkrywana. Tutaj po kilku odcinkach już chyba każdy z was sie spodziewal że pod koniec wjedzie nastka i posprząta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stranger Things 2 trzyma poziom, chociaż miewał słabsze momenty rozciągniętych, smętnych gadek (niestety w ostatnich odcinkach), jak również jeden odcinek, który był fatalny i mam nadzieje, że nie będą tej fabuły w żaden sposób reanimować w 3 sezonie (punks are not dead).

 

Boję się o 3 sezon. O ile drugi naturalnie kontynuował zaczęte wątki, tak na 3 nie ma pomysłu. Widać to było po słabiutkim clifhangerze w finale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kill napisał:

Boję się o 3 sezon. O ile drugi naturalnie kontynuował zaczęte wątki, tak na 3 nie ma pomysłu. Widać to było po słabiutkim clifhangerze w finale.

 

O ile prace na scenariuszami do drugiego sezonu rozpoczęto w trakcie trwania zdjęć do pierwszego sezonu tak dopiero teraz bracia Duffer zasiedli do pisania scenariuszy trzeciego sezonu.

W serialach sezony 3-4 to z reguły najlepsze sezony. Choć bywają wyjątki: Dexter miał najlepszy 4 sezon a 24 piąty. Jeśli faktycznie od początku mają rozpisaną historię na cztery sezony to nie ma powodu do obaw. Ale pamiętajmy że Vince Gilligan. Do tej pory tylko on stworzył dwa seriale których każdy następny sezon jest tylko lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym żeby każdy kolejny sezon ST opowiadał inną historię, coś na zasadzie True Detective. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bany4KHDR napisał:

Osobiście wolałbym żeby każdy kolejny sezon ST opowiadał inną historię, coś na zasadzie True Detective. 

 

Wtedy skończyłby tak jak on na gównianym drugim sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sezon był inny niż pierwszy, w innym klimacie ale na pewno nie był słaby. Czekam na 3 sezon bo chyba coś tam powstaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem 3 pierwsze odcinki drugiego sezonu ST (nie łykam całego od razu, bo potem można żałować xD ) Kuźwa, jak ja się za tym serialem stęskniłem! Po Mindhunterze, Better Call Saul, OA - Stranger Things okazuje się niezłą odtrutką od poważnych seriali. Sezon pierwszy bardzo mi się podobał, a gdy teraz wróciłem do Hawkins wraz z bohaterami znów poczułem ten klimat! Jak dobrze jest wrócić do lekkiego, takiego przygodowego i zabawnego oraz  nostalgicznego serialu po innych poważniejszych produkcjach.  A soundtrack jest genialnie dobrany, w sensie utwory z lat 80s. To jest to!

 

P.S ten aktor co grał w "IT" i gra Willa w ST ma szansę wyrosnąć na quality aktora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kentucky napisał:

Jak dobrze jest wrócić do lekkiego, takiego przygodowego i zabawnego oraz  nostalgicznego serialu po innych poważniejszych produkcjach. 

 

Poczekaj, druga połowa zamienia się w całkiem dobry horror.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem drugi sezon ST. No świetna produkcja. Trzyma poziom pierwszego sezonu chociaż faktycznie jest nieco bardziej "horrorowy". Klimat znowu wylewa się z ekranu a do tego ta nutka. Coś pięknego. Mały minus za jeden odcinek zrobiony tak jakby trochę na siłę. Spokojnie mogłoby go nie być. Poza tym mistrzostwo świata. Mocne 9/10 w mojej ocenie. Kto jeszcze nie widział niech nadrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie wyśmiejecie, ale ja oglądam obecnie dwa seriale: Pierwsza miłość i 19 +. Wiem że trochę beka, ale te seriale są tak absurdalne że aż śmieszne i mam niezłą polewe jak to oglądam.

Kiedyś lubiałem oglądać jeszcze My Name is Earl i ostatnio obejrzałem 13 powodów why o tej samobójczyni, bardzo mi się spodobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kevin zwolniony z House oferta Cards... No kogoś już do reszty pojebalo w tym Netflixie jak będą próbowali to dalej ciągnąć bez Underwooda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, gtaVplayer napisał:

Pewnie mnie wyśmiejecie, ale ja oglądam obecnie dwa seriale: Pierwsza miłość i 19 +.

 

 

Jak można tracić czas na takie durne seriale? Musisz tego czasu mieć chyba aż nadto... 

 

19 godzin temu, malpka napisał:

Poczekaj, druga połowa zamienia się w całkiem dobry horror.

 

Właśnie się o tym przekonałem, dużo staroszkolnego Kinga i Lovecrafta. TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, PM trwa raptem 40 minut, a 19+ 20 minut, co daje godzine dziennie, w sam raz aby po pracy sie zrelaksowac i posmiac. Jak juz wspomnialem absurdy w tych produkcjach siegaja zenitu i lubie sobie poprawic humor tym co tam sie dzieje :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej oglądać "chłopaki do wzięcia" :imwatching:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Elliot778 napisał:

Kevin zwolniony z House oferta Cards... No kogoś już do reszty pojebalo w tym Netflixie jak będą próbowali to dalej ciągnąć bez Underwooda...

Nawet w aplikacji Netflixa usunęli grafiki z Kevinem, jak gdyby nigdy nie istniał :yao:

 

Poziom serialu spadł o kilka poziomów gdy Claire stała się postacią na równi z Frankiem. To teraz wyobraź sobie jak będzie wyglądał HoC tylko i wyłącznie z panią Underwood w centrum :frog:

 

Jak dla mnie produkcja jest zakończona. Niech już jej lepiej nie ruszają. A najlepiej niech wykasują wszystko po 2 sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o 13 reasons why co sadzicie? Ogladal ktos? Ja nie rozumiem hejtu na ten serial dla mnie byl mega, fakt ze troche przekoloryzowany ale to tylko serial, czekam na drugi sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić to Kevin jest skończony. O ile Gibsonowi Hollywood wybaczyło tak dla niego nie ma litości. Ale usuwanie grafik z nim to już przegięcie.

 

13 Powodów - docelowy target to kobiety w wieku 9-43 lat czyli moje dwie córki i żona. Im serial bardzo się podobał. Ja sobie odpuściłem.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rick i Morty po 3 odcninkach nowego sezonu mega zawód. Nuda, nieśmieszne, nie wiem czy reszta odcinków jest w stanie uratować sezon.

 

Do tego mega minus za cenzurę w wersji PL. w pierszych 2 sezonach leciały soczyste "kurwy" a w 3 wypikują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stranger Things 2 pękł na dwa posiedzenia. Ależ ten serial jest dobry :banderas:Wprawdzie nie ma już tego elementu zaskoczenia co przy pierwszym sezonie, ale to było raczej oczywiste. Natomiast dalej świetnie się go ogląda. Czekam na kolejny sezon. 

 

Jeszcze Sean Astin  w obsadzie :thumbsup: Trochę się zmienił od czasu grania Mikey Walsha. 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sLk napisał:

Stranger Things 2 pękł na dwa posiedzenia. Ależ ten serial jest dobry :banderas:Wprawdzie nie ma już tego elementu zaskoczenia co przy pierwszym sezonie, ale to było raczej oczywiste. Natomiast dalej świetnie się go ogląda. Czekam na kolejny sezon. 

 

Jeszcze Sean Astin  w obsadzie :thumbsup: Trochę się zmienił od czasu grania Mikey Walsha. 

 

A Josh Brolin to co?

 

Penny Dreadful sezon 3 - odcinek 4 to istne mistrzostwo świata. Pokój w psychiatryku a w nim Eva Green i Rory Kinnear dają pokaz gry aktorskiej. Zwłaszcza ten drugi błyszczy na ekranie grając trzy postacie. Ogromna szkoda że serial dostał kancela a wszystkie wątki nie zostały zamknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2017 o 21:25, Patricko napisał:

Mindhunter spoko, ale zakończenie takie jakby serial się w połowie urwał.

Ale dawno nie widziałem serialu w którym sie nie strzelaja a tak mi sie podobał. A i nie znosze hipisów a tam ich pełno :-)

W dniu 5.11.2017 o 16:08, malpka napisał:

Co by nie mówić to Kevin jest skończony. O ile Gibsonowi Hollywood wybaczyło tak dla niego nie ma litości. Ale usuwanie grafik z nim to już przegięcie.

 

13 Powodów - docelowy target to kobiety w wieku 9-43 lat czyli moje dwie córki i żona. Im serial bardzo się podobał. Ja sobie odpuściłem.

To i tak mniej ode mnie,hehe, o jedną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×