Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 sezon Dextera to juz tragedia.Obejrze do końca ale po 4 sezonie to juz coraz słabiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, neuro napisał:

7 sezon Dextera to juz tragedia.Obejrze do końca ale po 4 sezonie to juz coraz słabiej.

 

Zwiąż sobie jajca drutem kolczastym po czym pojeździj konno przez 15 minut. Ból ten sam a oszczędzisz masę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja skończyłem End of f***king world, bardzo dobry serial a mnie ciężko jest zachwycić bo jestem wybredny. Na plus bardzo ciekawa historia, świetny soundtrack i krótkie odcinki. Czy znacie jakiś równie dobry serial z odcinkami tak do 30 minut? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w Fez i przypomniałem sobie że na Netflixie jest świetny dokument Indie Game: The Movie ukazujący drogę jaką musieli pokonać twórcy trzech gier: Fez, Braid oraz Super Meat Boy by ich gry ujrzały światło dzienne.

Dla przykładu: koder Super Meat Boya mieszkał w samochodzie i nie miał na jedzenie. Jakiś czas po premierze gry spłacił rodzicom ich kredyt hipoteczny.

Gorąco polecam.

 

3 minuty temu, gtaVplayer napisał:

A ja skończyłem End of f***king world, bardzo dobry serial a mnie ciężko jest zachwycić bo jestem wybredny. Na plus bardzo ciekawa historia, świetny soundtrack i krótkie odcinki. Czy znacie jakiś równie dobry serial z odcinkami tak do 30 minut? 

 

Przyjaciele, Californication, Sillicon Valley.

Tego ostatniego nie jestem pewien w 100%.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2018 o 16:04, neuro napisał:

7 sezon Dextera to juz tragedia.Obejrze do końca ale po 4 sezonie to juz coraz słabiej.

 

Hah 7 to jeszcze nic, 8 a w szczególności zakończenie to zło ostateczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie obejrzałem reamsterowany Star Trek The Next Generation na Netflix. Całe 7 sezonów. Za dzieciaka widziałem tylko 1 sezon w TVP.
Bardzo fajnie się zestarzał.
Pierwsze kilka odcinków bolało ale jak już aktorzy się ogarnęli to było tylko coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homeland miał bardzo dobry pierwszy sezon, kapitalny drugi, żałosny trzeci i w moim odczuciu nijaki czwarty po którym dałem sobie spokój z oglądaniem. Ale po ponad trzech latach zachęcony świetnymi recenzjami wróciłem i właśnie oglądam jednym ciągiem sezon 5. Jestem zachwycony powrotem do formy. W końcu widać że robi go dokładnie ta sama ekipa stojąca za moim ukochanym 24. To nie ta skala i emocje ale i tak ogląda się siedząc na krawędzi kanapy. Oby kolejne sezony były choć równie dobre.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać The Mist. Póki co po dwóch odcinkach zapowiada się niezły gniot. Efekty niczym w serialach SyFy, ( bez urazy dla The Expanse, który uważam za całkiem udaną produkcję). Spróbuje jeszcze jeden odcinek ale raczej sobie odpuszczę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos gniotów to końcówka 2 sezonu Stranger Things jest taka czerstwa, że aż odpuściłem całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

End of f***king world zmielone przy jednym posiedzeniu. Fajne, nie za długie, po prostu spoko serialik, który na dobrą sprawę mógłby być filmem. 8/10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy serial na Netflixie. Tym razem Duńczycy. Premiera wiosną. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka Dextera mega słaba. Jestem zniesmaczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, neuro napisał:

Końcówka Dextera mega słaba. Jestem zniesmaczony.

 

Przecież ostrzegałem.

5 sezon Homeland zaskakująco bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, neuro napisał:

Wiem wiem ale nie ma jak samemu sie przekonaćemoji6.png

 

Też to przerabiałem. Czytałem opinie i sądziłem że nie może być aż tak źle. Finalnie było jeszcze gorzej. Tak jest gdy u szczytu formy (w tym wypadku sezon4) odchodzi wypalony z pomysłów showrunner a stacja postanawia ciągnąć serial bez niego. Dziwią mnie tylko aktorzy którzy grali w tym gniocie a musieli widzieć/wiedzieć do jakiego poziomu zbliża się Dexter. I tak zamiast odejść w glorii i chwale (jak Rodzina Soprano) serial odszedł w niebyt zapomnienia kilkakrotnie przeskakując rekina (jak Prison Break).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem kryzys growy więc wiałem się za Dark

 

Noc, słuchaweczki dla podkręcenia wrażeń. Na razie tylko 1,5 odcinka ale fajnie się rozkręca, jest klimat a nie chamskie jumpscare-y

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Ile sezonów Fargo jest na showmax? bym wziął cebulę na 14 dni

 

Wszystkie trzy. Przycebuliłem i trzeci zaliczyłem za darmo w dwa tygodnie. Niestety trzeci to cień drugiego sezonu a do pierwszego nie ma startu. Męczyłem się niemiłosiernie by ostatniego dnia darmowego triala obejrzeć dwa ostatnie odcinki.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałem kryzys growy więc wiałem się za Dark
 
Noc, słuchaweczki dla podkręcenia wrażeń. Na razie tylko 1,5 odcinka ale fajnie się rozkręca, jest klimat a nie chamskie jumpscare-y
 
 
Dark, dla mnie niemiaszki odyebaly serial na grubo... Tak za 2 odcinki będzie już tylko lepiej...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się biorę za Dark.Fargo jest na Netflixie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Ile sezonów Fargo jest na showmax? bym wziął cebulę na 14 dni

 

Wszystkie 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2018 o 16:48, sLk napisał:

Netflixowych wojaży ciąg dalszy:

 

Making a Murderer - serial specyficzny bo to dokument sklejony w całości z archiwalnych materiałów bez ani jednej wstawki fabularnej. Nie wliczam nostalgicznych ujęć złomowiska itp. Oglądanie 10h urywek wywiadów lub fragmentów wystąpień z sal sądowych może być nużące, jednak przedstawiona historia jest tak intrygująca, że ciężko się od telewizora oderwać. Zwłaszcza, że co chwile ujawniony zostaje coraz bardziej absurdalny fakt toczącego się dochodzenia. Trzeba oddać prawdzie, że serial jest nakręcony bardzo stronniczo dosyć mocno akcentując rację jednej ze stron. Nie zmienia to faktu, że oglądając go w miarę uważnie cały czas będziemy się zastanawiali nad winą głównego bohatera.

 

Obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek o Avary'm i pałki nie urwał... :seriously: Później jest lepiej ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×