Skocz do zawartości
Gość p-zajc

Piraty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p-zajc

Mam pytanie, czy mając PS3 można je przerobić tak, aby działały na nim gry piraty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie nie, moze za rok albo dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby nigdy ! Poza tym zawsze soft jest ulepszany i jak ktoś znajdzie coś do wrzucenia pirata to trzeba się liczyć np z Banem na sieci albo tym że nie będziesz miał już nowszego softu i zostaniesz w tyle za resztą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Playstation 3 nie zostanie złamane i na szczęście nie będzie piratów. Nie rozumiem ludzi, czemu je chcą - czy robienie z siebie złodzieja im się podoba? Przykładowo ja kupuję tylko oryginalne gry - nie żal mi pieniędzy, a nie jestem bogaty. Na PC świetne gry można kupić za 20 zł, a nowe tytuły i tak stanieją - przykładem może być gra Jade Empire - na początku roku 100 zł, a teraz 60 zł :) Na Playstation 3 będą niedługo gry z serii Platynowej, w granicach 50-75 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p-zajc z policji jesteś ??  :-[ :P

A tak na serio PS3 zostanie złamana , i najprawdopodobniej będzie to zmodyfikowany soft (tak jak w psp) , bo z chipem będzie dużo kłopotów , a swap magic to raczej będzie niewygodny , a napęd pójdzie sie jeb**  =] ;D

A co do gier , to koszt samej płyty to 50-100zł , więc gra chodziła by po ok. 125zł , no może 100 , co by nie było opłacalne dla gracza i "sprzedawcy" , gdyz orginała możemy kupić już za 100zł w stanie idealnym(za 80zł widziałem motorstorma bez pudełka).

Platynowa seria pojawi się prawdopodobnie za rok (teraz to jest za wcześnie) , bo raczej nie powodu , żeby za grę płacić 220zł.

A do póki gry będa drogie i będa chętni , do tego czasu będą piraci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predzej czy pozniej ceny BD spadna (podobnei bylo z dvd) wiec piracenie nie bedzie problemem kiedy ps3 zostanie zlamane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

A przeciez niektore gry mozna nagrac na dvd9 :P Fear zarmuje niecale 4 giga ;p A Resistance 16 - 8 giga filmow ;) A sa pirackie gry z PSS ?? zeby sie dalo za darmo ściągać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Playstation 3 nie zostanie złamane i na szczęście nie będzie piratów. Nie rozumiem ludzi, czemu je chcą - czy robienie z siebie złodzieja im się podoba? Przykładowo ja kupuję tylko oryginalne gry - nie żal mi pieniędzy, a nie jestem bogaty. Na PC świetne gry można kupić za 20 zł, a nowe tytuły i tak stanieją - przykładem może być gra Jade Empire - na początku roku 100 zł, a teraz 60 zł :) Na Playstation 3 będą niedługo gry z serii Platynowej, w granicach 50-75 zł :)

Mowimy tu o grach na PS3 a nie na PC...

A przeciez niektore gry mozna nagrac na dvd9 :P Fear zarmuje niecale 4 giga ;p A Resistance 16 - 8 giga filmow ;) A sa pirackie gry z PSS ?? zeby sie dalo za darmo zciagac ??

Da sie uruchomic pirackie gry z PS2 na PS3, bez chipa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza osoba, która napisze coś na tematu nielegalnego uruchamiania gier dostanie bana, a temat zostanie usunięty. Widzę, że za bardzo się rozkręcacie w tym temacie, więc ostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, nie lubię używanych gier.

Dyskusje na temat piratów? Ok, ale wszelkie sposoby, tutoriale itp. dotyczące uruchamiania piratów to już propagowanie piractwa i na tym forum nie ma na to miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko żeby SONY pozwoliło na uruchamianie własnych produkcji (dema, proste gry). W tym celu mogłoby udostępnić swoje SDK dla ludzi. Na żadne piraty nie mam ochoty ale pooglądać dema robione przez ludzi ze sceny to mam ogromną (kto pamięta komputer AMIGA i demka robione np. przez RED SECTOR  <uklon>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×