Skocz do zawartości
patyk

Najlepsza manga

Rekomendowane odpowiedzi

Eden - komiks (wgniatająca fabuła taka niehollywódzka) Death Note -serial,jestem w połowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eden - komiks (wgniatająca fabuła taka niehollywódzka)

Do połowy rewelacyjne, ale potem poszli w "hollywoodzką masówkę". Tak czy siak dobry komiks. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto, Dragon Ball, Yu Gi Oh. (Nie jestem pewien czy ten ostatni to manga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z seriali to mnie strasznie wkręcił Samurai Champloo, a z nie seriali Ninja Scroll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam wszystkim mangę 20th Century Boys - zdecydowanie jedna z lepszych, które czytałem ( w sumie to chyba najlepsza manga jaką czytałem - naprawdę wyjątkowa historia ). Dodatkowo wspomnę, że na stronie www myanimelist.net ( jedna z najwiekszych baz danych anime/manga) ta seria jest na trzecim miejscu najlepiej ocenianych mang ;) http://myanimelist.net/manga/3/20th_Century_Boys . na drugim zaś miejscu jest manga podana niżej ;)

BERSEKER - również każdy musi przeczytać tę mangę !!! Kto czytał ten wie, że do pewnego momentu jest to jedna z najbardziej niesamowitych serii.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z seriali to mnie strasznie wkręcił Samurai Champloo, a z nie seriali Ninja Scroll.

Fajny film, ale to nie ten temat. ;) Dział dotyczy komiksów i książek, a nie seriali animowanych. Choć film bardzo sympatyczny. ;)

BERSEKER - również każdy musi przeczytać tę mangę !!! Kto czytał ten wie, że do pewnego momentu jest to jedna z najbardziej niesamowitych serii.

"BERSERK" nie ma "ER" w tytule. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, faktycznie się zapędziłem :) Wybaczcie laikowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, faktycznie się zapędziłem :) Wybaczcie laikowi :)

Nie ma sę czym przejmować. ;) Przy okazji, powstał też serial NINJA SCROLL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę Bakumana - oglądnąłem już pierwszy sezon anime - teraz, manga jest świetna, jest u mnie na pierwszym miejscu. Do tej pory czytałem tylko shouneny(Naruto, Bleach, Fairy Tail), ale muszę się rozejrzeć za innymi gatunkami. A co do dragon ball, to o ile anime mi się podobało(phi, podobało, było genialne, gdy miałem kilkanaście lat. A w większości to właśnie anime oglądam), tak manga nie jest już tak wciągająca. Mam jeden tom dragon ball'a w domu, ale czy chciałbym kupić więcej to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę napisać o najlepszym japońskim komiksie, a o nowości wydawniczej, której fabuła kręci się wokół produkcji gier wideo. ;) LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mangi :

Ouran High School Host Club - komedia jakich mało. Dawno tak się nie uśmiałam. Wydawana w Polsce, wiec wszystkie wydace dotąd tomiki ładnie stoją na półce :)

oraz nieźle mi się czytało Hetalię a także Drug-On. A I'S to mistrzostwo, jeżeli chodzi o romanse.

Anime:

Wielka fanka Durarara! oraz Baccano! :D Oprócz tego idealny Code Geass i Darker than Black. NANA oraz Angel Beats też są świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam Mirai Nikki albo DeadMan Wonderland ;D i nic więcej nie napiszę poniewaz sami musicie się przekonać czemu twierdze że warto xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Mirai Nikki, bardzo wciaga i manga juz sie skonczyla, wiec mozna cala na raz lyknac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

666 Satan jest genialny...sam to czytałem i śmiało również polecam...Seishi Kishimoto naprawdę się postarał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mangi które, z miłą chęcia wracam to Bleach oraz The Breaker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×