Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny multi FPS ? Echh tylko jeżeli będzie wybitnym tytułem. W innym wypadku po jego kupnie mógłbym popaść w apatię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy (256 graczy) spotka się w jednym miejscu i nie będzie lagów to będzie to przełom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie zacnie ;) jak bedzie chociaz w polowie tak dobre jak trailer - kupuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wszyscy (256 graczy) spotka się w jednym miejscu i nie będzie lagów to będzie to przełom

juz to widze, Yohoho <skull joke>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co myslec :D Mam takie mieszane uczucia , jak obejrze gameplej to ocenimy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę fajnie. Ktoś wie kiedy będzie premiera?

O i w newsach przeczytałem że ma być pilnowana legalność rozgrywki. Jak można "czitować" lub oszukiwać na PS3?

Edytowane przez mkalman94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ten trailer odzwierciedla chociaż połowę tego co ma byc to ja musze miec ta gre !!!! heh :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ty mi to mówisz? Jak gra będzie w połowie jak trailer to ja kupuje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wyjdzie w tym roku... Osobiscie to pewnie i kupie ta gre , ale to zalezy czy odbije sie pozytywnym echem w branzy. I modle sie aby carpa nie zrobili z tego , bo zapowiada sie fenomealnie o kurna 256 ludzi na servie :woot: - sniper bedzie mial co robic....

ciekawi mnie czy zrobia do tego jakies zamkniete beta-testy bo chetnie wzial bym udzial w takowych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej masz info co do bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak rozwiążą problem kiedy jedna frakcja będzie przegrywała a druga mniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto balance ? nie wiadomo.

mam nadzieje ze dadza limit klas, tak jak np w Day of Defeat, czyli dajmy na to, maxymalnie 3 snajperow, 4 inzynierow itp. bo pewnie 50% to sami snajperzy beda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto balance ? nie wiadomo.

mam nadzieje ze dadza limit klas, tak jak np w Day of Defeat, czyli dajmy na to, maxymalnie 3 snajperow, 4 inzynierow itp. bo pewnie 50% to sami snajperzy beda :D

Z tego co czytalem to ma nie byc klas jako takich. Kazdy z userow bedzmie mogl przechowywac 3 templaty swojego zolnierza i wybierac ten, ktorego chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejżeniu trailera całkiem inaczej patrzę na tą gre-jak niebedzie lagów to możliwe, że to bedzie naprawde dobra gra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ten trailer kompletnie nic nam nie mówi jak ta gra wygląda w ruchu, to jest w 100% render. Możliwe, że na E3 pokażą czysty gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×