Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

kurde rkm są niestabilne, po co inwestowałem 2 pkt w przedni uchwyt i 3 pkt w stabilność skoro po patchu rozrzut - szczególnie do góry, wrócił do stanu przed ulepszeniami?

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem jakiś GUTCHEIN-CODE w niemieckiej wersji MAGA, co on daje?;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem jakiś GUTCHEIN-CODE w niemieckiej wersji MAGA, co on daje?;p

z tego co pamiętam to 3 dynamiczne tematy (po jedna na strone konfliktu)

btw jeśli nie kogoś nie razi niemieckojęzyczna wersja gry i chciałby kupić MAGa to na alledrogo widziałem kolesia który sprzedaje wersje de w folii za 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to 3 dynamiczne tematy (po jedna na strone konfliktu)

btw jeśli nie kogoś nie razi niemieckojęzyczna wersja gry i chciałby kupić MAGa to na alledrogo widziałem kolesia który sprzedaje wersje de w folii za 50 zł.

11 minut mu zostało, 1 sztukę właśnie od niego brałem<wersja limitowana z tym kodem gratis<21 zł normalnie kosztuje>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jutro będe miał MAGa i chciał bym pograć odrazu z jakimis polakami

hs mam

jakieś tam doświadczenie w fps online jest

psn id: biskvp76

dodawać do znajomych i jaką frakcją najlepiej grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos - po bc2 przystawiam sie powoli do MAGa i stad pytanie, poniekad calkiem sensowne, przedmowcy - jaka frakcja jest na tym forum najpopularniejsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos - po bc2 przystawiam sie powoli do MAGa i stad pytanie, poniekad calkiem sensowne, przedmowcy - jaka frakcja jest na tym forum najpopularniejsza?

serdecznie witamy przechodzacych z BC2 do MAG. Wydaje mi się że wśród Polaków najpopularniejszy jest SVER, klan PL liczy ponad 100 osób, ale obecnie moge tez polecić Valor - klan /// grają tam bardzo dobrzy Alimanek i GriverPl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, właśnie kupiłem MAGa + headset mój PSNid dropsiu893

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAG=LAG ?

Jaka jest wasza opinia na temat lagów w MAG?

Moja - lagi sa bardzo duże. Ale jest to pierwszy sieciowy shooter w jaki gram i nie mam porównania.

Szczególnie frustrujące są moje zgony od noża: np widzę jak gostek skacze (przecież podczas skoku nie można strzelać i dźgać nożem) i w tym samym ułamku sekundy ginę. Albo widzę jak gostek wykonuje ruch nożem nie w moim kierunku tylko w bok w miejscu gdzie stałem ale cofnąłem się a i tak zginąłem. Albo giniesz od noża gdy gostek stoi 5 m i zdrowy rozsądek podpowiada Ci że nie ma szans żeby sięgnął nożem.

Oczywiści nagminne ginięcie gdy już zdążyłem schować się za ścianę - ale to słyszałem często.

Gram na blueconnect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi? Może malutkie i tylko czasami... ;)

Ja dzisiaj i wczoraj w końcu powróciłem :D I gra się świetnie :D Dwa razy może miałem laga , ale żadnych większych problemów.

Jutro zaczyna się double exp weekend więc może w końcu dobiję swojego valorowca do 60lvl'u i przejdę spowrotem do SVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do pytania przedmówcy odnośnie dodatku..

A co do lagów? Grając w BC, BC2, K2 i MAG-a w tym ostatnim miałem najmniejsze (szczerze, to w ogóle ich nie miałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatek ponoć można grac , ale tylko z dobrym teamem. Znajomy grał i jakoś ze szczęścia nie skakał gdy go zapytałem o wrażenia :P Ale jest jeden duży plus tego dodatku - jako ,że jest świeży , to gra w niego sporo osób , więcej niż w starych trybach , no poza sabotażem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm panowie zassalem ten power pack z nowymi mapami :-/ zainstalowalem a mimo to jak wchodze w MAG to mam zablokowane wejscie w misje zakazu :-/ wywala zebtm zassal z psstore :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm panowie zassalem ten power pack z nowymi mapami :-/ zainstalowalem a mimo to jak wchodze w MAG to mam zablokowane wejscie w misje zakazu :-/ wywala zebtm zassal z psstore :-/

A czy ty aby nie masz amerykańskiej wersji MAG'a a pobrałeś dodatek z polskiego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu zakończyłem swoja przygodę z Valor. Przeszedłem powrotnie do SVER i jest bosko :D Gra mocno zyskała na klimacie , przypomniały mi się pierwsze dni , czas bety , kiedy to męczyłem SVER... :D co najważniejsze , broń w SVER jest znakomita. Az się zdziwiłem , gdy wrogowie padali jak muchy , mimo iż używałem pierwszej , najsłabszej broni. Co dopiero będzie , gdy dorwę się do tej najlepszej... :D

Polecam wrócić do grania , jeśli zrobiliście sobie niemałą przerwę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu zakończyłem swoja przygodę z Valor. Przeszedłem powrotnie do SVER i jest bosko :D Gra mocno zyskała na klimacie , przypomniały mi się pierwsze dni , czas bety , kiedy to męczyłem SVER... :D co najważniejsze , broń w SVER jest znakomita. Az się zdziwiłem , gdy wrogowie padali jak muchy , mimo iż używałem pierwszej , najsłabszej broni. Co dopiero będzie , gdy dorwę się do tej najlepszej... :D

Polecam wrócić do grania , jeśli zrobiliście sobie niemałą przerwę ;)

Skoro przeszedłeś do SVERu, to może chcesz dołączyć do klanu [PL] :) ? Gra dość dużo osób, z reguły ok. 10-20 online. Jak ktoś chętny pisać na psn, id: Adriann89. A co do tego dodatku, to też się zastanawiam.. drogi nie jest, więc można zaryzykować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×