Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli ktos ma wolny kod, prosze o PMke, chetnie PRZETESTUJE gre i zaraportuje wykryte bledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem go wpisać do przeglądarki na stronie playstation.com... i wypełnić ankietę. Bardzo miło z ich strony.

Możesz dokładnie opisać co zrobiłeś, że Cię wpuściło? U mnie wywala This MAG Public Beta enrollment page is for the North American region only. Przez proxy też się nie da bo strona wywala error.

:(

Pierwsze wrażenia jankesów są więcej niż pozytywne. Może MAG powalczy tej zimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraście sobie że 128-u graczy rzuca granat w jedno miejsce. I jak myślicie pociągnie to konsola w płynny sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie. Ale też przypadek przez Ciebie opisany nie będzie miał miejsca, to jasne (chyba, że na zasadzie eksperymentu, w co jednak wątpię). Wiadomo, że jeśli gra ma obsługiwać aż 256 graczy, jest tak napisana i zaprojektowana, żeby nie dochodziło do sytuacji, które opisujesz.

Edytowane przez Rotting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety nie dostalem kodu : [ a szkoda bo chcialem pograc w bete tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na swoj kod z Qore'a. jakos na dniach powinien sie znalezc w skrzynce. ogolnie to jak chcecie dostep do bety gwarantowany mozecie wykupic subskrypcje na Qore'a do polowy wrzesnia (pozniej jeszcze sprawdze zeby potwierdzic). Naprawde fajna sprawa ten Qore. A to dadza darmowa wersje gry z PSN, a to jakies fajne Tematy, a to naprawde ciekawe materialy. 80 zl w tym wypadku to nie majatek, i wszystkie betki macie zaliczone...ZAWSZE! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupic Qore, tylko czy nie jest problem z kupnem go? Jesli mam polską karte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupic Qore, tylko czy nie jest problem z kupnem go? Jesli mam polską karte?

a robiles juz jakies zakupy nia na pss usa?

takze czekam na kodzik z Qore :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupic Qore, tylko czy nie jest problem z kupnem go? Jesli mam polską karte?

ja problemow nie mialem. normalnie polska karta placilem jak za wszystkie zakupy z pss amerykanskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zakupilem Qore™ Annual Subscription (mam nadzieje, ze to dobre kupilem :P ) i dalej nie mam zadnego kodu w bety MAG-a :( wiecie moze kiedy beda je wysylac? a moze kupilem nie to co trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zakupilem Qore™ Annual Subscription (mam nadzieje, ze to dobre kupilem :P ) i dalej nie mam zadnego kodu w bety MAG-a :( wiecie moze kiedy beda je wysylac? a moze kupilem nie to co trzeba?

do 17tego maja czas...kupiles to dobre

takze nie mam kodziku, nie jestes sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za szybka odpowiedz :) to czekamy jeszcze 3 dni i moze zaczna wysylac te kody :P juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc te olbrzymie walki i jak sprawdza sie system zarzadzania druzynami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszysczy prenumeraci Qora...wlasnie dostalem kodzik :P sprawdzac poczta i do zobaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez juz mam kodzik, ale nie moge go wpisac na stronie :/ nie mam nigdzie przycisku BETA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez juz mam kodzik, ale nie moge go wpisac na stronie :/ nie mam nigdzie przycisku BETA...

ten kod sie wpisuje w PSS w konsoli... -_-

pare przykrych faktow odnosnie betki - grac bedzie mozna tylko w wyznaczonych godzinach wedlug czasu amerykanskiego - od 10.00 am do 1.00 pm i 5.00 pm - 8.00 pm. nie wiem jak to sie przeklada na czas polski. co wiecej, moj kodzik nie dziala w konsoli wiec narazie wyglada na to ze sobie nie pogram. chyba ze download bedzie dostepny dopiero 17 ale nic o tym w mailu nie ma. kicha.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam mi pokazuje, ze kod jest nie aktywny :) sprawdzalem na us....

niby beta dla qore jest od 17 dopiero wlaczona, ale myslalem, ze mozna bedzie juz zassac gre....

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kodzik bedzie dzialal od 17tego tak jak bylo z beta u2

co do godzin to od 18-21 a takze 1-4 naszego czasu (chyba londynskiego)...sony rozdaje kody na swojej stronce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kody sa rozdawane nie za jak najszybsze klikniecie, a droga losowa :) a z qore jest pewniakiem kodzik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze zapisal sie na bete z oficjalnej strony playstation - z konkursu? Dostaliscie juz maila z kodem? Ja jeszcze czekam :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze zapisal sie na bete z oficjalnej strony playstation - z konkursu? Dostaliscie juz maila z kodem? Ja jeszcze czekam :confused:

O ile się nie mylę to 22/09 będą wysyłać kody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie powkurzalem chcac zagrac w ta gre... 2 dni mi zeszlo zassanie jej (2,6gb) :/ jedno male rozlaczenie z psn i gra zasysala sie od poczatku :/ a jak sie juz sciagnela to jest weekend i serwery sa zamkniete :P wiec pewnie dopiero w pon cos wiecej bede mogl napisac o samej rozgrywce :)

a wie ktos moze o jakich godz (czasu polskiego) serwery sa wlaczone?

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden klucz na zbyciu jesli ktos chce to dac znac.

Nie aktualne . :)

Edytowane przez pioter666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×