Skocz do zawartości
Szatanbanan

Pad SixSaxis sie nie wlacza!

Rekomendowane odpowiedzi

 Siema kupiłem sobie nową gre "Grand Theft Auto 4" włączam wszystko a tu zooong oO Pad sie nie właczą jak wciskam "kólko' ze znaczkiem ps to ledy na górze się nie świeca . Wie ktoś może co mogę zrobić z tym fantem ? Może jakiś komis naprawczy nie daleko Zielonej Góry . Prawdopodobnie chodzi o akumulator (ale nie jestem pewien w 100% 2 pady mi sie tak zepsuły , które kupiłem w tym samym czasie okolo 1,5 roku temu). Z Góry Dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm przetestuję jutro z odłączonym akumulatorem to się wypowiem czy i bez niego a na samy kablu też będzie chodzić, co bym ci w tej sytuacji polecił. A że już 2 pady się rozsypały i teraz trzeci padł w podobny sposób daje do myślenia co ty z nimi robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz go kablem do konsoli by go sparowała no i spróbuj z resetem pada (dziurka z tyłu pada). Nie zalałeś go czymś czy coś? Bo dziwne by nagle tak sam z siebie

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee to dopiero 2 pad mi tak padl i nic z nimi nie robie nie gralem dluzszy czas bo czasu nie bylo (maniaczylem playke pozniej odstawialem i gralem w jakas sieciowe na pececiei tak w kolko) ale zobacze dzis czy dziala z kablami czy nie bo jak narazie zostawilem zeby sie ladowal caly dzien i nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo stary. To nie pad . Po prstu wloncz konsole i podloncz pad przez usb a zkonsolo. Powinno przestac migac . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przyciśnięciu PS diody powinny się w nim palić zarówno jak pad jest/nie jest zalogowany do konsoli.

Pad działa z odłączonym akumulatorem na podpiętym kablu USB (sprawdziłem przed chwilą na swoim), jedyne co pokazuje wtedy to ikona że cały czas się ładuje. Teraz jeśli nie masz takich sygnałów jak ładowanie to:

1. sprawdź kabel usb - może jest uszkodzony

2. jak pkt 1 przejdzie weryfikacje to sprawdz gniazda w które ten kabel wtykasz

3. podłącz pada do PC - powinien się też zacząć ładować chyba ze pkt 1 i 2 nawalił

dla spokoju odłącz akumulator może jest już padnięty albo ma zwarcie.

PS jak długi był czas odstawienia konsoli ?

Edytowane przez wilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ostatnio mniej wiecej 3 tygodnie czasem odstawialem ja na tydzien ale zawsze pogralem chociasz te 1 godzine raz na 3 dni . Okej Sprawdze moze bez akumulatora bedzie hasac tylko skocze do garazu po srubokret .

PS. co dalej jak okaze sie ze akumulator ? gdzie mozna taki kupic bo juz szukalem allegro i nic ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to SONY obiecało wymieniać akumulatory za darmo, jak się zużyją.

Nie wiem tylko co zrobią, jak zobaczą, że pad był otwierany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz sobie poradzilem z ojcem i kumplem rozkrecilismy go przecielismy kable od akumulatora i przedluzylismy je :P wywiercilismy dziure w padzie z tylu i kable przypielismy do bateri 4,5 V :)) wszystko dziala kiedys kupie sobie akumulator jak narazie gram na swoim "bezprzewodowym ^^" padzie jak kogos ciekawi jak to wyglada jutro wstawie foto tera lece na GTA

P.S. Dzieki wszystkim za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie mam pojecia jak ty eksploatowajes te pady ze tak szybko baterie zabiles. Ale jezeli po podlaczeniu innego zrodla zasilania dziala jak trzeba to chyba wlasnie bateria byla problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×