Skocz do zawartości
ONE

Trine

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam filmiku, na którym pokazane jest jak zrobić trofeum Master Ninja. Posiada ktoś taki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 jest co op dla dwóch graczy w trine ? Bo na serwisach pisze że tylko single player , a głownie zależy mi na co opie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać w 3, ale tylko offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobrałem grę i muszę przyznać że Trine jest rewelacyjne. Świetne tła, grafika bajeczna i piękna. Bardzo dobra muzyka która pasuje do tej gry idealnie. I do tego platyna jest. Nic tylko grać. :) Polecam wszystkim tę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie Przez przypadek zainstalował mi się najnowszy patch do tej gry. Czy przez to będzie duże utrudnienie w zdobyciu platyny? Bo gdzieś właśnie wyczytałem, żeby nie instalować poprawki, ale co to zmienia tego nie wiem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaje lawę w ostatnim lvl, dosyć upierdliwe. Ja robiłem przejście bez śmierci z patchem więc da się zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaje lawę w ostatnim lvl, dosyć upierdliwe. Ja robiłem przejście bez śmierci z patchem więc da się zrobić :)

W którym levelu robiłeś ten pucharek, w ostatnim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaje lawę w ostatnim lvl, dosyć upierdliwe. Ja robiłem przejście bez śmierci z patchem więc da się zrobić :)

Patch nie dodaje lawy, lawa jest zawsze. Po patchu jest po prostu więcej przeciwników na szczycie. Ja grałem bez patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, jest demo Trine 1 i 2.

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba muszę poszukać lepiej, bo jak w PSS wpisałem Trine w wyszukiwarce ....to nie było żadnego demka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w eu sen nie ma niestety ani dema trine ani trine 2...ale smialo mozna brac w ciemno bo gra rewelacyjnie odprezajaca po tych wszystkich CoD'ach i innych BF'ach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch nie dodaje lawy, lawa jest zawsze. Po patchu jest po prostu więcej przeciwników na szczycie. Ja grałem bez patcha.

Czy można w ogóle odinstalować patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej już usunąć grę i od nowa pobrać/zainstalować bez patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Andreios - Zrób jak mówi Asull. Odrzuć update i masz grę bez patcha. Swoją drogą, to nienawidzę patchy, które utrudniają grę... To nie fair w stosunku do tych, którzy kupili grę później. Wtedy Ci, którzy się pośpieszyli mieli łatwe platyny, a Ci, którzy pobrali patch, mogli nawet nie wiedzieć, że wylewają z siebie żółć w ostatnim poziomie z jego powodu...

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że ta gra będzie aż taka świetna. Masakra, świetnie się bawiłem przechodzą jedynkę, teraz zamierzam porobić pucharki, bo nie wydają się one być trudne a potem zabieram się za dwójkę :).

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×