Skocz do zawartości
ONE

Trine

Rekomendowane odpowiedzi

na pocieszenie macie wersje PC Trine :D przejdzie tam i nie bedziecie musieli czekac :) pogralem w to chwilke i gra jest na prawde swietna, ale musialbym sie ostro zastanowic przed zakupem jej na PSN (cena by pewnie zawazyla...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dziś też nie wyjdze:( przynajmniej tak pisze jeden z developerów na oficjlanym forum;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻAL.PL! Czekamy już na tą grę tyle czasu, na PC już dawno wyszła :( Robią sobie żarty z nas PSowców, a szkoda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Trine wyszło też na xshit to pewnie wszyscy fanboye M$ by się z nas śmiali i grali dawno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine kosztuje 69zł na EU PSS, myślę że warto zakupić. Mają być 33 trofea - w tym platyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja właśńie nie mam ps store,wogóle neta mam jeszcze nie podłączonego,wiecie jak dostac to bez ps store,bo grałem w demo na pc[niestety] gra powala graficznie szczególnie tekstury,w niektórych miejscach trzeba pomyslec zeby dalej przejsc,i przełączanie sie między 3 postaciami rewelka,

Edytowane przez kindofmonster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja właśńie nie mam ps store,wogóle neta mam jeszcze nie podłączonego,wiecie jak dostac to bez ps store,bo grałem w demo na pc[niestety] gra powala graficznie szczególnie tekstury,w niektórych miejscach trzeba pomyslec zeby dalej przejsc,i przełączanie sie między 3 postaciami rewelka,

tylko na PS STORE niestety,a net do ps3 to must have:) (takie gry nie mają racji bytu w wersji pudełkowej na konsole,z przyczyn ekonomicznych-wydawcy się po prostu to nie opłaca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja zasysam i zobaczę co to nam zaserwowali. Mało zajmuje 337mb tylko. To taki MGS zajmuje około 700mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak johny, wlasnie kupilem, 40% juz mam. Zobaczymy =)

post-4812-1253252965,6531.gif

Edytowane przez kill
Warn i Ban. 3 ostrzeżenia z tego samego powodu. Moja tolerancja właśnie się skończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak wrażenia, bo przyznam szczerze, ze jak za tytuł z PSS, to zażyczyli sobie dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ja dopiero testowo przeszedłem Pierwszy level. I nieraz trzeba się nakombinować aby uzbierać na planszy wszystkie zielone toniki. Grafika bajeczna. Gra na Medium nie jest najłatwiejsza - albo ja taki słaby jestem. A chodzimy tylko w jednej linii w prawo i w lewo - nie ma czegoś takiego jak 3D z LittleBigPlanet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gralem chwilke z zonka co-opa. Niestety tylko kilkanascie minut, bo przerwa na lunch sie skonczyla i trzeba bylo spadac do roboty. Drugi gracz moze dolaczyc sie dopiero po skonczeniu tutoriala.

Fajna gierka, trzeba troche pokombinowac. Co-op duzo lepszy niz single. Trudniej, bo nie mozesz sie przelaczyc na zajeta postac, ale wspolpraca jest super - np podnisc kogos magiem na skrzynce itp. Niestety jesli jeden gracz jest wyzej niz drugi, to czasem sa klopoty z polem widzenia - ekran nie robi zoom out jak w LBP.

W trzy osoby bez zmieniania postaci to dopiero musi byc zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Jak sciagaliscie gre, to tez mieliscie ikonke z napisem missing file?? Czy mieliscie orbazek z gry w bance tak jak jest zawsze? Kupilem gierke przez opcje search, zanim pojawila sie na glownej stronie i nei wiem czy nie za szybko to zrobilem ;) tez interesuje mnei czy macie jakis obraz z gry w tle jak najezdzacie na gre w xmb??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Jak sciagaliscie gre, to tez mieliscie ikonke z napisem missing file?? Czy mieliscie orbazek z gry w bance tak jak jest zawsze? Kupilem gierke przez opcje search, zanim pojawila sie na glownej stronie i nei wiem czy nie za szybko to zrobilem ;) tez interesuje mnei czy macie jakis obraz z gry w tle jak najezdzacie na gre w xmb??

Brak ikonki, pewnie coś skopali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx Duszol, balem sie ze kupilem gierke zanim kompletnie ja uploadneli. I balem sie ze 69 zeta pojdzie sie kochac ;)

EDIT:

zdarza wam sie przyciac na ulamek sek gra, przed doczytaniem pulapki itd??

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nic nie przycina, a co do gry to przegięta jest, zaczeliśmy z kolegą grać okolo 20:00 skończyliśmy teraz czyli 2:00 naprawde super sie gra w coopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co grają lub grali: czy jest coop online czy tylko offline?

Tylko offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera wiec nie wiem co jest grane :/ inne gry mi nie dogrywaja, a dzieje sie znacznie wieksza rozpierducha. Tutaj przed dograniem pulapki, i czasami innymi akcjami gra tak jakby musi doczytac. Trwa to doslownie ułamek sekundy - dysk w tym momencie nie mieli, dioda tez sie nie swieci. Jakies pomysly?? PRzeinstalowywalem gre i nadal to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera wiec nie wiem co jest grane :/ inne gry mi nie dogrywaja, a dzieje sie znacznie wieksza rozpierducha. Tutaj przed dograniem pulapki, i czasami innymi akcjami gra tak jakby musi doczytac. Trwa to doslownie ułamek sekundy - dysk w tym momencie nie mieli, dioda tez sie nie swieci. Jakies pomysly?? PRzeinstalowywalem gre i nadal to samo

Niestety chlopaki z polygami stwierdzili ze gra "chrupie" - gdzies w 2/3 gry. Za duzo obiektow i wg nich nie wyrabia z wyliczaniem fizyki. (Np jak masz zlodziejke i umiejetnosci strzelania 5 strzalami na raz). To pewnie jest tez powod dlaczego na ps3 gra byla tak mocno opozniona w stosunku do PC. Ja na razie jestem na 8 rozdziale i jak do tej pory spoko. Niestety stwierdzili ze sony nadal nie powinno jej wypuszcza (ze wzgledu na ten problem z optymalizacja)

Wiecej szczegolow w ostatniej polygadce (102)

Poza tym gierka fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Trine jest trudne. Dużo bugi. Prawda?? :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi sie, że jest kilka możliwości dostania sie w trudno dostępne miejsca, które można samemu wymyślić (czasami wynajduje takie sposoby, że twórcy gry chyba nawet o nich nie pomyśleli xD) :tongue: Gre już prawie ukończyłem (jeszcze z 3 etapy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomiga za wyczerpujaca odpowiedz. Poki co chodzi ok, ale tak jak mowisz, pozniej na pewno bedzie wieksza jatka i roznie moze byc. Ehh mogli sie bardziej przylozyc. Tak czy siak, jeszcze raz dziekuje <piwo>. Co do gry, jest calkiem wymagajaca. Fajnie wywazono elementy platformowe i walke. Wciaga i bajeczna oprawa, oraz muzyka. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×