Skocz do zawartości
kill

Call Of Duty 5 - World At War - Poradnik

Rekomendowane odpowiedzi

Można poprosić o pisanie w tym temacie o poradniku, zbieranie ekipy na trofea to chyba nie ten temat <_< Prosze o komentarze :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już mam platynke najtrudniejsze jest zestrzelenie 45 japońskich zero za drugim razem mi wpadło a miałem zledwie 47

Nie jest to najtrudniejsze twierdze to po tym że platyna przyciagneła mnie juz chyba 4 raz i własnie tego trophiesa zrobiłem a co najgłupsze nieudało mi sie rozwalić wszystkich bunkrów i wierz w blood & iron niewiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:::::::::::::::::::::::::::::::::::oGŁOSZENIE::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Wszystkich chętnych zapraszam do wspólnej gry w COD:WAW CO-OP / Multi

Jct moje ID : Leviq45 - pisać!! : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trophies - Map Pack 2

bronze.png

* Hammer Time - Repair 200 window boards in a single game. (Map Pack 2 only)

* Its a Trap! - Kill at least one zombie with three different traps in a single round. (Map Pack 2 only)

* Weapon of Minor Destruction - Kill no more than one zombie with a nuke. (Map Pack 2 only)

* Perk-a-Holic - Have all four perks simultaneously active in a game of Nazi Zombies. (Map Pack 2 only)

* Fertilizer Man - Kill 200 zombies in a single game. (Map Pack 2 only)

* Big Brawler - Get 10 consecutive zombie melee kills before Insta-Kill expires. (Map Pack 2)

silver.png

* Deadhead - Get 150 zombie headshots in a single game. (Map Pack 2 only)

* Big Baller - Earn 75,000 points in a single Nazi Zombies game. (Map Pack 2 only)

* Soul Survivor - Reach round 15 in Nazi Zombies without getting revived. (Map Pack 2 only)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie trofea z zombiakami :P ma ktos map pack 2 juz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska kto gra w CoD WaW frag fx'em.Czy wersja frag'a z podstawka przy podkladce na myszke obsługuje CoD WaW.Thx za ewentualne odpowiedzi :unsure:

card.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
* For the Motherland - Ukończ 'Heart of the Reich' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

Heart Of The Reich to jest przysłowiowy “pain in the ass”. Naprawdę można postrzelić się w kolano grając na poziomie veteran. Taktyka drobnych kroków, ucieczek do tyłu, padnięć i odrzucanie granatów. Po rozwaleniu pierwszych dwóch dział, następne dwa to nie lada wyzwanie. Proponuję wbiegać za linię swojego oddziału. Od razu padać na glebę za najbliższą przeszkodą i czekać do momentu aż wrzucą Ci granaty. Wtedy w tył zwrot, a twój oddział najprawdopodobniej będzie już parę metrów dalej. Najgorsze są schody. Tutaj liczy się wytrwałość i umiejętności survivalowe. Proponuję na początek ruszyć oddział tak, żeby na nie wszedł parę metrów, wycofać się do budynku z tyłu, wejść po drabinie, wyeliminować snajperką ludzi na schodach i czekać cierpliwie.

Zrobiłem, ale prawda, można się postrzelić w kolano. Tym bardziej że zrobiłem wszystkie misje na weteranie i trophy nie wpadło!! Coś mi się musiało stać z savem bo mam tylko ostatnie misje zaznaczone że w ogóle je przeszedłem. To się nazywa ból.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyłączałeś konsole itd? Bo tez tak raz miałem ze wszedłem a tu niema zadnego lvlu, i tak jak bym grał od nowa, to mysle sobie ku*wa mac, dla tych Black Catsów nie bede całej gry od początku robił, wyłączyłęm gre, za pare dni wszedłem i wszystko działało, I Zobacz jak wybierasz misje to masz wszystkie misje na dole pokazane na weteranie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyłączyłem, i miałem tak że były pokazane że ich nie przeszedłem (nieaktywne), potem się pokazały ale nie było zaznaczone że je przeszedłem (moge w nie grać ale nie ma głowy żołnierza).

Znaczy trofea za lvl na weteranie mam (brązowe) ale to za przejście wszystkiego na hardened albo veteran nie wpadło.

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wszystkie? To dostałeś jedno złotko za przejście gry ogólnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciałem za pierwszym razem na regular. Wpadło złotko. Potem po kolei na weteranie, pucharki wpadały. Potem się coś zwaliło i w grze mam zaznaczone tylko parę ostatnich misji że ukończyłem na weteranie, reszta nie ma nawet głowy żołnierza :) Pucharki za nie oczywiście zostały, niestety żeby dostać zloty za Hardened War Hero trzeba mieć chyba je mieć wszystkie zaliczone na poziomi gry więc czeka mnie powtórka z rozgrywki (zacząłem przechodzić to czego brakuje dziś i zaraz powinienem skończyć, zobaczymy czy wpadnie...).

Edit:

Ok, właśnie uzupełniłem te lvl które były bez głowy żołnierza. Ułatwiłem sobie zadanie i przechodziłem je już na poziomie hardened, tym samym mam połowę na hardened, a połowę na weteran. Trophy wpadło.

A ten błąd ze znikającymi lvl może wkur..ć. A no i death cards oczywiście też się zresetowały i muszę je zdobywać na nowo :)

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to słabo robiłes, bo złotka Hardened War Hero, nie dostaje się jak ma sie w grze zrobione na weteranie, tylko jak sie ma wszystkie pucharki za lvle, mogłes już dokończyć to co zaczołes i by złotko wpadło o wiele szybciej, a death cards na najnizszym sru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, miałem wszystkie pucharki za lvl i Hardened war hero nie wpadło :) ono wpada kiedy masz w grze je zaliczone, przynajmniej tak u mnie wpadło. A death cards faktycznie poleciało szybciutko. Została tylko zestrzelić 45 samolotów.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawią sie pierwsze samoloty to zacznij w nie strzelac, tak zeby wpadło 20, i wejdzie czek point, wtedy Save & Quit i próboj, strzelaj w samoloty tak by przynajmniej troche je dokneło bo niektore do wody spadają i zalicza Ci jako zestrzelenie, no cuż proboj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość. Jak pojawia się update do gry, to save staje się niekompatybilny z grą i może nie zaliczać trofeów. Tak jest w tej grze. Od firmaware 2.80 update gry nie jest obowiązkowy, więc jeśli zaczęliśmy grać Veterana, to lepiej go skończyć przed zaaplikowaniem patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się zestrzelić 45 samolotów :) platyna wpadła :) dzięki Skillz0r za pomoc.

Kill wydaje mi się że ostatnio nie było żadnego updatu i to raczej nie przez to. Ale nie dam sobie ręki uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udało się zestrzelić 45 samolotów :) platyna wpadła :) dzięki Skillz0r za pomoc.

Kill wydaje mi się że ostatnio nie było żadnego updatu i to raczej nie przez to. Ale nie dam sobie ręki uciąć.

Chyba do drugiego map-packa był. Gratsy za platynkę. Nie jest łatwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :)

Nie mam żadnego mack-packa, teraz to już kit ale dziwna sprawa z tym savem. Oby nikt nie musiał się już wkurzać przez to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie śmigam na Regular i jak jest ta przed ostatnia misja tzn. bitwa w Okinawie wszystko cacy ukończyłem i trophy ni h**a nie widać ; / przechodze wszystkie misje jedna po drugiej i nie wiem co jest nie tak. Jeszcze dziś jak odpaliłem giere chciałem sprawdzic ile misji do końca zostało ja lookam a tam nic mam tylko ta pierwszą i ostatnią (nie wiem co za cholera ale wydaje mi sie że to z map pack 2 mimo ze go nie kupiłem), mam nadzieje że wszystkie nadal mam zaliczone ale cóż jak nie to odrazu polece na veteranie ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią misje "Nazi Zombies" masz gratis z 2 Map Pack'a.

A trofeum za Okinawe (jeśli dobrze Cię zrozumiałem) powinieneś dostać po przejściu misji Breaking Point ale jeśli nie masz tych misji zaznaczonych teraz to niestety nie wiem jak Ci mam pomóc. Możesz dać kontynuacje kampanii i mieć nadzieję że w miarę przechodzenia wszystko wróci o normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kaszanka ;/ mam 3 ostatnie misje zaliczone przejde dziś do końca całość i może wejdzie. Jakoś mi się nie chce robić wszystkich misji od nowa ale cóż zobacze czy mi zaliczy pod koniec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trophy ;/ Dzisiaj przeszedłem wszystkie misje na veteranie a trophy nie wpadło ;/ Powie mi ktoś jak przesyłać save żeby gry od nowa nie iść ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że trophy mam wszystkie tylko nie ten jeden zeby przejsc całą grę na veteranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trophy ;/ Dzisiaj przeszedłem wszystkie misje na veteranie a trophy nie wpadło ;/ Powie mi ktoś jak przesyłać save żeby gry od nowa nie iść ?

Nawet jak ktoś da Ci save z ukończoną grą to i tak nie da Ci platyny, nawet jeśli oryginalny użytkownik by ją posiadał. Trofea są NIEZWIĄZANE z sejwami. Dlatego po otrzymaniu trofeum są one synchronizowane z serwerem i dlatego też, nawet jakbyś skasował wszystki GAME DATA czy SAVE'y z gry, to nadal zachowasz trofea, które są połączone z twoim profilem bezpośrednio.

W tym wypadku, jeśli trofeum Ci nie wpadło, możesz spróbować odegrać save, przed ukończeniem gry i spróbować ponownie. Podejrzewam, że to może w jakiś sposób 'aktywować' puchar. Jeśli nie - to jest pewnie coś co zrobiłeś nie tak podczas gry co zdezaktywowało to konkretne trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×