Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Captain America 2011

Jak dla mnie film dość udany, przyjemnie mi się go ogladało. Aktorstwo na wysokim poziomie ( zwłaszcza Hugo V. ), niezła muzyka, i kilmat II Wojny.

Dlamnie film dobry do oglądniecia w nudny niedzielny wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziewczyna z tatuażem

Film pozytywnie mnie zaskoczył. Jest znacznie lepszy niż szwedzka wersja. Całkiem dobrze udało się im zamknąć całą fabułę pierwszej książki w 160 minutach ( co jest największym minusem filmu - strasznie długi :P). Wiadomo, że od książki jest gorszy, ale i tak oglądało się przyjemnie. 7 / 10

Sherlock Holmes: Gra Cieni

Wyjątkowo udany sequel. Jednak film można scharakteryzować dosyć krótko - już nie ma tej samej magii jak przy pierwszej części. Jest dokładnie tak samo jak przy Piratach z Karaibów: druga część była dużo lepsza od pierwszej, ale to ta pierwsza zawsze będzie tą magiczną :P Ogólnie duża dawka akcji, ze świetną rolą Robert Downey Jr. 8 / 10

Drive

Chyba najlepszy film jaki widziałem w 2011. Sam w sobie jest dość minimalistyczny - odarty ze zbędnych elementów, ale w tym tkwi jego piękno. 9 / 10

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wściekłe psy ( 9/10 )

Bardzo dobry film, zresztą jak to kręcił Tarantino nie mogło być złe ;D Super rola Steviego Buscemiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobowtór diabła -jest to jeden z lepszych filmów jaki ostatnio widziałem ,kto nie widział niech żałuje ,genialna gra aktorska głównego bohatera , 9,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Frequently Asked Questions About Time Travel (2009)

Dobra komedia z świetną muzyką. smile.gif

7/10

Enter the Void (2009)

Tak zakręconego filmu dawno nie widziałem. Interesująca koncepcja tego co czeka nas po śmierci. Jedynym mankamentem filmu jest mnogość scen erotycznych, które w moim mniemaniu nie zawsze są uzasadnione(oczywiście nie wszyscy muszą podzielać tą opinię) . whistling.gif

6/10

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Róża" - dobry, mocny film (dla niektorych osob az za mocny) Skupiajacy sie na ukazaniu trudnej milosci ale tez pokazujacy jak wygladala rzeczywistosc tuz po 2 wojnie swiatowej 

Edytowane przez Saimoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam sobie Powrót żywych trupów klasyka o zombi , a mój ulubiony film z tym tematem to Świt żywych trupów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Wypasiona wkrętka" (ang. Going Greek) - komedia z 2001r. Podobne do American Pie (college,bractwa,imprezy,seks i miłość). Więcej na Filmwebie.

Ocena: 7/10

Edytowane przez Frycekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scarface i Equilibrium moje faworyty mocne filmy i z przesłaniem. I o ile ekranizacje luźnej książki Bradbury'ego nie trzeba nikomu przedstawiać to scarface z racji swojego już prawie trzy dekadowego wieku mogą nie wszyscy znać, to wielka szkoda bo Tony Montana to ikona gangsterskiego kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem ostatnio do kina na film "W ciemnościach". Oceniam go na 6/10. Trochę na koniec się rozruszał, ale ogólnie nic ciekawego. Polacy mogli się bardziej postarać i nie powinni skupiać się tak dużo na sprawach pobocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Pie - Zjazd Absolwentów 8,5/10

Genialne nawiązanie do pierwszych trzech części. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów. Duży plus za pełną obsadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iluzjonista: płakałem jak kot - piękny film!!!

polecam!!

następnie mr. nobody

bardzo dobre kino surrealistyczne - jest ciężki ale mistrzowsko nakręcony.

i bardzoej tematycznie:

mam od premiery na dvd teraz obejrzałem na blueray (w piątek przyszedł kurierem) mistrz nad mistrzami animacji!!!

ogólnie dostaliśmy 30 minut długości = lepiej rozwinięte fabularnie wątki.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Pie - Zjazd Absolwentów. 9,5/10

Film jest świetny, dawno się tak nie uśmiałem. No i byli prawie wszyscy z wcześniejszych American Pie..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie było matki Stflera i epizodu z nią związanego to "kładę lachę" na ten film :P

Zdun, nie "kładź lachy" przedwcześnie :P

Matka Stiflera pojawia się.... Zajebiście pomyśleli to scenarzyści. I jeszcze fajnie Stifler się zemścił, za to co mu zrobił Finch w poprzednich częściach. Ale już nic więcej nie będę mówił :biggrin:

Nic tylko iść do kina i obejrzeć. Polecam :D

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam film Intouchables Nietykalni. Naprawdę jestem pod wrażeniem, że w dzisiejszych czasach można robić tak genialne filmy. Połączenie dramatu z elementami komedii mistrzostwo świata ! Świetnie zrównoważony film i kapitalna gra aktorska. Polecam każdemu kto nie oglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała kolekcja Bonda przez czwartek i piątek ;D :D

Jestem Fanem więc nie znudzi mi się to nigdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catch 44 - 6/10 trzy dziewczyny kontra Bruce Willis i jego kompani, liczyłem na coś lepszego

Druga twarz - 7/10 szpiegowski, w starym stylu zimnej wojny, może być, w obsadzie R. Gere

Potęga strachu -8,5/10 - film nie nowy bo z 2006, ale wcześniej nie widziałem, spore zaskoczenie na plus, Thriller

SKET - 7/10 - brytyjskie nastolatki, agresja, przemoc i prochy

In Time - 7,5/10 - sf, przyszłość, wieczne życie dla wybrańców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny Łabędź 5/10

Duży zawód, spodziewałem się czegoś lepszego.

Jedyny plus to Mila Kunis. WOW. :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie black swan spokojnie 8,5/10

i plus to raczej Portman niz Kunis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Pie: Reunion już takich komedii się nie robi, niby głupia i prymitywna, ale za to nie wulgarna i kiczowata, dużo humoru, dużo wspomnień dla ludzi którzy jak ja wychowywali się z bohaterami pierwszych części jak mua :P. Polecam, można się pośmiać i odstresować :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Człowiek na krawędzi" - fajny film, i cały czas trzyma w napięciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasowało mi mój post ( z tego co słyszałem forum miało awarię).

Bardzo polecam iść na film "Avengers". Genialny film, aby wybrać się do kina - świetna akcja i niezły humor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×