Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Uncharted!!!!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę, czyli o to chodziło :) bedzie co w robocie obejrzeć :p

tak z gęby to trudno mi lepiej kogoś dopasować do drake'a niż Nathan filion :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombieland 2 !!!

https://m.filmweb.pl/news/Oficjalnie%3A+"Zombieland+2"+powstanie+z+oryginalną+obsadą-129006

Jeden z najlepszych (nie tylko licząc filmy o zombie, wśród których to jest absolutny top) i najśmieszniejszych filmów jakie widziałem w życiu wraca! Chyba na żadną kontynuację tak nie czekałem jak na to :)

oby trzymało poziom jedynki :) oryginalna obsada na pewno sobie poradzi, żeby tylko scenariusz nie zawiódł.

skrajnie rzadko chodzę na premiery, ale tu chyba wejdzie gładziutko :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cwir napisał:

Uncharted!!!!

 

 

 

7:15 padłem ze śmiechu. Natomiast Elena z gęby do dupy niepodobna. Zabrakło im kasy na ładniejszą aktorkę?

Fan film a zostawia daleko w tyle nasze pełnometrażowe badziewia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam (jesli ktos jeszcze nie widzial) film "Dobrze sie kłamie w miłym towarzystwie". Swietny film do obejrzenia z drugą połówka:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.07.2018 o 19:22, xavris napisał:

Zombieland 2 !!!

https://m.filmweb.pl/news/Oficjalnie%3A+"Zombieland+2"+powstanie+z+oryginalną+obsadą-129006

Jeden z najlepszych (nie tylko licząc filmy o zombie, wśród których to jest absolutny top) i najśmieszniejszych filmów jakie widziałem w życiu wraca! Chyba na żadną kontynuację tak nie czekałem jak na to :)

oby trzymało poziom jedynki :) oryginalna obsada na pewno sobie poradzi, żeby tylko scenariusz nie zawiódł.

skrajnie rzadko chodzę na premiery, ale tu chyba wejdzie gładziutko :)

Obejrzalem jedynke i jestem zachwycony. Jesli chodzi o humor to dla mnie jest to mala mieszanka deadpoola z kick-ass i ogolnie jeszcze nie widzialem komedii w tematyce zombie, dla mnie bomba :) sam poczatek z tymi zasadami, no mistrzostwo. Na dniach odpale sobie jeszcze raz, a 2 czesc w kinie to obowiazek :)

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iniemamocni 2 - film potrzebuje czasu by się rozkręcić ale gdy to zrobi nie ma przebacz, nie bierze jeńców. Niestety mimo że to Elastyna wychodzi na pierwszy plan to jednak wątek Iniemamocnego jest znacznie ciekawszy i śmieszniejszy. Fronczewski wspina się na Himalaje aktorstwa dubbingowego a cały film kradnie JackJack. Scena jego konfrontacji z szopem dosłownie miażdży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem fenomenu tej bajeczki. Animacja jak każda inna z tego studia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem z dzieciakami i ten film w niektórych momentach to wizualna miazga.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaleglosci

- Infiltracja - bardzo dobry film z mega zakonczeniem. Musze obejrzec Piekelna gre bo to kopia, tyle ze tam sami Azjaci i ciezko sie pokapowac kto zly a kto dobry (tak wyczytalem :))

- Zlap mnie jesli potrafisz - lubie filmy o szwindlach i przekretach. Dla mnie jeden z lepszych w tej tematyce.

Co jak co ale Di Caprio to zajebisty aktor i kazda jego rola jest bardzo dobra. Az bym z checia obejrzal po raz 5 wilka ale trzeba inne filmy nadrabiac :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incepcja kurła Grażyna... Oglądałem z dobre 12 razy już... Świetny film...

Nadrabiam zaleglosci

- Infiltracja - bardzo dobry film z mega zakonczeniem. Musze obejrzec Piekelna gre bo to kopia, tyle ze tam sami Azjaci i ciezko sie pokapowac kto zly a kto dobry (tak wyczytalem )

- Zlap mnie jesli potrafisz - lubie filmy o szwindlach i przekretach. Dla mnie jeden z lepszych w tej tematyce.

Co jak co ale Di Caprio to zajebisty aktor i kazda jego rola jest bardzo dobra. Az bym z checia obejrzal po raz 5 wilka ale trzeba inne filmy nadrabiac :siara:


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Incepcja kurła Grażyna... Oglądałem z dobre 12 razy już... Świetny film...

 


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

A ten młody przystojny z tytanika co on tam pięknie grał, to aż wstyd że oskara nie dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skoro mowa o nadrabianiu zaległości to ja też jestem na czasie :P

Nie dalej jak w sobotę obejrzałem w końcu ostatniego samuraja, natchniony kawałkiem Sabatonu (Shiroyama - sam link żeby nie rozjeżdżać forumka https://www.youtube.com/watch?v=Ylyqoxh-cXk), który traktuje o tym, co jest w pewnym sensie ukazane w filmie. No i muszę przyznać, że to było całkiem dobre. Nawet Tomasz Rejs, który mnie generalnie denerwuje, zagrał tu całkiem nieźle. Ken Watanabe to jak zwykle klasa sama w sobie.

Bardzo dobry film, jeżeli ktoś przez 15 lat nie miał okazji obejrzeć, to polecam serdecznie :P

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o filmy z Di Caprio to moim zdaniem "Wyspa Tajemnic" jest najlepszy.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, krzyzak86 napisał:

Jesli chodzi o filmy z Di Caprio to moim zdaniem "Wyspa Tajemnic" jest najlepszy.

Przyznaję częściowo rację, bo ja bym go umieścił tuż za 'Krwawym diamentem' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa dobre,dodałbym też do tego W Sieci Kłamstw :)  W koncu podczas urlopu zebrałem się na nadrobienie filmów i seriali Marvela,Iron Many,Thory,Czarna Pantere,strażników Galaktyki Vol2 i Defenders. Wszystko było by fajnie gdyby nie fakt że potem odświeżyłem sobie trylogie Nolana o Batmanie i czar Marvela prysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest spoko film z lat 90 z di caprio ale też inne mordy się przewijają jak Mark Walhberg Loraine Bracco z Godfellas/Soprano czy Rapaport . Tylko żeby było jasne to dramat , życiówka nie Incepcja :)

https://m.filmweb.pl/film/Przetrwać+w+Nowym+Jorku-1995-8939

Spoko jest jeszcze Celebrity czarno białe choć tam tylko epizod z tego co pamiętam 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nóżka napisał:

 

A ten młody przystojny z tytanika co on tam pięknie grał, to aż wstyd że oskara nie dostał.

 

Już nikt nie pamięta jego roli w Co Gryzie Gilberta Grape'a? I jakoś wszyscy zapomnieli że wtedy był naturszczykiem bez wykształcenia aktorskiego a za tę rolę dostał pierwszą nominację do Oscara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie obejrzałem i bardzo klimatyczny filmik, zaraz za dwójeczkę się zabieram.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wielbicieli Sci-Fi i dobrej akcji w kategorii R polecam obejrzeć film "Upgrade".

Fabuła niby banalna (ziomkowi zabijają żonę i ten się mści), ale film jest na tyle dobrze zrobiony, że bardzo przyjemnie się go ogląda.

Na RT ma ocenę 85/86, na IMDB 7,7 :) 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy jak ten wyzej laduja do listy "przy paleniu" bo inaczej sie tego nie da ogladac. Harold i kumar 1&2 (numero uno), rekinado, joint venture, kostka przeznaczenia (tu jest stosowne info przed seansem :)), how high, boski chillout, ciastko z niespodzianka no mozna wymieniac i wymieniac.
 

Co do powazniejszych filmow, ktore ostatnio ogladalem to polecany Atomic Blonde. Powiem tak, filmy dupy nie urwal bo jest troche zagmatwany zwlaszcza koncowka, gdzie doszukiwalem sie po filmie info kto po co i dlaczego? ale  warto obejrzec dla zajebistej aktorki, zajebiscie pasujacym soundtracku do filmowego klimatu lat 80 i dobrze nakreconych ujec. Najbardziej podobalo mi sie to, ze jak bylo mordobicie to twarz protagonistki faktycznie zostala obita, a nie tam 2 zadrapania i jest spoko.

 

dla tej sceny, ktora zostala na YT ucieta warto obejrzec film :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×