Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, dobrze wiedzieć, że nie jestem upośledzony i nie tylko mi się film średnio podobał.dookola wszyscy się zachwycają....

 

Czy ktoś z was był może na venomie? Recenzje nie zachęcają, a na zgniłym pomidorze ma 89% od widzów... Chyba nie kojarzę filmu, który bym chciał obejrzeć i który ma tak gigantycznie różne oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dobrze wiedzieć, że nie jestem upośledzony i nie tylko mi się film średnio podobał.dookola wszyscy się zachwycają....
 
Czy ktoś z was był może na venomie? Recenzje nie zachęcają, a na zgniłym pomidorze ma 89% od widzów... Chyba nie kojarzę filmu, który bym chciał obejrzeć i który ma tak gigantycznie różne oceny.
Tu nie chodzi o to czy się film podoba. Oglądaliście " Drogówkę" ? To nie jest film typu " PREDATOR". Opowiedziana jest jakaś historia. Historia trzech księży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tylko film akcji się może podobać albo nie? Na mnie ten film nie zrobił żadnego wrażenia. Miał być tak bardzo szokujący, a nie pokazał niczego czego bym się nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom - takie 7/10

Ogólnie sam w sobie film mi się podobał i jakoś szybko zleciał, a to dobrze o nim świadczy. Tradycyjnie bardzo fajnie wypadł Hardy i jego relacja z Venomem naprawdę daje radę. Tak w zasadzie "jedyne" co mi w tym filmie nie pasowało to uzasadnienia pewnych wydarzeń (chociaż z tego co teraz doczytuje, to przynajmniej częściowo pokrywają się one z komiksami), no i średni motyw antagonisty. Gdyby nie to, dałbym 8. Na więcej ten film od początku nie miał szans ze względu na PG-13 (brak jakiejkolwiek krwi niestety razi w oczy i aż prosi się o jakąś brutalniejszą wersję na Blureju).

 

Zupełnie nie rozumiem dlaczego film został aż tak zjechany przez krytyków, dlatego radzę się tymi opiniami nie kierować. Zdecydowanie moim zdaniem bliżej jest średniej widzów z Rotten Tomatoes (obecnie 89%), chociaż ta z kolei jest jednak trochę zawyżona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apostoł w reżyserii Garetha Evansa pana który dał światu The Raid 1 i 2.

W 25 minucie film zaczyna niepokoić a później to orgia brutalności i hektolitry krwi.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeszcze nie jest 'ostatnio obejrzany', ale od dzisiaj na netflixie, więc pewnie w niedalekiej przyszłości obejrzany będzie :) 

Ocena widzów na pomidorze nie zachęca, ale i tak damy mu szansę.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, xavris napisał:

Dobra, jeszcze nie jest 'ostatnio obejrzany', ale od dzisiaj na netflixie, więc pewnie w niedalekiej przyszłości obejrzany będzie :) 

Ocena widzów na pomidorze nie zachęca, ale i tak damy mu szansę.

Oprócz fajnej kreski nic tam nie uświadczysz. Dla samych "wizualiów" można się przemęczyć, ale to tyle.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkicownik, obyczajówa społeczna, ale ogląda się przyjemnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że dwójeczka na horyzoncie to odświeżyłem sobie Iron Sky . Ciekawe czy w 2 będzie coś ala biały murzyn z jedynki w dobie poprawności politycznej :jaro: fajna komedyjka na niedzielne popołudnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apostoł-:bunny: jedne z największych gówien jakie widziałem w tym roku. 

 

Iniemamocni 2- ni to film dla dzieci ni dla dorosłych, takie nie wiadomo co i strasznie nudne, tylko akcja z szopem ciekawa.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal Engines, nie wiem jak ma się film do książki, ale klimat wylewa się z ekranu jak ktoś lubi jRPG to film mu podejdzie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby były opinie że to dziadostwo, to i tak bym poszedł :) ale dobrze wiedzieć, że warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2018 o 00:34, xavris napisał:

Jakby były opinie że to dziadostwo, to i tak bym poszedł :) ale dobrze wiedzieć, że warto :)

Ja mam specyficzny gust, dla innych dziadostwo dla mnie może być , tak samo z ps4 i tv full hd, grami się zachwycam graficznie ,a dla innych ps4 pro, bo inaczej to bida :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem tomb Raider jak i player one
Oba filmy moze byc 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pionek (2014) - film na faktach o szachach z Maguire w roli glownej. Jesli po obejrzeniu czytasz komentarze, opinie, a nawet wikipedie to wiedz, ze film jest dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna te śmiertelne silniki... Ogromny potencjał, przezajebisty pomysł z miastami na kółkach, konkretne efekty, poza elrondem niezbyt mi znana obsada, która nieźle dawała radę i wyszedł z tego tak za długi i nijaki film, że aż mi smutno :( pierwsze pół godziny rewelacja, pościg drapieżnego Londynu za małym bawarskim miastem górniczym to najlepszy motyw w filmie. Później robi się tak przewidywalnie, że nawet ja, starając się w kinie wyłączyć mózg i nie domyślać się, co będzie później wiedziałem jak się skończy... Nie żałuję że poszliśmy, ale jestem rozczarowany niestety.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi zbliżających się świąt życzę wszystkim wszystkiego najlepszego oraz zapodaję film bliski tematyce świątecznej. Niecierpliwym widzom radzę od razu przewinąć do 6.30. Będzie się działo.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mission Impossible: Fallout - naprawdę dobrze się bawiłem. Naszła mnie nawet refleksja, że tak powinny wyglądać nowe Bondy.

Craig się przejadł po pierwszej części, a tymczasem MI:F chyba najlepsza ze wszystkich części z Cruzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sithman napisał:

Mission Impossible: Fallout - naprawdę dobrze się bawiłem. Naszła mnie nawet refleksja, że tak powinny wyglądać nowe Bondy.

Craig się przejadł po pierwszej części, a tymczasem MI:F chyba najlepsza ze wszystkich części z Cruzem.

 

Pierwsze MI miało świetny scenariusz a ostatnie MI świetne sceny akcji. Bardzo bym chciał by kolejna część miała jedno i drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Fallout (nie mylić z 76) ma właśnie jedno i drugie. 2,5h filmu upchnięte akcją i fabułą po brzegi.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Sithman napisał:

Dla mnie Fallout (nie mylić z 76) ma właśnie jedno i drugie. 2,5h filmu upchnięte akcją i fabułą po brzegi.

 

Tylko że fabuła przewidywalna do bólu. Choć z drugiej strony może już jestem stary, wszystko widziałem i nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć?

 

Drapacz Chmur czyli odpowiedź na odwieczne pytanie:

-Jak wyglądał by Die Hard końca drugiej dekady XXI w?

Odpowiadam że fatalnie.

 

Czarna Pantera - absolutnie nie mam pojęcia jak tak durny i pełen kiepskiego CGI film zarobił tyle zielonych w Box Office.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do Fallout , mimo że zwyczajnie nie lubię Pana Crusie , seria ta ma coś co miały stare bondy być może ten anturaz europejski tak działa tym bardziej dla odbiorcy ze stanów ta seria jest już kultowa ( a ktoś w ogóle pamięta ten serial z lat 70 ? A nawet gierka na Amigę była , ba nawet spin-off SF ) . Trudno też nie odmówić poświęcenia dla kaskaderki ekipy , tam zdaje się ginęły osoby na planie .

 

 

Bondy z Craigem mi się w ogóle nie podobają , typ to był dobry w Layer Cake lub innych Gey Ritchach z tym ryjem . Już bym wolał Luthera w tej roli bez kitu . Stare Bondy znam na pamięć .

 

 

Predator - jak dla mnie lepszy niż Avp 2 , tyle mogę powiedzieć . Chyba już tak mam wyjebane na opinie innych że nie mam problemu przyznać że bawiłem się ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyliście że sceny w Fallout były kręcone tak by widz widział że to Tomek robi kaskaderkę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×