Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Inside Man świetny film o skoku na bank, Denzel jak zwykle w formie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hereditary - pierwsze 1,5h naprawdę niezły, lekko tajemniczy horror stawiający głównie na wywoływanie niepokoju dźwiękiem i atmosferą a nie tanimi jump-scarami. A w końcówce odlecieli po całość za co oczko w dół i suma 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, malpka napisał:

 

Czarna Pantera - absolutnie nie mam pojęcia jak tak durny i pełen kiepskiego CGI film zarobił tyle zielonych w Box Office.

Ja już nie staram się rozumieć tego całego BO, odkąd Solo zarobił mniej niż gniot ep VII i w związku z tym nie będzie kontynuacji.

A szczerze mówiąc bardziej by mnie interesowały dalsze losy młodego Hana niż kolejny epizod sagi.

W ogóle wychodzi na to, że jestem dziwny, bo spin offy Star Wars bardziej mi się podobają niż obecna główna saga, a w zarobkach zdaje się jest odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plagi Breslau czyli ostatnie podrygi Showmaxa. 

 

Film namiętnie minusowany na różnych stronach, bo nie ma w kinie, bo Vega, bo Kożuchowska. Ostatecznie jest nawet spoko, motyw trochę zarżnięty z Anioły i Demony, ale twist fabularny nawet zaskakujacy.  Nieźle się bawiłem. 7/10 na zachętę. R. I. P. SHOWMAX 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plagi pomysł na fabułę mają nawet fajny i ciekawy, natomiast dialogi pisane jak dla gimbazy, kładą tą produkcję jak dla mnie. Zresztą jak każde "dzieło" Vegi. Zdecydowanie nie jestem targetem twórczości tego Pana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kronika Świąteczna, obejrzałem sobie z małą, film przeciętny, ale postać na końcu dla tych co za dzieciaka oglądali filmy z Kurtem to miły strzał w pysk.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Strife napisał:

miły strzał w pysk

Yyy... Miało być mały? Bo jak mały to spoko, ale jak miły to nie bardzo jestem w stanie odczytać emocje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, xavris napisał:

Yyy... Miało być mały? Bo jak mały to spoko, ale jak miły to nie bardzo jestem w stanie odczytać emocje :)

Miły, jak nie pasi to idź do Basi:pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a: . Nigdy nie dostałeś od płci przeciwnej z sympatycznego liścia :9_innocent:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bird Box lub Nie otwieraj oczu:FailFish:, strasznie podobny do innego tytułu którego tytułu nie pamiętam, ale tam mieli być cicho, fabularnie to ser szwajcarski, ale Sandra nie wygląda z gęby na taką plastikową jaką była. Można obejrzeć i zapomnieć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też obejrzeliśmy bird box (nie będę używał debilnego polskiego tytułu.... Ludzie którzy je tworzą powinni wisieć). W sumie całkiem spoko. Sama koncepcja ogólnie gorsza (bo i bardziej absurdalna) niż w cichym miejscu, ogólnie ciche miejsce też było raczej lepsze. Bird box w ogóle nie straszy i w ogóle nie trzyma w napięciu (tak w ogóle w ogóle), ale mimo wszystko jest to całkiem fajny film. No i jest Sandra, która w każdym wieku wywołuje odpływ krwi z mózgu, więc warto jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że na netflixa wszedł Thor Ragnarok a wychodzili strażnicy galaktyki obejrzeliśmy oba. 

Thor to jak dla mnie najciekawsza postać z avengersow, a Ragnarok był zdecydowanie najlepszym filmem z nim. Obok doktor strange dwa najlepsze filmy Marvela moim zdaniem.

Strażnicy galaktyki już wypadli gorzej. Pierwszej części nie daliśmy rady skończyć w ogóle, taka była rozmemłana jakaś. Drugą już skończyliśmy, ale ciut na siłę. Za dużo głupich scen w tym filmie. Wiem, że tak miało być, ale jak dla mnie to było aż męczące. Fajne postacie, w sumie ciekawa historia i bardzo dobre zakończenie, ale ilość głupkowatego humoru jakoś mi psuł odbiór całości.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquaman całkiem fajnie się oglądało, ale za dużo tam"podwodnych gwiezdnych wojen" jak dla mnie, więcej akcji jaka była na pustyni i w mieście i byłby naprawdę świetny.

 

Spiderman jako że zostały mi dwa darmowe bilety, a mały nie lubi pająka to musiałem wykorzystać, poszedłem z  małą i ta bawiła się całkiem nieźle, a dla mnie to najlepszy film o tej tematyce jaki oglądałem, nie przepadam za Spidermanem, ale animowany pajączek sprzedaje porządnego kopa w jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyliśmy z żoną oglądać Hereditary o ja pier... ANI straszny, ani porywający.... To ma być horror?? Pfyyy, na dodatek raczej nudny, a im dalej w las tym bardziej absurdalny, tym samym rozrzedzając już mętny klimat :( 

 

Ma ktoś trochę wolnego czasu to może go marnować jak chce.... Ja NIE POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjawa (Netflix) - co za cudowny film a scena z niedźwiedziem... jak oni to zrobili? Kto nie oglądał niech nadrabia zaległości.

 

 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zjawa (Netflix) - co za cudowny film a scena z niedźwiedziem... jak oni to zrobili? Kto nie oglądał niech nadrabia zaległości.
 
 
Zjawa, film, który obejrzałem dopiero na jakimś programie w tv. Piękny film. Jako, że jestem bardzo na takie sceny miękki scenę z niedźwiedziem oglądałem przez palce. Wczoraj oglądałem po raz kolejny na paramount, dziś jest znowu na o 22:30 jeśli ktoś chciałby obejrzeć. Oglądałem go kilka razy i dla mnie osobiście jeden z tych filmów, które mogę oglądać w nieskończoność.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mumia 2017 (tyle juz bylo wcielen mumii ze mozna sie pogubic). - no conajwyzej przecietniak, choc nie wiem czy nie nizej. A moze to ja mam za wysokie oczekiwania (z czasow Indiany Jonesa lub moze zapamietalem te filmy z Indiana jako lepsze nizli w rzeczywistosci byly). 

 

Teraz albo nigdy (second act z Renifer Lopez :P) - w swoim gatunku obyczajowki z elementami komendii dobry. Nie spodziewalem niczego ponad sredniaka a dostalem klasyczny przemielony nascie razy kotlet ale fajnie zrobiony ogladalo sie to przyjemnie mimo pewnych dziwnych skrotow fabularnych nieco psujacych obraz. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Between World - Powrót z zaświatów 2018. Dno dna. Cage zagrał w tym gniocie chyba tylko po to by sobie poużywać. W sumie to nawet nie zagrał, bo tego grą aktorską nazwać się nie da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęceni ocenami postanowiliśmy obejrzeć Geostorm. Potwierdzam, film faktycznie zasługuje na swoje noty ( IMDB - 5.3/10)  :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my obejrzeliśmy 'Due date" (zanim odejdą wody, szacun dla tłumacza). Film ma 8 lat i jakoś nigdy o tym nie słuszałem, ale netflix nam polecił. No i mimo średnich ocen na zgniłym pomidorze to się nieźle uśmialiśmy. Głupkowata komedia, taka dość mocno kacvegasowata, zwłaszcza przez udział tego samego aktora, którego nazwiska nie chcę próbwać wpisywać :P Iron Man w komedii też dał sobie nieźle radę. Mimo średnich ocen śmiało można oglądać, bo to głupie a dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom - kurczę, na jakoś mi się podobał. Nie umiem nawet stwierdzić czemu. To chyba fakt, że i aktor i postać są jednymi z moich ulubionych. Ogólnie to takie 5/10, ale dla mnie 7 :30vm3cw:

 

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last Boy - film na modłę Cichego Miejsca i Bird Cage, ale dla mnie zjadający te filmy klimatem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×