Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.12.2019 o 00:42, Patricko napisał:

Poza tematem już, to byłem na seansie 3D i cholera jasna, ale kina są już obecnie tak do tyłu z technologią wyświetlania obrazu, że szok. Miejscami miałem wrażenie, że oglądam film w jakości maksymalnie 480p. Już nie wspominam o ciemnym obrazie przy 3D, bo to norma, ale nawet filmy 2D wyglądają już w kinach jak nieporozumienie. Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale u mnie są kina Helios i CinemaCity. W obu jakość jest dramatyczna i domyślam się, że w innych miejscach jest podobnie. Gdyby nie darmowe bilety z roboty, to w życiu bym złotówki nie dał, żeby iść do kina na cokolwiek. Wolę poczekać na Blu-Ray'a, którego oglądam w jakości jak żyleta w domowym zaciszu. Długo moja noga nie postawi w żadnym tego typu przybytku.

Miałem identyczne przemyślenia.po ostatniej wizycie w Multikinie.

Kino zostało w tyle za technologią obecnych tv i dlatego stare pokolenie reżyserów tak krytykuje platformy typu Hbo, Netflix, czy nowe telewizory. I wpierdalają nam to cholerne ziarno uzasadniając to jakimś efektem kina itp.

Po tym jak zakupiłem oleda, kino już niczym mnie nie przyciąga.

Mało tego, płacę za bilet i muszę oglądać 20 minut reklam. Pieprzyć to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego idzie się 20 minut później niż pokazuje bilet :)

 

my w Sylwka ze znajomymi obejrzeliśmy na netflixie "I am mother" i w sumie całkiem fajny film. Trochę za długi, ale na pewno jeden z lepszych netflixowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa cebula wchodzi do kina 20 minut po rozpoczęciu seansu z plecakiem przekąsek i napojów  kupionych w Biedrze. 

To Rozdział 2 - nawet udany aczkolwiek zbyt długi. 

Smetarz dla Zwierzaków - ten badziew nawet nie stał obok książki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, malpka napisał:

Prawdziwa cebula wchodzi do kina 20 minut po rozpoczęciu seansu z plecakiem przekąsek i napojów  kupionych w Biedrze. 

Prawdziwa elita siedzi 15 min przed reklamami z pudłami popcornu i colą przekraczające cenę biletu:jaro:

 

Nie powiesz nikomu, słaba wręcz drętwa komedia romantyczna (tylko z nazwy) o zakompleksionej dziewczynie gra Alexandra Daddario której sam wygląd wyklucza jej problemy w filmie, mocne 3na10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.01.2020 o 10:58, xavris napisał:

Dlatego idzie się 20 minut później niż pokazuje bilet :)

 

my w Sylwka ze znajomymi obejrzeliśmy na netflixie "I am mother" i w sumie całkiem fajny film. Trochę za długi, ale na pewno jeden z lepszych netflixowych.

Jak się ma rezerwację to niestety trzeba być wcześniej. Można wejść później do samej sali, ale przecież nie będę stał specjalnie przed salą :Gmoch:

 

IT 2 - no niestety długo w cholerę, a do tego nudy. Nie ma nawet podejścia do pierwszej części, która była świetna. Obsadzenie tych dorosłych aktorów to taki strzał w stopę, bo byli drętwi jak kłody. Wstawki z dzieciakami były jedynie spoko, ale nic poza tym. Do tego ta walka w tej jaskini i sposób w jaki udało im się wygrać, słabiutko to wyszło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mocne kino... trochę lovecrafta, trochę shining, piękne zdjęcia i niesamowita scenografia. Aktorzy „totalni” : dla mnie 9/10 POLECAM!!! Hmmm kurde myślałem ze joker rozjebal filmowo 2019 ale zrobiła to „latarnia”... 

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/newsroom/zlote-globy-2020-lista-zwyciezcow-ricky-gervais-wysmial-hollywood/z41d366

 

Widać, że co raz więcej głosów zaczyna kpić z tego całego światka poprawności i nabzdyczenia. Pięknie ich wszystkich zaorał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grubo pojechał. Przepięknie. Dobrze wiedzieć, że ktoś tam też ma mózg. Problem tylko taki, że ten bezmózgi margines go przerobi na wiórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2020 o 13:43, xsynapse_ napisał:

https://www.gry-online.pl/newsroom/zlote-globy-2020-lista-zwyciezcow-ricky-gervais-wysmial-hollywood/z41d366

 

Widać, że co raz więcej głosów zaczyna kpić z tego całego światka poprawności i nabzdyczenia. Pięknie ich wszystkich zaorał. 

A najlepsze są nagrody dla ostatniego Tarantino. Film o dupie marynie jak dla mnie. Ledwie zdzierżyłem do napisów. Zero akcji, gra aktorska jak w telenoweli. A Polak grał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, alien666 napisał:

A najlepsze są nagrody dla ostatniego Tarantino. Film o dupie marynie jak dla mnie. Ledwie zdzierżyłem do napisów. Zero akcji, gra aktorska jak w telenoweli. A Polak grał...

Ale wiesz, że ten film jest oparty na prawdziwej historii, tylko zakończenie ma stricte tarantinowskie?

 

No i druga sprawa, że z Quentinem to jest tak, że albo się lubi jego filmy, albo nie. Nie ma półśrodków.

Mi się akurat podobał.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem do czego pije ten film. I wydaje mi się że wykorzystuje fakty (tragiczne) w sposób debilny. W sumie jak przeczytałem kto i za co dostał nagrody to byłem zniesmaczony, że ten film jest postrzegany w kategorii komedia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak lubię Tarantino tak uważam ,że z każdym kolejnym filmem jest co raz mniej tego humoru do którego nas przyzwyczaił. W nienawistnej ósemce dopiero film zaczął się po 1,5 godziny. W tym ostatnim, to końcowa scena była najlepsza, a tak to nudy, nudy i nudy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Tarantino to tylko Wściekłe Psy i Pupl Fiction. Później równia pochyła. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Tarantino to tylko Wściekłe Psy i Pupl Fiction. Później równia pochyła. 
Kill Bill i Bękarty wojny też dobre ale to tylko moja skromna opinia.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Book - sztampowe kino drogi które mimo wszystko przyjemnie się ogląda. Tylko te Oscary zdecydowanie na wyrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Green Book - sztampowe kino drogi które mimo wszystko przyjemnie się ogląda. Tylko te Oscary zdecydowanie na wyrost.

Teraz nagrody daje się za ideologie i dają je ci którzy lobbują w różnych lgbt-żydowsko-feministyczno układach więc nie ma co się dziwić.

Choć ostatnio pojawiło się kilka kontynuacji filmów jak Men in Black, Terminator czy Aniołki Charliego, które są przesiąknięte feminizmem i rolą kobiety jako „superhero”. I co? Klapy finansowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, neuro napisał:
21 godzin temu, malpka napisał:
Jeśli Tarantino to tylko Wściekłe Psy i Pupl Fiction. Później równia pochyła. 

Kill Bill i Bękarty wojny też dobre ale to tylko moja skromna opinia.

django i nienawistna ósemka :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Lighthouse  -  Świetne kino. Tak naprawdę ciężko sprecyzować o czym jest ten film, gdyż interpretacji jest co najmniej kilka. Od typowych dosłownych po te metafizyczne i odjechane. Film  czarno- biały, kręcony w  niszowym formacie 1:1,19 opowiada historię dwóch latarników, którzy pod koniec XIX przyjeżdżają na czterotygodniową zmianę do latarni oddalonej od brzegu.  Świetnie zagrane główne role. Dafoe to wiadomo, ale Pattison również zagrał świetnie.  Jeżeli ktoś ma ochotę na mocny film i sporo materiału do przemyśleń po wyjściu z kina to zachęcam do obejrzenia.

Dzięki z @zdun za polecenie. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parasite - koreańce zrobiły naprawdę dobry film, nie bez powodu dostał prestiżowe nagrody. Historia o tym jak biedni ludzie są w stanie posunąć się do największego świństwa, żeby tylko zarobić. Na początku niby niewinne gierki, a potem karma wraca ze zdwojoną siłą. Chociaż motyw, o którym dowiadujemy się mniej więcej po połowie filmu jest wg mnie już lekko naciągany. Nie brakło również humoru, w niektórych momentach ciężko się nie śmiać. Nie będę spojlerował, ale końcówka dość dołująca. Szkoda nam każdego po części. No i aktoreczka grająca "Jessice" też niczego sobie, przyjemnie się na nią patrzyło. Naprawdę polecam obejrzeć, w końcu coś innego od amerykańskiej papki.

Midsommar - je jebie, słyszałem tyle zachwytów nad tym filmem, że myślałem że mamy jakieś objawienie w gatunku horrorów czy tam thrillerów. Poszedłem do niego jak do jednego z lepszych filmów tamtego roku i to chyba był mój błąd. Problem w tym, że to ani jedno ani drugie, a ilość debilizmów w tym czymś przyprawia o zawrót głowy. Zdecydowany lider do najgłupszego filmu roku 2019. O ile wzięcie grzybów w gronie znajomych jeszcze jakoś zrozumiem, tak fakt picia dziwnych substancji, które podaje ci nawiedzony sekciarz to kompletnie inna sprawa. To, że znajomi zaczęli znikać w nieokreślonych okolicznościach też nikogo specjalnie nie dziwiło. No i nikt nawet nie podjął próby ucieczki? Jednak wisienką na torcie była scena w "kościele" z jęczącymi babami, kurwa leżałem ze śmiechu jak można taką głupotę zrobić. Reżyserzy wymyślają już chyba coraz glupsze filmy, żeby tylko było głośno... Ode mnie 2/10, chociaż sam nie wiem za co ten drugi punkt. Ciekawe co sobie Szwedzi pomyśleli jak to obejrzeli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Midsommar, to dla mnie klapa totalna. Nie rozumiem tych zachwytów. Gdyby to jeszcze to było na „autentycznych wydarzeniach”, ale tak to... szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Togo - cudowny film Disneya o tym jak pies potrafi wspaniałym kompanem na całe życie. Togo, który ocalił wtedy wioskę od plagii, dopiero teraz został uznany jako ten prawdziwy. Przez cały czas ludzie myśleli, że Balto był tym który to zrobił, a jak się okazało, pismaki jak zwykle wszystko pokręciły. Co by nie było, naprawdę wspaniały film, są momenty wzruszenia, humoru oraz napięcia. Jeśli nawet połowa z tego jest prawdą, to to co te psy i człowiek wtedy musiały przeżyć jest wręcz nie do opisania. Film musi każdy obejrzeć, coś pięknego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psy 3 to film z oceną w tytule. Takie ciułały. Nie jestem jakimś psychofanem pierwszych dwóch części, ale to były na prawdę dobre filmy. A to to jest zwykle odcinanie kuponów, nawet bardziej odcinanie kup.

Nie będzie grama przesady w stwierdzeniu, że jak ktoś chce obejrzeć ten film, to zupełnie spokojnie może sobie obejrzeć trailer.

Liczyłem na ten film, zawiodłem się przecholernie.

Edytowane przez xavris
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1917 -  bardzo dobry film, o dwóch żołnierzach wysłanych na ryzykowną misję (trochę jak Szeregowiec Ryan), świetnie zdjęcia, nakręcony w stylu jednego ujęcia. Bardzo dobre kino, które nie nudzi, jednym z głównych bohaterów jest aktor który grał Tommena w Grze o Tron.

Dla mnie film 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniam oskarowe gnioty.

Jojo Rabbit - 3/10

Film o niczym... a przepraszam, o tym jak pewien Niemiec i Żydówka żyli pod jednym dachem w kraju Adolfa.

Ponieważ jest to film o narodzie szczególnie wybranym to na pewno dostanie Oskara (vide Ida).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×