Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Parasite - genialny film i chyba nie obejrzę w tym roku już nic lepszego. Wymieszanie gatunków, ogrom pomysłów i przenikliwy komentarz społeczny na temat różnic klasowych w społeczeństwie. Film powinien zgarnąć wszystkie nagrody jakie są możliwe (Złotą Palmę w Cannes już zdobył). Wrzucam niżej trailer, może ktoś się zainteresuję trochę mniej komercyjnym kinem.
 
 
Obejrzałem teraz ten film akurat w noc oskarową. I w zasadzie nic o nim nie wiedziałem poza tym, że wygrywał różne festiwale. Znakomicie się to oglądało, ogromny powiew świeżości. Zasłużone nagrody. Jak ktoś jeszcze nie widział, to niech się nie zastanawia i nadrabia zaległości.


A tu trochę z innej beczki, bardzo fajny i trafny tekst.
https://film.org.pl/kmf/felieton-kmf/czemu-w-dzisiejszym-kinie-nie-ma-juz-miejsca-dla-lat-80-230071/

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonic, Carrey'owi chyba dali wolną rękę, bo widać że świetnie się bawi rolą, filmik może być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie Gwiezdne Wojny - z żoną wytrzymaliśmy równą godzinę i dwadzieścia minut po czym wyłączyliśmy TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Book, filmik świetny, bardzo dobrze się to ogląda, wielki plus za rolę dla Aragorn 'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

Green Book, filmik świetny, bardzo dobrze się to ogląda, wielki plus za rolę dla Aragorn 'a.

Typowa historia przemiany białasa, który nie kochał czarnych, ale pokochał ich pieniądze - Hollywood kocha takie historie. Film średni, ale można obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alien666 napisał:

Typowa historia przemiany białasa, który nie kochał czarnych, ale pokochał ich pieniądze - Hollywood kocha takie historie. Film średni, ale można obejrzeć.

Mi bardzo podszedł, bo był cholernie pozytywny, a ostatnio mało takich filmów jest.

 

Tajni i Fajni, uśmiałem się na bajeczce, bo jest po prostu fajna. To chyba jedyny tytuł dla dzieci gdzie jest bluzg "o kurwa" mimo że zagłuszone to jest soczystym beeeep, ale wiadomo o co biega.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istna perelka, ktora udalo sie obejrzec dzien przed zamknieciem kin... problem w tym, ze po paru dniach chcialem obejrzec ponownie w domu i nie ma tego filmu (jeszcze) w necie. Genialna gra aktorska, humor i swietna fabula no po prostu mistrzostwo.. mi siadl idealnie.
 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SkibaPL napisał:

Istna perelka, ktora udalo sie obejrzec dzien przed zamknieciem kin... problem w tym, ze po paru dniach chcialem obejrzec ponownie w domu i nie ma tego filmu (jeszcze) w necie. Genialna gra aktorska, humor i swietna fabula no po prostu mistrzostwo.. mi siadl idealnie.

Też chciałem obejrzeć ten film, ale niestety nie zdążyłem. Szukając go w necie wpadłem na inny film Guy`a Ritchiego - The Man from U.N.C.L.E - 2015. Obejrzę to skrobnę dwa słowa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alien666 napisał:

The Man from U.N.C.L.E - 2015. Obejrzę to skrobnę dwa słowa.

Zajebisty film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, UNCLE tez bardzo dobry.

 



Przez te wszystkie zadymy wiem tyle, ze Dzentelmeni pod koniec marca maja pokazac sie na VOD, wiec wtedy moze jakies ciekawe wersje sie w necie pojawia.

 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodshot nawet fajny akcyjniak sf z zajebiście przewidywalną fabułą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guns Akimbo, Harry Potter z pistoletami, dwie trzecie filmu całkiem ok, ale końcówka to gówno. 

 

Bad Boys for Life, niby niezły, ale do jedynki i dwójki temu tytułowi daleko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzentelmeni sa na thepiratebayu. Polecam :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.03.2020 o 23:31, Strife napisał:
W dniu 17.03.2020 o 21:16, alien666 napisał:

The Man from U.N.C.L.E - 2015. Obejrzę to skrobnę dwa słowa.

Zajebisty film.

Obejrzałem w 4 częściach. Dla mnie 5/10 (w porywach). Akcja słabizna, humor typowo angielski, ale w zasadzie mnie nie porwał. Miałem z biegu wystartować z Dżentelmenami, ale że mam z napisami to odpuściłem.

W międzyczasie obejrzałem kilka innych filmów:

Kill chain z Nicolasem Cagem - dobre kino; mimo tego w czym ostatnio widziałem tego Pana.

Midway - słabe, podróbka Pearl Harbor.

The Gambler - Gracz - 2014 - z Mark`y Markiem - dałbym 8/10 gdyby nie przewidywalna końcówka, ale ogólnie warte obejrzenia.

Psy 3 - mimo, że jest kilka nieścisłości to moim zdaniem to najlepszy polski scenariusz 2019. Warte obejrzenia. Myślę, że po tylu latach film trzyma klimat. Pazura nie zawiódł! Vega może czyścić butki Pasikowskiemu - jak dla mnie to psuje polskie kino klepiąc filmy dla gawiedzi (i kasy ofkors co nie jest takie złe o ile daje nam widzom radość i zadowolenie). Vide poniżej...

Bad Boy - dno dna - 1/10... okej 2/10 bo klub ma w nazwie WKS. :) Pan Vega to dla mnie teraz mistrz psucia polskiego kina number one. Filmy typowo kręcone na siłę, bez scenariusza i dla kasy. Dno!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurwa, ale to bylo dobre!
jak na budzetowy film za 3 mln to pozamiatali konkretnie
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×