Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Iron Man 10/10

Miliarder Tony Stark, jeden z najbardziej pomysłowych wynalazców technologii wojennej służącej do obrony, postanawia odsunąć się od produkcji broni. Potężny konkurent próbuje zabić Starka i prawie mu się to udaje. Aby utrzymać się przy życiu, bilioner postanawia wyprodukować nowoczesny kostium-zbroję. Z czasem zaczyna budować coraz to nowsze, bardziej potężne i rozbudowane wersje kostiumu i zaczyna je używać do zwalczania przestępczości jako niezwyciężony Iron Man. Polecam, bardzo dobry film.

Góra Czarownic 8/10

Pewien taksówkarz z Las Vegas zabiera dwójkę pasażerów - dzieci obdarzonych ponad naturalnymi zdolnościami. Okazuje się, że jedyną drogą do ocalenia świata jest odkrycie sekretu Góry Czarownic, a zadanie to należy właśnie do trójki podróżującej taksówką. Rozpoczynają więc niebezpieczny wyścig wraz z rządem, mafią i kosmitami podążającymi ich tropem.

Jeśli ktoś lubi takie klimaty to na pewno mu się spodoba :)

Zapowiedź 8/10

W 1958 roku w pewnej szkole zakopano kapsułę z rysunkami dzieci. Została ona odkopana 50 lat później, jednak okazało się, że jeden z tych rysunków to coś więcej niż tylko dziecięca fantazja. John Koestler wkrótce przekona się, że umieszczone na kartce papieru przypadkowe cyfry w rzeczywistości wyznaczają daty najstraszniejszych katastrof ostatniego pół wieku. Nie wszystkie proroctwa już się jednak wypełniły… zostały jeszcze trzy daty. Film dobry,tylko zje**** według mnie zakończenie.

Anioły i Demony 9/10

Twórcy “Kodu Da Vinci” powracają na ekrany kin z długo oczekiwaną produkcją “Anioły i demony” nakręconą na podstawie bestsellerowej powieści Dana Browna pod tym samym tytułem. Widzowie ponownie zobaczą na ekranie Toma Hanksa w roli światowej sławy historyka i badacza symboli - profesora uniwersytetu Harvarda Roberta Langdona. Langdon trafia na trop wielowiekowego bractwa znanego pod nazwą Iluminaci – najbardziej wpływowej organizacji podziemnej w historii ludzkości - którego odwiecznym wrogiem jest Kościół Katolicki. Zegar na ustawionej przez Iluminatów bombie zaczyna już tykać. Mając na to niezbite dowody i chcąc zapobiec katastrofie Langdon udaje się do Rzymu, gdzie zagadkę pomaga mu rozwiązać Vittoria Vetra, piękna i tajemnicza włoska badaczka pracująca dla instytutu CERN. Rozpoczyna się zapierająca dech w piersiach podróż, wiodąca przez krypty wiecznego miasta, tajemnicze katakumby Watykanu, opuszczone katedry, aż do najbardziej tajemniczego na świecie grobowca. Langdon i Vetra będą podążać śladami liczącej sobie 400 lat organizacji Iluminatów, a ich działania mogą okazać się jedyną szansa Watykanu na przetrwanie.

Strażnicy 10/10

Akcja filmu rozgrywa się w latach 80 na Ziemi. Superbohaterowie uznani są powszechnie za banitów i nie mają żadnych praw. Jedynie niewielka ich grupa cały czas pracuje na rzecz ludzkości, ale pod ścisłą kontrolą rządu Stanów Zjednoczonych. W 1985 r. w tajemniczych okolicznościach ginie Komediant, jeden z członków grupy superbohaterów, która została rozwiązana w roku 1977. Sprawę próbuje rozwiązać Rorschach, dawny kompan, który jest przekonany, że śmierć Komedianta nie była przypadkowa. Jego podejrzenia potwierdzają się. Wkrótce kolejni superbohaterowie stają się celami zamachów. Fabuła "Strażników" dzieje się na różnych płaszczyznach. Główny wątek opowiada o wydarzeniach z roku 1985, ale akcja cofa się do roku 1977 i do lat wcześniejszych, opowiadając historię alternatywnego świata i jego superbohaterów.

Batman-Mroczny Rycerz 10/10

W nowym filmie Batman podejmuje szeroko zakrojoną walkę z przestępczością. Z pomocą porucznika Jima Gordona i prokuratora okręgowego Harvey'a Denta zabiera się za rozpracowywanie istniejących organizacji przestępczych nękających mieszkańców miasta. Współpraca przynosi efekty, ale bohaterowie wkrótce padną ofiarą chaosu, który rozpęta rosnący w siłę genialny przestępca, znany przerażonym mieszkańcom Gotham jako Joker.Znakomita rola Heath'a Ledger'a w roli Jokera.(Jaki rym :D)

Edytowane przez Wax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transporter 3 (2008) - 5/10

Jeżeli chodzi o ten gatunek filmu to muszę napisać iż przyjemnie się go nawet ogląda, film na raz, Jason Statham coraz lepiej gra (+) dla niego, autka super i pomysł sam w sobie również niezły... Polecam...

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udręczeni / Haunting in Connecticut (2009) - 7/10

Pomysł BOMBA ale wykonanie średnio dobre. Na początku film jest świetny (jak na horror przystało), a później robi się z niego thriller, jednak polecam go obejżeć.

Kac Vegas (2009) - 9/10

Film ekstra jak na komedie przystało. Fajny pomysł, mnóstwo śmiesznych scen. Polecam!

Edytowane przez Barti17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G.I.Joe Czas Kobry

Bardzo dobry wakacyjny film. Świetne efekty, w sumie fabuła potrafi wciągnąć, mimo że przewidywalna. Jest pare rzeczy które nie trzymają się kupy, ale nie przeszkadza to w ogólnym odbiorze. Dobrze się bawiłem, daję 7/10, POLECAM WSZYSTKIM, zwłaszcza fanom nowych technologii, gadżetów, czy też zabawek z dzieciństwa

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lśnienie 9/10

Zacznę od tego, że nie lubię horrorów. Jednak ten obejrzałem ze względu na swoje zamiłowanie do Jacka Nicholsona. Po pierwsze gra aktorska- Jack przeszedł tutaj samego siebie. Po drugie klimat- Kubrick idealnie budował je, aż do jego kwintesencji w finale. Po trzecie fabuła- idealnie prowadzona przez cały film. Po czwarte reżyseria- m.in. genialna scena z siekierą. Co to długo się rozpisywać- klasyka. Trzeba zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kac Vegas 8.5/10

Genialna komedia. Akcje jakie tam odchodzą przekraczają granice zdrowego rozsądku :P Nie wiem jakim trzeba by było być drewniakiem aby się nie uśmiechnąć co najmniej 20 razy. Film polecam wszystkim a w szczególności tym którzy wiedzą co to kac :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choke (Udław się)(nie oceniam bo nie jest to moja dzialka)

Jeśli oglądałeś Fight Club i podobał Ci się jego klimat to Choke też powinieneś zobaczyć. Oba filmy są na podstawie książek Chucka Palahniuka i są prawie tak samo miażdżące. Udław się opowiada o uzależnionym od seksu facecie i o jego ciekawym podejściu do życia. Jak ktoś lubi ciężki humor to polecam.W cholerę scen i tekstów do zapamiętania.

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoza 7/10

IMO to nie jest najlepszy film Alfred Hitchocka. Niektóre sceny się już zestarzały (osławiona scena pod prysznicem), a niektóre do tej pory przerażają (znalezienie matki, wejście detektywa po schodach). 7/10 za świetną grę aktorską (szczególnie Anthony Perkins), za to, ze jest klasyką... a przede wszystkim za to, że Hitchcock był geniuszem, by zrobić TAKI film w 1960 roku.

Okno na Podwórze 10/10

Arcydzieło. TYlko Alfred mógł zrobić taki film, którego akcja przez dwie godziny dzieje się w jednym miejscu i do tego nie pozwala się nudzić. Pierwsze minuty filmu utożsamiają nas z bohaterem. Czujemy się tak jak on. Siedzimy i podglądamy naszych sąsiadów. Druga połowa filmu, to już mistrzowskie budowanie napięcia aż do samego wielkiego finału. Ale Uwaga! Film zostawia też wiele niedopowiedzeń, które można interpretować na wiele sposobów. Arcydzieło bez dwóch zdań.

The Wall 10/10

Czyli naczej "filmowe przedstawienie jednej z najlepszych płyt muzycznych jakie kiedykolwiek powstały". Nie jest to film idealny, ponieważ można do wielu rzeczy przyczepić. Dlaczego jednak 10/10 ? Ten film ma w sobie coś, czego jeszcze nigdy w życiu nie widziałem. Jest po prostu inny, magiczny. Ciężko opisać go słowami. Film wyraźnie daje po psychice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rycerz 9/10

Jeden z najlepszych filmów jakie miałem przyjemność obejrzeć. Walka Batmana z Jokerem nie pozwala wstać z fotela. Jeśli miałbym na coś narzekać to tylko na trochę nudny początek, ale gdy akcja się rozwija to naprawdę przygody Batmana zaczynają się podobać. Szczególnie Heath Ledger w roli Jokera. Niestety to był jego ostatni film. A jest czego żałować, bo świat stracił naprawdę świetnego aktora.

Harry Potter i Książę Półkrwi 8/10

Tylko i wyłącznie dla fanów Harry'ego lub tych, którzy oglądali poprzednie części. Mimo wielu narzekań na ekranizację najnowszych przygód Pottera film przypadł mi do gustu. Jednak miał też wiele błedów. Między innymi jest to zupełnie inny początek w książce, zbyt dużo żartów i wątków miłosnych, a zbyt mało akcji czy zbyt krótka końcówka. Za to do plusów bez wątpienia można zaliczyć świetne efekty specjalne, nienajgorszą obsadę oraz trafione dowcipy. Wbrew pozorom jest to film, który warto zobaczyć, chociaż nie przypadnie do gustu każdemu.

Szybko i Wściekle 8/10

Kolega powyżej napisał bardzo ładnie opisał ten film i w 100% się z nim zgadzam. Od siebie mogę dodać jedynie to, że spodziewałem się trochę więcej wyścigów i rywalizacji, a mniej akcji i przeróżnych misji.

Edytowane przez Seba1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

District 9 9/10

Chyba jeden z lepszych filmow jakie widzialem w tym roku. Historia jest podana nader swiezo! Prozno by doszukiwac sie podobienstw do czystych obrazow Sci-Fi. To raczej komedia/dramat gdzie tlem sa obcy nazywane potocznie "prawns" (krewetki). Film jest pozytywnie zakrecony, nie brak jednak tutaj bardzo brutalnych scen - akcja goni akcje, do tego swietne dialogi no i postac glownego bohatera - Rewela! Mysle ze kazdy znajdzie w tym dziele cos dla siebie - mlodsi beda napalac sie na efekty i tak zwane bum-bem, starsi dostrzega (mam nadzieje) obraz dalece wychodzacy poza sztampe codziennego kina.

pozdrawiam

Edytowane przez Reflect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

District 9 7/10

Sam nie wiem. Dziwny film. Dziwny na plus. Ale nie podobał mi się główny bohater, który ewidentnie nadaje się do komedii, ale nie dramatu z alienami w roli głównej. Poza tym nie przepadam za dokumentalnym ujęciem akcji w filmach fabularnych. Reszta miodzio.

Antychryst 5/10

Niestety filmy z założenia mające dołować widza od pierwszej do ostatniej minuty nie są moim ulubionym gatunkiem. Po prostu nie rozumiem po co i dla kogo są robione. Kino powinno bawić, a nie wywoływać senność (pierwsza połowa), i niesmak (druga połowa). Film z jakimś głębszym przesłaniem, które zna tylko Lars Von Tier.

Drag Me To Hell 9/10

No wreszcie coś! Stara dobra szkoła. Lekko oldschoolowy horror, ale takie było założenie. Tak to miało wyglądać. Dobra fabuła i ten feeling lat 80'. Może się nie podobać ludziom poniżej 25 lat.

Ghost Of The Girlfriends 8/10

Tak, no cóż, czasami trzeba obejrzeć coś z kobietą, którą się kocha :) Nie mniej jednak film jest bardzo fajny. Delikatniejsze męskie dusze mogą mieć problem z poceniem się oczu ;)

Babysitter Wanted 8/10

Dobry, niezależny horror. Polecam.

Grace 9/10

J.W. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Powiem wam, że autor scenariusza to musi być bardzo chory psychicznie człowiek...

Long Weekend 9/10

Świetny remake skądinąd bardzo dobrego pierwowzoru. Natura obraca się przeciwko lekceważącej ją parce na biwaku. Pewne sceny bezcenne - powodują zmarszczenie moszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

district 9 9/10

Film godny polecenia ale w kinie bo na małym ekranie podejrzewam ze nie będzie takiego efektu. Główna rola bdb. Wygląd alienów dobry. No i dynamiczna kamera jak w ostatnim bondzie robi swoje przez to momenty akcji bardzo dynamiczne. Aż trudno głowę utrzymać w jednym miejscu :smile: polecam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bękarty Wojny 8+/10

Stary, dobry Tarantino. Soczyste dialogi, klimatyczna muzyka, świetne sceny, bezbłędne aktorstwo itd. Wbrew pozorom temat II wojny jest tylko tłem dla wydarzeń dziejących się w tym filmie (nazwać Inglourious Basterds filmem wojennym, to tak jak nazwać Dawno Temu w Ameryce filmem gangsterskim). Jedyne do czego mogę się przyczepić, to za szybkie sceny akcji, trwające od 3 sekund do niecałej minuty. Można byłoby je trochę rozwinąć. Ale za to fajne jest w nich to, że wypadają one w najniej oczekiwanych momentach. Wydaje mi się, że to celowy zabieg Quentina. Człowiek nie zdąrzy zamknąć oczu przed scenami skalpowani, czy odstrzelywania jąder. Nie polecam wrażliwym widzom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Girl Next Door (Dziewczyna z Sąsiedztwa) 8+/10

Komedia z bardzo ciekawą fabułą. Ma kilka naprawdę śmiesznych momentów.

Myślę, że film najbardziej spodoba się młodzieży, ale nie jest to kolejny American Pie.

Polecam gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna polsko-ruska 1/10

Jak dla mnie totalna porażka, film potwierdzający kondycję polskiej kinematografii. O fabule w przypadku tego wynalazku nie można mówić. Film przypomina długi teledysk w stylu MTV. Jedynym pozytywnym akcentem tej produkcji jest Borys Szyc. Aktor dobrze zagrał ciągle naspidowanego dresa. W filmie występuje stanowczo za dużo przekleństw, rozumiem można je zastosować do wzmocnienia przekazu, ale tutaj stanowią prawie 1/4 dialogów. Nie polecam tego shitu, omijajcie go szerokim łukiem. Jak dla mnie czas stracony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben X 8+/10

Bardzo przyjemny film, w tle jest poruszona tematyka MMORPG'ów. Właśnie to mnie do filmu przyciągnęło, ale okazało się, że to bardzo dobra produkcja. Fajne schizy, ogólnie bardzo mi się podobał. Film jest oparty na faktach. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inglorious Bastsards (Blu Ray)

- Jeśli chodzi o akcję to dzieje się stosunkowo niewiele, jednak to jak Tarantino prowadzi rzeczoną 'nie-akcję' to geniusz sam w sobie. Napięcie i jeszcze raz napięcie. Elektryzujący film iście.

Yip Man/ Ip man (blu ray)

- najlepszy film azjatycki ostatnich lat wywodzący się z kanonu 'sztuk walki'. Film biograficzny o życiu Mistrza innego mistrza (Bruce Lee), który w doskonały sposób ukazuje elementy walki, w sposób jaki tylko azjatyckie filmy potrafią (aczkolwiek, bez latania tym razem :P ) - must see

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

District 9 (Dystrykt 9) Ocena: 10/10

Film Po prostu mistrzostwo. Pięknie zagrane, widać że nie należy traktować wszystkich jak gó... bo samemu można w nie wpaść, traktować wszystkich jednakowo ponieważ później można być tak samo traktowanym. Świetna fabuła, film mnie zachwycił jak mało filmów, a dużo ich było. Oby więcej takich produkcji, jednak ludzie są straszni, tak traktować innych, jakby był nalot kosmitów tak sobie to wszystko wyobrażam, obozy koncentracyjne, normalnie jak za Czasów Hitlera. Czekam na District 10.

Wojna Polsko-Ruska Ocena: 1/10

Co oni chcieli tym filmem osiągnąć ? o.O, masakra... Chcieli zrobić z tego "Dzień Świra" ? Coś im nie wyszło, nic nie zrozumiałem z tego filmu, Rozbawił mnie tylko moment " Wypluj tą Gumę ! !" A tak reszta to tragedia... Miał być hit ? Wyszedł shit. Wymiotowanie Węglem, kamieniami ? za Fete wziąć barszcz czerwony ? No tak... Świetny pomysł. Jeszcze fizyka filmu... Dosłowne Sci-fi... Dno,dno,dno.

Pozdrawiam i Szczęśliwego nowego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kokainowi Kowboje" 9/10

Dokument na temat początku handlu koksem w US and A na przełomie lat 70 i 80. Na podstawie tej historii powstały Miami Vice i Scarface. Ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parnasus 6/10

Liczyłem na coś naprawdę dobrego a okazało się nie wiadomo co przyznam się, że przyciągnął mnie J Depp w trailerze a potem okazało się, że gra w tym filmie 6 minut lol.

Film moim zdaniem byłby lepszy gdyby miał bardziej zarysowaną historią, podczas gdy oglądając czujemy się cały czas w prologu historii polecam fanom dziwadeł fabularnych smile.gif

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Siedmiu Samurajów" 9+/10

W reżyserii Akiry Kurosawy. Świetny film, który polecam wszystkim fanom Japonii biggrin.gif Opowiada o tytułowych 7 samurajach mających bronic pewnej wioski wioski przed bandytami.

Na jego podstawie postał western "Siedmiu Wspaniałych" a scenariusz zainspirował Lucasa do stworzenia Gwiezdnych wojen biggrin.gif . Oryginalna wersja trwa 6.5 godz. Ja oglądałem tę trwającą 3 godz. Teraz przymierzam się do obejrzenia innych filmów Kurosawy.

Edytowane przez BPik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Millenium; Meżczyźni którzy nienawidzą kobiet" 8.5/10

Szwedzko- duńska kooperacja, thriller, kryminał, komedia (język niszczy :P) Ogólnie oglądało się zajebiście, film może nie trzyma w napięciu, ale ma swój tajemniczy klimat, który mnie urzekł i wciągnął w intrygę. Fabuła zacna, ale końcówka wpłynęła na odjęcie 1 oczka w ocenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fight Club (Podziemny Krąg) (1999) 9/10

Ciężki psychologiczny film, opowiada o trzydziestokilkuletnim Jacku, który aby być w centrum uwagi, zaczyna chodzić na różnego rodzaju spotkania grup wsparcia, znudzony swoim jałowym życiem w samolocie spotyka Tylera, który później okazuje się być podobny do głównego bohatera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Angels and Demons 8/10

Duzo osob mowi ze film nie umywa sie do ksiazki. Ja ksiazki nie czytalem wiec jako takiego zdania niemam, natomiast film bardzo fajny duzo akcji i ogolnie przyjemnie sie oglada smile.gif- btw ogladalem na Religi xD

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Szeregowiec Ryan" 10/10

Podejrzewam, że większość z osób na forum ten film widziała. Film pokazuje prawdziwą wojnę. Bardzo szybko można wczuć się w ten klimat. Pierwsze sceny dają wyobrażenie tego, co działo się 6 czerwca 1944r. w Normandii. Do tego dochodzi jeszcze gwiazdorska obsada. Jeśli ktoś nie oglądał tego filmu, to naprawdę polecam!!! Film godny uwagi!!!

"Borat" 8/10

"Borat" to komedia, lecz nie taka jak wszystkie. Pokazuje ona losy mieszkańca Kazachstanu, który wyrusza do USA. Więcej nie zamierzam zdradzać. 2 punkty odjąłem za zbyt stereotypowe myślenie twórców filmu wobec mieszkańców Kazachstanu. A tak ogólnie film jest bardzo dobry.

Edytowane przez Han

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×