Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem obejrzałem sobie polski film "" Mistyfikacja "" taki sobie, w sumie jak większość polskich produkcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlas Chmur - 7/10

gatunkowo - s-f/inny, film do ruszenia głową, nie polecam gustującym w kinie łatwym i przyjemnym, wielowątkowa opowieść z morałem, skupić i skoncentrować się trzeba ;)

dla wielbicieli akcji i popcornu zaś:

Dredd - 6/10

akcja s-f, fabuła: akcja, akcja, akcja - szczęśliwe zakończenie, można jeść, pić i wyjść za potrzebą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cloud Atlas - 8/10 - bardzo fajny film dający do myślenia i wymagajacy myslenia

Hobbit - 8/10 - Bardzo fajny film przygodowy w sam raz też dla młodszych...mimo wszystko trochę żałuję że obejrzałem ten film...historia w nim jest nie pełna i zostawia niedosyt...mogłem poczekać aż już będą wszystkie trzy cześci i zrobić maraton...wtedy pewnie film by smiało mógł dostać ode mnie 10/10

Minecraft - History Of Mojang - 7/10 - bardzo fajny film dokumentalny

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

PROTEKTOR

oraz

Ostatnie zlecenie

jesli ktoś lubi filmy akcji to te dwa tytuły sa obowiazkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać po raz czwarty film '' Wanted '' dla mnie film przekozak :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież Atlas Chmur to kino lekkie i przyjemne, cała ta "głębia" sprowadza się do komunału, że poszczególne pokolenia są ze sobą powiązane. Łał !

Film ok ale pojechałeś po jajkach z tym sądowaniem

miałem na myśli stałe i ciągłe przeskakiwanie z epoki do epoki co w przypadku blisko 3 godzinnego filmu dla niejednego jest wyzwaniem ( znam osoby, które wyłączyły ten film po 15 minutach) ;)

ps. przeczytaj pierwszy post (regulamin) nie komentujemy recenzji innych (są przecież subiektywne), podaj swoją trafniejszą ocenę bez niepotrzebnej spinki :thanks:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na ''nocnym'' Hobbicie. Film naprawdę epicki, po obejrzeniu miałem ochotę na obejrzenie kolejnych dwóch części, na które trochę poczekamy. Zdecydowanie lepiej oglądało mi się Hobbit'a, niż trylogię Władca Pierścieni. Polecam każdemu i daje 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga część Hobbita jeszcze w tym roku...ale niestety na ostatnią trzeba będzie nam poczekać do 2014...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predators bardzo dobry film duzo akcij fabuła moze byc jesli ktoś jest fanem predatorów to na pewno sie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darayavahus... słów brak do takich marnych prowokantów jak ty...

Celcie, nie chce się kłócić nad definicją ambitnego kina, a co do Coenów, to żeby ich polubić trzeba zrozumieć ich specyficzny styl; wiele nawiązań do popkultury, doza ironii i brak demonizacji śmierci, a wręcz nieskrempowane podejście do niej, zabawa gatunkowymi konwencjami i perfekcjonistyczne podejście do sztuki filmowej to właśnie elementy, które czynią filmy braci tak wspaniałymi w moich oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost Rider 2/10 - po 24 minutach odbiłem się jak od ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Rec] 3: Geneza. 2/10, takiego gówna dawno nie widziałem, zero myślenia, czasami uśmiałem się nie lepiej niż na nie jednej komedii.

Edytowane przez TJHicks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trylogia dead or alive po raz nasty - kuźwa jak ja lubie te filmy!!!

yakuza to jednak kozaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'' Książę Persji: Piaski czasu (2010) ''

Dobry film przygodowy 8/10 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dredd 3D - dobre, surowe kino. Urban, mimo prób kopiowania Stallonego, wyszedł nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio sobie obejrzalem z zona, wszystkie czesci Ocean's: 11,12,13... Przyjemnie się oglądało, ale pierwsza czesc chyba najlepsza. W zamian za to, obejrzalem z nią Sundays at Tiffany's, dla mnie lekko pokrecony film, komedia romantyczna najzwyklejsza w swiecie, bez szalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladalem "Zabic jak to latwo powiedziec". Daje 6/10 film przyjemny na wieczor. Mozna go okreslic tak: krotko, zwiezle i na temat;) smialo mozna ogladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dredd-Niby nic nadzwyczajnego, film jakich wiele ale z niewiadomych przyczyn BARDZO mi się podobał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'' Po prostu walcz 2 '' film obejrzałem po raz enty i z pewnością go polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"God Bless America". Mimo, ze trochę nierówny (sporo scen wręcz absurdalnych, przeplatanych równie wieloma świetnymi) to jednak naprawde dobry film. Najgorsze jednak jest to jak łatwo przyszło mi utożsamić się z głownym bohaterem... seryjnym mordercą :devil:

No i "Hobbit". Pozytywnie spędzone 3 godziny w kinie. P. Jackson zaskoczył mnie na plus i powoli zaczynam zgadzać się z tym, że trzy części to nie taki głupi pomysł.

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram sobie w Batmana Arkham City i trochę się wkręciłem, więc postanowiłem obejrzeć trylogię Batmana, Poczatek, Mroczny Rycerz i Mroczny Rycerz Powstaje i wiecie co wam powiem? to była dobra zarwana noc! Z każdą częścią poprzeczka szła do góry, w każdej podobało mi się coś innego i wszystkie są genialne. A zakończenie trylogii? W wielkim stylu, wszędzie takie zwroty akcji, że szok!

Polecam każdemu, kto jeszcze nie oglądał, warto od początku, wtedy to ma sens ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te filmy zobaczyłeś na rząd ?!

Szacun! ;D

zacząłem wczoraj o 20, skończyłem rano, ale seans wgniata w fotel, kanapę, ścianę, krzesło, szafę, no co jest pod ręką to w to wgniata! akcja, emocja, niepewność, tajemnica, humor (pośmiałem się) i wciągająca fabuła! a do tego 5.1, miazga! :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×