Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Polowanie na czarownice 5/10 zapowiadał się nieźle ....no cóż generalnie nie polecam chyba że dla fanów takich klimatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się - w końcu obejrzałem Piłę. Długo się do tego filmu przymierzałem, nie chciałem go w sumie oglądać, jednak po wysłuchaniu opinii znajomych, które to raz były bardzo pochlebne, a raz bardzo negatywne postanowiłem sam sprawdzić, co to właściwie jest. Spodziewałem się gniota i hektolitrów krwi wylewanych na ekrany. Okazało się, że mam do czynienia z filmem po prostu średnim, co w sumie pozytywnie mnie zaskoczyło. O ile na minus można zaliczyć dialogi bohaterów, które są do oporu drętwe i nijakie, czy pracę operatora, która w pewnych momentach doprowadza do szału ( jak zresztą i sam montaż, który w momentach "przyśpieszenia" wypada żenująco ), to sama intryga przedstawiona jest w miarę ciekawie. Zakończenie też było zaskakujące. Ogólnie rzecz mówiąc - spodziewałem się czegoś znacznie gorszego, a nie jest wcale tak tragicznie.

Moja ocena 5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raj dla par (8/10)

Bardzo dobra komedia z Vincem Vaughnem. Mocno polecam na seans z dziewczyną/ żoną... Momentami po prostu nie mogłem przestać się śmiać.

The Hurt Locker (9+/10)

Dawno nie widziałem tak dobrego filmu wojennego. 6 Oscarów do czegoś zobowiązuje. Opowiada o oddziale saperskim w czasie inwazji na Irak. Trzymający w napięciu, znakomity dźwięk i montaż

Babylon A.D. (8/10)

Fajny film z Vin Dislem ukazujący świat na krawędzi upadku. Świetne efekty specjalne, dużo akcji. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eksperyment (wersja USA z A. Brody i F. Whitaker) - 7,5/10 :ok:

devil (podobno horror) - 3,5/10 :down:

charlie st cloud (bardziej familijny) - 5/10 :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nowego co widziałem to Taken, 7,5/10

Całkiem przyzwoite kino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi powyżej... chyba Tekken.

Diabeł - 6/10

Safari - 6/10

Tykanie zegara - 7/10

Ondine - 8-/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Faster 8/10

Due Date 7/10

Buried 6,5/10

127 Hours 9/10

Unstoppable 8/10

SkyLine ( wchodzi teraz u nas do kin) 1/10

Edytowane przez zait

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyline 5/10

Można obejrzeć, ale nic się na tym nie straci.

-Połączenie Dnia niepodległości z Wojną Światów i raczej nie udana próba.

-Mało akcji, a jak jest to mało efektowna.

-Efekty stoją na dobrym poziomie

- Jak na film akcji ma tylko 1h28min a to raczej za mało.

- Patent z funkcjonowaniem kosmitów bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w końcu skusiłem się na Antychrysta, Von Triera bardzo cenię, dziwiły mnie tak bardzo negatywne oceny dla tego filmu - po obejrzeniu przekonałem się, że były słuszne... O ile każdy jego film jest dość ciężki, przybijający itd. to ten był moim zdaniem wielką zbitką nonsensu. Nie polecam, moja ocena to 5/10, może nawet 4 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu obejrzałam "Mechanika" z Bale'm. Całkiem niezły film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ze znajomymi zrobiliśmy sobie mały seans słabych filmów - Just dance - tylko taniec i Poczuj rytm. Nikomu nie polecam ani pierwszego ani drugiego. W obu produkcjach fabuła jest naciągana i do granic możliwości naiwna, ogółem nic dobrego chyba o nich powiedzieć nie można pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ze znajomymi zrobiliśmy sobie mały seans słabych filmów - Just dance - tylko taniec i Poczuj rytm. Nikomu nie polecam ani pierwszego ani drugiego. W obu produkcjach fabuła jest naciągana i do granic możliwości naiwna, ogółem nic dobrego chyba o nich powiedzieć nie można pardon.gif

Z tego rodzaju filmów to chyba już najlepszy pierwszy Step up, naprawdę jeszcze trzyma poziom.

Dzisiaj udało mi się obejrzeć film Szalone Serce, film ogólnie niezły w Polsce mało znany, a obejrzałem go gdyż aktor grający główną rolę dostał właśnie za ten film Oscara - Jeff Bridges ( zresztą trochę niespodziewanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabić wspomnienia (Reign over me) - nietypowa rola Adama Sandlera, którego raczej przywykliśmy widzieć w (mniej lub bardziej udanych) komediach, aniżeli w dramacie. Film godny polecenia, nieco melancholijny, a gdzieś w tle przewijają się sesje z Shadow of the Colossus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helikopter w ogniu (polecam świetny film)

Niezniszczalni

Resident Evil Extinction ( mój ulubiony :biggrin: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dorian Gray" - średniutki horror, który średniutko straszy - 5/10 :down:

"Parnassus" - gatunkowo to chyba coś z fantasy, dobra obsada - 7/10 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem na HBO Zombieland pisało że to horror ale się okazało śmiesznym filmem z zabawnymi scenami jak tłuką zombi nie będę pisał o co chodzi w filmie tylko sami go oglądnijcie chyba że już go oglądaliście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalni. Świetny film. :D

Avatar 10/10

Niesamowita fabułą, ukryty sens filmu, a także efekty specjalne itp. :)

This is it 10/10

JAko fan ocena inna być nie mogła. Absolutnie niesamowity film, łza się w oku kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już się robi burdel i nieczytelne posty. Albo będziemy się trzymać zasad z pierwszego postu albo będę kasował takie ^^ cuś... Spójrzcie jak elegancko wygląda pierwsza strona tematu.

Tak trudno wystawić ocenę, napisać dwa zdania i użyć bolda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×