Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Obroża, odświeżam sobie klasyki z Rutgerem Hauerem i to jest  jeden z lepszych filmików według mnie z tym aktorem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja pacze, Panowie śmiejcie się ;) ale chyba tego 7 wciągnę z córą "na premierę" ;)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajny jak się weźmie flaszunię i piwka do kina, można się uśmiać, ale tylko z kumplami, bo zabranie drugiej połówki to porażka na taki film.(chyba że jest równie pojebana jak Wy :jaro:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Madzia", początek zapowiadał fajny film, ale niestety, później robi się debilnie głupio i bezsensownie, a co najgorsze to strasznie nudno.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predator, no cholera nie spodziewałem się, że  tak fajnie spędzę czas na tym filmie, fabuła jest oczywiście z dupy, ale jest brutalnie i są jaja i jaja ratują ten tytuł.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś (@Strife ?) na netflixie film Bleach? Anime nie oglądałem, ale podobno jest całkiem dobre a i film jest niby zaskakująco niekupiasty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, xavris napisał:

Oglądał ktoś (@Strife ?) na netflixie film Bleach? Anime nie oglądałem, ale podobno jest całkiem dobre a i film jest niby zaskakująco niekupiasty. 

Właśnie wczoraj obejrzałem i jak mi się podobał Fullmetal Alchemist tak i Bleach jest w porządku, anime jest zdecydowanie lepsze( film bazuje na pierwszych odcinkach, ale dawno oglądałem anime i nie wiem czy jest dokładnie to samo) , ale daję radę i warto go obejrzeć jak się lubi takie klimaty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, xavris napisał:

Oglądał ktoś (@Strife ?) na netflixie film Bleach? Anime nie oglądałem, ale podobno jest całkiem dobre a i film jest niby zaskakująco niekupiasty. 

 

12 godzin temu, Strife napisał:

Właśnie wczoraj obejrzałem i jak mi się podobał Fullmetal Alchemist tak i Bleach jest w porządku, anime jest zdecydowanie lepsze( film bazuje na pierwszych odcinkach, ale dawno oglądałem anime i nie wiem czy jest dokładnie to samo) , ale daję radę i warto go obejrzeć jak się lubi takie klimaty.

 

Ogólnie film ok, fajnie było zobaczyć niektóre sceny w wersji aktorskiej (Ichigo vs Renji np.)

 

Anime jednak polecam, jak ktoś nie widział, bo jest świetne.

Co ciekawe - w anime niby historia jest dopięta, jednak manga wychodzi dalej, a anime zatrzymano kilka ładnych lat temu.

Nie czytam, bo łudzę się, że kiedyś anime wróci.

 

p.s. w anime Rukkia jest ładniejsza :P

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sicario - przymierzałem się do tego filmu już od dłuższego czasu, wypadło akurat dzisiaj. I przyznam, że jak dla mnie, zdecydowanie bardzo dobry film, nie dziwią wysokie oceny i przychylne recenzje. Główny twist fabularny na wysokim poziomie, wg mnie jest to najmocniejsza strona tego filmu, sprawiająca, że całościowo zapada w pamięć. Mocne 9/10 :obama: Druga część niby słabsza, przemyślę czy obejrzeć, żeby nie popsuć sobie dobrego wrażenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dobrym filmie lubie sobie poczytac opinie i komentarze (ostatnio po obejrzeniu labiryntu) i Sicario byl jednym z tych tytulow. Scena konwoju i akcji na moscie bardzo dobra, ogolnie w filmie za duzo sie nie dzieje, ale zlecial dosc szybko. To co mi sie nie do konca podobalo w filmie to jedna z ostatnich scen

sam motyw wlamania sie i rozmowy z bossem prze chuj ale serio najwazniejszego z najwazniejszych pilnowalo paru lebkow?



Dzisiaj odpale 2 czesc ale po zwiastunie widze, ze rozpierducha totalna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po dobrym filmie lubie sobie poczytac opinie i komentarze (ostatnio po obejrzeniu labiryntu) i Sicario byl jednym z tych tytulow. Scena konwoju i akcji na moscie bardzo dobra, ogolnie w filmie za duzo sie nie dzieje, ale zlecial dosc szybko. To co mi sie nie do konca podobalo w filmie to jedna z ostatnich scen

sam motyw wlamania sie i rozmowy z bossem prze chuj ale serio najwazniejszego z najwazniejszych pilnowalo paru lebkow?


Dzisiaj odpale 2 czesc ale po zwiastunie widze, ze rozpierducha totalna
Druga część duużo gorsza. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem trafiłem na TVN7, Długi Wrześniowy Weekend z Brolinem i Winslet w rolach głównych. Nigdy nie słyszałem o tym filmie. Lubię tego aktora i postanowiłem obejrzeć. Gatunek dramat. Świetny film, bardzo dobrze się ogląda. Bardzo dobra gra aktorska głównych postaci.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona, namówiona przez koleżanki, wyciągnęła mnie na kler.

Chciałem tylko powiedzieć, że dziadostwo pierwszej wody. Oszczedze Wam 2h czasu, znajdźcie sobie trailer, gdzie Gajos mówi "do chuja karmazyna". No to to była jedyna śmieszna scena. Sekcja dramatyczna była nudna i niezbyt szokująca.

Niestety sala była pełna a na końcu ludzie klaskali jakbyśmy wylądowali w Irlandii ryanairem... 

No i technicznie tak męczący film, że myślałem że zwymiotuje. Bezsensowne cięcia, przejścia gdzie wuj wie o co chodzi... No polskie kino. Na końcu efekt, którego nie powstydziłby się filmowy wiedzmin.

Masakra.

Na szczęście dla mnie żonie też się nie podobało i teraz mogę jej mowic, że znowu miałem rację. 

Edit. Dla uczciwości dodam, że obsada w sumie spoko. Gajos i Braciak najlepsi (Braciak to w ogóle chyba absolutny top w Polsce,ale konkurencje to ma średnia). Wątek Braciaka najciekawszy, ale tak gdzieś do połowy filmu, później się to rozmywa. Pokazanie w tym filmie wałów na grubą kasę było znacznie ciekawsze.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z Kleru. Pokazana jest ciężka patologia. Genialne role Gajosa, Jakubika, Braciaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smarzowski przeciez nie robi komedi.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sicario 2 dużo bardziej mi się podoba od 1 czuć starego Manna w ujęciach , mało dialogów , zdjęcia pogranicza w glorious 4K/HDR zajebiste , dobry film . 


Edit Kler xddddddd 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sicario 2 dużo bardziej mi się podoba od 1 czuć starego Manna w ujęciach , mało dialogów , zdjęcia pogranicza w glorious 4K/HDR zajebiste , dobry film . 

Edit : Kler xddddddd 
Dla mnie odwrotnie, zwłaszcza że są zrzynki z jedynki ( np. scena wystrzelania bandziorów na pustyni to to samo co w jedynce na autostradzie). Fabuła też gorsza, a klimat to już w ogóle jedynka zamiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spoileruj
Sorki. Poprawię się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars Solo - o dziwo to całkiem dobre kino przygodowe. Ewidentnie zaszkodziły mu za kulisowe awantury i cały syf jaki po sobie zostawił Ep 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy wczoraj na Klerze.  Nie wywarł na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Dosyć chaotycznie nakręcony, akcja pędzi jak w kolejnych częściach Fast and Furious...

Wiadomo, tematyka chwytliwa to i większy hype się zrobił. Generalnie to największe zamieszanie wokół tego filmu było przed premierą. Ci wszyscy księżą oraz  prawicowi publicyści i politycy, którzy wpadali w masową histerię przynieśli więcej popularności Smarzowskiemu niż gdyby po prostu zlali temat. Co zresztą widać po wpływach z  weekendu otwarcia w kinach.  Przecież większość pokazanych w tym filmie sytuacji miała miejsce. Pisały o tym gazety, mówiono w tv itp. Rozumiem, wstręt i obrzydzenie, bo pokazane tam obrazy są przejmujące, ale naprawdę trzeba żyć w ciemnogrodzie, żeby być zszokowanym,  zdziwionym i nie dowierzać...  Generalnie film przyzwoity, aczkolwiek po Smarzowskim spodziewałem się więcej. Pewnie gdyby był nakręcony 10 lat temu byłby bardziej szokujący, teraz jest to po prostu kolejny film obnażający przywary kolejnej grupy społecznej/zawodowej.  Aczkolwiek jeżeli ktoś nie widział to polecam zobaczyć, żeby się  przekonać czym ta sraczka narodowa  w ostatnich dniach została wywołana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy wczoraj na Klerze.  Nie wywarł na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Dosyć chaotycznie nakręcony, akcja pędzi jak w kolejnych częściach Fast and Furious...
Wiadomo, tematyka chwytliwa to i większy hype się zrobił. Generalnie to największe zamieszanie wokół tego filmu było przed premierą. Ci wszyscy księżą oraz  prawicowi publicyści i politycy, którzy wpadali w masową histerię przynieśli więcej popularności Smarzowskiemu niż gdyby po prostu zlali temat. Co zresztą widać po wpływach z  weekendu otwarcia w kinach.  Przecież większość pokazanych w tym filmie sytuacji miała miejsce. Pisały o tym gazety, mówiono w tv itp. Rozumiem, wstręt i obrzydzenie, bo pokazane tam obrazy są przejmujące, ale naprawdę trzeba żyć w ciemnogrodzie, żeby być zszokowanym,  zdziwionym i nie dowierzać...  Generalnie film przyzwoity, aczkolwiek po Smarzowskim spodziewałem się więcej. Pewnie gdyby był nakręcony 10 lat temu byłby bardziej szokujący, teraz jest to po prostu kolejny film obnażający przywary kolejnej grupy społecznej/zawodowej.  Aczkolwiek jeżeli ktoś nie widział to polecam zobaczyć, żeby się  przekonać czym ta sraczka narodowa  w ostatnich dniach została wywołana. 
Też wczoraj byłem. Na pewno nie jest to łatwy film, raczej z gatunku ciężkich. Ale również nie wywarł na mnie i moich znajomych jakiegoś szokującego wrażenia, tyle się mówi o KK w ostatnim czasie i jego obraz jest nam doskonale znany. Jednak po seansie ogarnął mnie pewnego rodzaju smutek. Trudno to wytłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film średni z momentami. Histeria prawicowców bawi do łez,  Nie oglądał ale wie że wszystko nieprawda, choć sprytnie wpleciono prawdziwe słowa abp. Michalaka które są najlepszym komentarzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×