Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie, tyle że nie bardzo wiem czego oczekujesz. Temat DLC był wielokrotnie tutaj maglowany. Prześledź wątki, na pewno znajdziesz informacje, których szukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe DLC to dodatkowe mapy, postacie i tryby gry multiplayer. Można je traktować bardziej jako urozmaicenie niż coś naprawdę ciekawego. Na PSN widzę, że paczka UN z kilkoma innymi dodatkami kosztuje tyle samo co samo UN więc tak czy siak się opłaca.

PS. Jeden z dodatków daje możliwość gry w pokera i Liar's Dice na multi co według mnie jest najciekawszą rzeczą :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś grałem na multi i jakiś typ był nie do zabicia - można było w niego ładować czym się chciało i ile się chciało a on nic - biegał sobie z dynamitem w łapie i wybuchający dynamit nic mu nie robił. Ktoś mógłby mnie oświecić i napisać o co chodzi ? tryb to free roam hardcore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że co ? jakto możliwe ? może lager cholerny też tak raz miałem ale do czasu jak przestał lagowac. Szkoda że nie masz nagrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na lagera nie wyglądał, gdyż płynnie się poruszał i nie było widać jakichś opóźnień w jego reakcjach. Kolo podbiegał do mnie i kilku innych typów z dynamitem w ręku - w momencie eksplozji my lataliśmy bezwładnie, a on naliczał kille i nic mu się nie działo. I mimo, że ze 3 osoby na raz do niego waliły, to on nas wszystkich wystrzelał (jak już się mu skończył/znudził dynamit) rewolwerem (bez jakiś specjalnych uników czy coś) jak kaczki. Nie ogarniam jeszcze do końca multi w RDR i myślałem, że to jakiś nieznany mi dotąd tryb czy coś, w którym jedna osoba jest nietykalna a reszta coś musi robić heh. Ten kolo miał 29 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ludzie grają jeszcze w multi? Nie ma problemów żeby pograć sobie po sieci? Pytam, bo zastanawiam się nad kupnem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grają, grają tym bardziej, że teraz RDR jest w ps + :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mimo swojego wieku ma wciąż wielu wiernych fanów, więc zawsze trafisz na kogoś by nie być samotnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jak jest x3exp co drugi tydzień to już masakra na serwerach ;)

Pełno ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie póki co gram od nowa fabułę. Parę misji dziennie, bo nie mam zbytnio czasu. Fajnie jest tak pohopsać sobie po preriach, wdać się w konflikt z szeryfami, pozbierać trochę roślin, zmniejszyć niektórę gatunki zwierząt :D Więcej tutaj jest zajęć niż w GTA. Lubie też pograć w kości w Thievs Landing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy RDR UN działa bez podstawki, gdy teraz w promocji kupię za 3,99funta? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy RDR UN działa bez podstawki, gdy teraz w promocji kupię za 3,99funta? ;)

Pudełkowa tak, cyfrowa nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu, to lipa trochę, bo chciałem cyfrową kupić, tam niby pisze, że podstawy nie potrzeba, ale wolałem się upewnić, a jak mi się PS+ skończy to już podstawki mieć nie będę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zmienia troche postać rzeczy ... jeśli tak tam pisze to może być tak, że jest to odpowiednik wersji pudełkowej ale w cyfrowym wydaniu. Ona miała dodatkowo muti ze wszystkimi DLC za wyjątkiem "Myths...." i paru outfitt`ów.

Teraz mam Goty, ale kiedyś kiedy miałem zwykłą wersję (podstawkę) kupiłem z PSS UN (bez multi i DLC) i ona wymagała podstawki. Po jakimś czasie ukazała się pudełkowa UN -> i ona właśnie może być teraz dostępna w pss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tam tak pisze, ale upewniam się, promocja jeszcze 2 dni a nie ma nikogo kto by wiedział, szkoda mi wtopić, mimo tego, że to tylko 4 funty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwieję twoje wątpliwości. Podstawka nie jest wymagana. Jeśli tak pisze to tak jest. W dodatku przy nazwie jest jasno napisane "(Full Game)", a w przypadku DLC byłoby "(Game Pack)".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, kupione, dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również noszę się z zamiarem zakupu. I tak jak kolega wyżej zastanawia mnie to, ponieważ w wersji UN za 18PLN jest napisane, że nie trzeba podstawki.

Ale za to już w wersji UN + DLC za 36PLN jest napisane, że wymagana jest podstawka i nawet kod podany, aby sprawdzić czy będzie z posiadaną przez nas grą działało.

Sam już nie wiem co lepiej. Choć mam podstawkę, to i tak mnie to zastanawia, czy lepiej brać za 18, czy 36PLN.

Dziękuję i pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem na allegro Red Dead Redemption wersja GOTY. Dzisiaj paczka doszła i co pierwsze rzuciło mi się w oczy, gra pochodzi z dystrybucji niemieckiej i tu nasuwa się moje pytanie: Czy wersja dla naszych sąsiadów z zachodu różni się czymś od tej pochodzącej przykładowo dla UK? Bo jak nam wiadomo gry przeznaczone dla nich są z reguły ocenzurowane lub posiadają wycięte elementy. Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy mam zwracać gierkę do sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne.

Dla osób, które zastanawiają się czy do dodatku UN+DLC za 36PLN (69PLN od jutra) potrzebna jest podstawka, z przykrością muszę powiedzieć, że tak.

Wszystko ładnie działa, ale niestety płyta musi dalej w napędzie hałasować. Zastanawiające, że kompletny dodatek, a podczas grania cały czas czyta z płyty.

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające, że kompletny dodatek, a podczas grania cały czas czyta z płyty.

Co w tym dziwnego? Skoro podstawka jest wymagana to zapewne całość jest odczytana z płyty, a z dysku tylko dane dodatkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, takie pytanko.

Kupiłem nowe RDR (zwykłą podstawkę) i po przyjściu paczki okazało się, że jest to wersja na region 1 (USA). Na początku olałem temat czytając w necie, że różnicą jest tylko pudełko.

Czy to prawda? Czy może różni się czymkolwiek ta wersja od naszej, czy będzie działało normalnie multi i czy będę mógł pobierać DLC? Na razie miałem jeden problem, przy pierwszym uruchomieniu musiałem od nowa zainstalować i ściągnąć patch pomimo, że to miałem już zrobione (wcześniej miałem RDR ale wersja region 2) i nie znalazło mojego starego saveya. Proszę o pomoc :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie jak ktos chce to moge za darmo udostepnic kod na Warhorse , dostaje sie czarnego konia , dostalem ulotke taka jaka sie dostalo przy kupowaniu pre order :) wiec jak ktos zainteresowany to zapraszam kod mam tylko jeden wiec kto pierwszy ten lepszy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, takie pytanko.

Kupiłem nowe RDR (zwykłą podstawkę) i po przyjściu paczki okazało się, że jest to wersja na region 1 (USA). Na początku olałem temat czytając w necie, że różnicą jest tylko pudełko.

Czy to prawda? Czy może różni się czymkolwiek ta wersja od naszej, czy będzie działało normalnie multi i czy będę mógł pobierać DLC? Na razie miałem jeden problem, przy pierwszym uruchomieniu musiałem od nowa zainstalować i ściągnąć patch pomimo, że to miałem już zrobione (wcześniej miałem RDR ale wersja region 2) i nie znalazło mojego starego saveya. Proszę o pomoc :).

ogólnie możesz grać tylko jeśli ściągniesz DLC z polskiego psstore to nie bedzie współpracować. Z boku pudełka jest napisany kod i musi się on zgadzać z tym napisanym w opisie dlc na pss.

Edytowane przez pawciu199722

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×