Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekam aż gra trochę stanieję i od razu kupuje. Kocham westernowe klimaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie za bardzo lubię oglądać filmy westernowe, ale za to gry o tej tematyce są moimi ulubionymi :) Jeśli gra będzie tak dobra jja k CoJ to biorę od razu w premierę, już się nie mogę doczekać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Gra wygląda ładnie ale wieje nuudą... być może dlatego że nie kręci mnie dziki zachód. Wolałbym futurystyczną przyszłość. Ale to oczywiście moje zdanie i nie mam na celu denerwować nim miłośników tytułu. Po prostu jakoś ... nie oglądam (i nie kwestionuję wielkości tytułów) rio bravo czy rio grande czy w samo południe, ale wole świat z "Wyspy" np, dlatego raczej ta gra nie trafia do mnie.

Tak to jest czysta prawda. kto nie lubi westernów albo nie zagra w to albo zagra i sprzeda. Szczerze nienawidzę Westernów tzn. filmów typu rio bravo, w samo poludnie itp. bo są denne i beznadziejne jak bym nie oglądał dzikiego zachodu tylko odpicowanych kolesi z zębami jak porcelana.

Jedyny film a raczej serie westernów jakie mogę oglądać to seria 3 filmów autorstwa Sergio Leone z Clintem w roli głównej. Przedstawia bezwzględny dziki zachód + niesamowity klimat filmu.

I tak samo wyglądał Red Dead Revolver i mam nadzieje ze tak samo będzie wyglądał a nawet lepiej Red Dead Redemption

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymuR93, chyba masz racje pomyliło mi się z LA Noire, tam w zwiastunie mówią o bardzo realistycznym oddaniu twarzy postaci coś czego jeszcze nie bylo, więc raczej tam silnik będzie nowy. Wogóle to Rockstar sie nie leni, jak ktoś nie lubi westernów to raczej noire każdemu podleci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bedzie dobra gierka, czekam juz na nia :D

ciekawe jak duza bedzie mapka.. powinna byc wieksza niz GTA 4 ^^, i jak dadza koniec mapy? :D

zeby mozna bylo se smigac gdzie sie chce na koniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góry ? Woda? Mają na to wiele rozwiązań mnie najbardziej ciekawi czy dadzą multiplayer :) To by była już miazga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie by bylo, ale musialo by byc bardziej rozbudowane pod multiplayer, bo tak normalnie to postrzelac lepiej mozna sobie w killzonie niz w Red dead redemption, bo lasso itp sie nie uzyje :D ale gdyby byla taka opcja ze sie robi jakby "gang" rewolwerowcow, kradnie konie i nawala z innymi i robi jakies misje przez MP.. marzenia^^ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi multi takie jak w CoJ'u było by wystarczyło. Tryb Wanted był świetny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nigdy nie gralem prze siec.. :(

ale czekam na ta gre bardzoo, jak dobrze czytam to juz za miesiac bedzie..

bedzie jazda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie za miesiac bo bysmy o tym slyszeli ale tak jak w przypadku gta 4 bylo pokazali tyle trailero-gameplay'ow ze powinna sie niedlugo pokazac :) Slyszalem cos o 21 maja ale nie wiem czy to prawda. Zazwyczaj jest tak ze zapowiadaja gre a wychodzi miesiac pozniej :/ no ale coz, pozostaje nam czekac. Ja czekam bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera miała być chyba w kwietniu, została przesunięta na 21 maja.

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/

Na dole strony jest ciekawa informacja: Multiplayer - Info on modes coming soon.

A więc multi potwierdzony. Szkoda tylko że wokół gry nie ma na razie zbyt dużego szumu, może jeszcze się rozpędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że nie ma szumu. Tzw. hype zazwyczaj skodzi grom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na gre i mam nadzieje ze nie zawiedzie, jedyne do czego podchodze sceptycznie, to fakt iz jest system "karmy" (karma i dziki zachod = cos tu nie gra) oraz obawiam sie tez troche o jakosc portu, oby nie bylo powtorki z GTA, bo swiat w tej grze wydaje sie jak na razie przepiekny i nie wiem jak oni chca to wszystko zrobic aby sie wszystko kupy trzymalo w stalych fpsach ;).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* przy GTA dało ciała, więc teraz zapewne będą chcieli nam to zrekompensować. System karmy jest ok. Nazwali go tak, bo najprawdopodobniej nie chcieli ruszać terminologii bliższej "naszym" systemom religijno-etycznym, a karma już sie przyjęła w sadze FALLOUT. Posunięcie zroumiałe i logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* przy GTA dało ciała, więc teraz zapewne będą chcieli nam to zrekompensować. System karmy jest ok. Nazwali go tak, bo najprawdopodobniej nie chcieli ruszać terminologii bliższej "naszym" systemom religijno-etycznym, a karma już sie przyjęła w sadze FALLOUT. Posunięcie zroumiałe i logiczne.

Chodzilo mi bardziej o fakt, ze taki system w ogole bedzie zaimplementowany do gry o tematyce dzikiego zachodu - tam nikt sie nie przejmowal kogo zabil, a my bedziemy musieli uwazac "bo nam karma spadnie" - imo, niezrozumiale i nielogiczne, mogli po prostu (a raczej to zrobili w 80%) przeniesc cale GTA tylko w sam klimat westernu i byloby cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam nikt sie nie przejmowal kogo zabil, a my bedziemy musieli uwazac "bo nam karma spadnie"

I co z tego, że spadnie? Game over nie wyskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu>>> w tej grze możesz być dobrym, lub złym "kałbojem" i o to tu chodzi. Jeśli będziesz ratował ludzi i kosił łobuzów (w miare możliwości nie ubijając ich) wyjdziesz na zacnego jegomościa-zbawcę prerii. Masz też możliwość wcielenia się w rolę szumowiny. To jest swoboda w rozgrywce. Bardzo mnie ten aspekt ciekawi.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że spadnie? Game over nie wyskoczy.

Zgin, przepadnij.

Alu>>> w tej grze możesz być dobrym, lub złym "kałbojem" i o to tu chodzi. Jeśli będziesz ratował ludzi i kosił łobuzów (w miare możliwości nie ubijając ich) wyjdziesz na zacnego jegomościa-zbawcę prerii. Masz też możliwość wcielenia się w rolę szumowiny. To jest swoboda w rozgrywce. Bardzo mnie ten aspekt ciekawi.

Chodzi mi tylko o to, ze jako zli, bedziemy miec pod gorke - a niby skad kosmiczna moc KARMY moze mowic ludziom w odleglych miastach ze gdzies na pustkowiu wybilem konwoj pelen ludzi i ukradlem troszke kaski ;), stricte do tego podchodze sceptycznie, mam nadzieje ze zrobia cos z tym fantem, bo ponoc pisali ze pracuja nad motywem iz jak nikt nas nie zobaczy karma nie skoczy, jesli im sie to uda wdrazyc w zycie, bede rowniez ZA, jesli nie, moje zdanie pozostanie niezmienione i bedzie to IMHO wada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takiej zasadzie jak w codziennym życiu. Jeśli złapią Cię na przestepstwie, dostajesz etykietkę złodziej/morderca/gwałciciel, itp. Tam pewnie też tak będzie. Grunt, żeby fajnie się grało i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się rewelacyjnie:D Liczę na świetną fabułę i gameplay w stylu GTA:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×