Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wooohooo widzieliście ten filmik?! Nareszcie gra gdzie opona reaguje na na ciężar samochodu! MustHave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham Codemasters :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wooohooo widzieliście ten filmik?! Nareszcie gra gdzie opona reaguje na na ciężar samochodu! MustHave

Zgadzam się w tą grę będzie grzechem nie zagrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy gra wyjdzie 15 wrzesnia, w rocznice smierci Colina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, ja..ja.... nie mogę się doczekać :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 7 niebie! TAK CODEMASTERS jest Najlepsze :D Jak narzazie GT5 się nie umywa. Jestem nakręcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba napalony xD ... A tak w ogóle to wyglada fantastycznie ! Mam nadzieje ze bedzie tak extra jak pokazane na trailerze, chyba specjalnie kupie jakas kierownice do tej gry. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooohhh wkoncu jakas konkretna rajdowka na PS3 :woot: .

Musze powiedziec ze staraja sie, jak narazie bardzo ladnie sie prezentuje.

Jak dla mnie Must to have xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Jestem nowy, proszę więc o wyrozumiałość ;) Zobaczyłem ten gameplay i od razu zrozumiałem, że ta gra to po prostu MUST HAVE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gra, muszę to koniecznie kupić. Ale jak w każdej grze rajdowej kurz znika 1m za samochodem, niby szczegół ale... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam te posty i chce mi się śmiać. Widocznie grafika dla wielu graczy jest najważniejsza, a model jazdy? Przecież to mało istotna sprawa. Oby się nie okazało, że Dirt 2, to w 100% arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytam te posty i chce mi się śmiać. Widocznie grafika dla wielu graczy jest najważniejsza, a model jazdy? Przecież to mało istotna sprawa. Oby się nie okazało, że Dirt 2, to w 100% arcade.

No ale powiedzial gosc w trailerze ze posluchali feedbacku i poprawili model jazdy. Bedzie czuc bardziej mase pojazdu oraz lepiej odwzorowano zachowanie sie opon na roznych nawierzchniach. Moim zdaniem bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszemy o tym co widac, wiec jak mamy sie wypowiadac na temat modelu jazdy? :pardon:

Poza tym mi juz ten z pierwszego DIRT'a pasowal... ale to moze dlatego, ze gralem na klawie na PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysta ekstaza przynajmniej na to wygląda. Przydałyby się jakieś wyścigi w nowym roku szkolnym wieć jak na razie to albo GT 5 albo właśnie Colin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wooohooo widzieliście ten filmik?! Nareszcie gra gdzie opona reaguje na na ciężar samochodu! MustHave

to odpal sobie taka gre jak live for speed nie ma lepszej symulacji niz ta. grafika to comodore ale fizyka jazdy to cos niesamowitego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdą serię grało mi się po prostu super, nawet w tak nielubianą 3, gdzie był wprowadzony zupełnie nowy tryb kariery.

Pierwsza część Dirta również była bardzo ciekawa, żałuję tylko tego, że było tak mało wyścigów typu WRC, a za dużo ciężarówkami.

No ale wprowadzili to po raz pierwszy więc pewnie dlatego, mam nadzieję, że w drugiej części wrócą bardziej do korzeni.No i f

No i fakt, prowadzenie samochodów w Dircie było troszkę dziwne, czasami miałem wrażenie jakbym jechał po sznurki.

Jeśli zlikwidują to w drugiej części, będzie ekstra!

Swoją drogą CM ma kilka dobrych gier na celowniku, Dirt2, Fuel, F1. I każda zapowiada się świetnie!

Nooo może tylko o F1 póki co nic nie wiadomo, ale wiem, że dadzą rade chłopaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza część Dirta również była bardzo ciekawa, żałuję tylko tego, że było tak mało wyścigów typu WRC, a za dużo ciężarówkami.

No ale wprowadzili to po raz pierwszy więc pewnie dlatego, mam nadzieję, że w drugiej części wrócą bardziej do korzeni.

To bylo dlatego ze chcieli tez skierowac gre na rynek amerykanski. Tworcy mowili o tym w wywiadach.

Ale tez bym wolal zeby sie tylko na WRC skupili jak za starych dobrych czasow i dopiescili gierke. Na studiach panowalo CMR2 i mnie wspollokator budzil o 3 rano ze w koncu pobil moj czas na Grecji 3 o 0.011 sek i ze teraz moja kolej. I musialem siedziec do rana :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą CM ma kilka dobrych gier na celowniku, Dirt2, Fuel, F1.

Jeszcze Projekt Strike Team, czyli Driver od mistrzów kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam za to straszne obawy co do gry.

Czasówek w Dirt1 było jak na lekarstwo, z tego co czytam w sieci to w Dirt2 również ma być bardzo mało :/

Myślałem, że dadzą sobie spokój z tymi całymi ciężarówkami, itd.

A tutaj dorzucają jeszcze jakieś areny.

Jeśli chodzi o mnie to w ogóle mnie takie coś nie cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie to w ogóle mnie takie coś nie cieszy.

A mnie przeciwnie, bo Colin nie brał udziału w rajdach przez całe swoje życie. A same areny sprawią, że gra będzie widowiskowa. Dla mnie plus, dla fanów rajdów minus. Gra na pewno będzie miała swoich zwolenników. Tylko jestem ciekaw, czy przyciągnie ich dostateczna ilość, aby można było pograć online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer, wygląda zajebiście :teehee:

Nie sądziłem, ze Dirt 2 będzie choćby ewolucją. Ale sie myliłem, wszystko wygląda lepiej niż w ''jedynce''. Dużo dają oczywiście areny, bo których przyjdzie nam się ścigać.

EDIT: To jest trailer tryby Rallycross, a w najbliższych dniach ukażą się kolejne prezentujące 4 pozostałe tryby w tej grze.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy trailer, wygląda zajebiście :teehee:

Jednego jestem pewien - ta gra będzie miażdżyć... Kupię na pewno ale nie wcześniej niż w przyszłym roku bo na jesień mam inne plany... No chyba, że przeszkodzi mi w tym Split/Second :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×