Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

próbowałem pogrzebac troche w ustawieniach pokoju, ale nie mogłem znalesc opcji z ilościa graczy wiec licze ze jest jakis inny sposób.

jesli mozecie to pomóżcie. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zmiany nazwy gracza w singleplayerze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poszukałem dokładniej i znalazłem.

Dzięki bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tą gre jest bardzo fajna kupiłem używaną z lombardu ale 100% działa wszystko jest!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tournamentów, w których bierzemy udział poprzez wykonanie jakiegoś zadania, tak więc zastanawia mnie fakt, iż w bieżącym tygodniu za zadanie jest wykręcić jak najlepszy czas na moście w Londynie, udało mi się coś koło 50s więc jakim cudem top 10 ma czas 10s??? nie wiem o co w tym chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem przedwczoraj i muszę powiedzieć że gra mnie wciągnęła na amen :)

grafika niewiele odstaje od tej z D3 ( nie móię o showdown bo to jest majstersztyk )

jako wielki fan serii DiRT i fan ( nie wielki ) Kena Blocka jestem zachwycony tą grą

model jazdy różni się od tego z D3

jeździ się trudniej

auta nie malą takiej przyczepności jak w D3

ścieżka dźwiękowa rewelacyjna jak we wszystkich odsłonach DiRT ( mimo iż takiej muzyki nie słucham )

po jednym dniu grania 62% trofków :huh:

może platynke zaatakuje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam twoje opinie, w platynie najtrudniejszy trofik to wygrać z 7 przeciwnikami online, raz że teraz grają ludzie z lvl'ami ponad 100, i są na serio bdb, a dwa czasem ciężko o tylu rywali naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś tak czasami w trybie Time Trial, tuż przed startem rajdu (gdy jest odliczanie do rozpoczęcia, a samochód gazuje) słychać takie lekkie przycięcie dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tu znajdę chętnych na trofiki albo chociaż samą wspólną grę bo raźniej, a mianowicie jakby uzbierało się nas 8 i wszyscy po kolei dawali sobie wygrywać, a jak to już się stanie to później pograć po prostu wspólnie z rodakami. Bo jak teraz gram do mi się wydaję, że ta gra polega na rozwaleniu jak najwięcej samochodów a nie na dojechaniu pierwszym do mety... Zrobił się Showdown z Dirta 2...

Jak coś to mam headseta to możnaby pogadać przy okazji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja potrzebuję pomocy przy następujących trofeach:

icon_trophy_bronze.gif

Dialled In

icon_trophy_bronze.gif

I Ain't Afraid Of No Ghost!

Póki co nie wziąłem się jeszcze za grę sieciową, ale gdy tylko wykonam wszystkie w trybie offlain będę robił online. Może ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dialled in

Przy tym pucharku musisz przed włączeniem wyścigu włączyć możliwość ingerowania w auto(np. hamowanie bardziej na przód lub tył albo rozstawienie osi, takie duperele) czyli musisz coś tam na "on" przestawić. Później gdy już zaczyna się wyścig włącza się menu w którym możesz to przestawić wystarczy że raz przestawisz byle co nawet o jedną kreseczkę wystarczy.

I ain't afraid of no ghost

Tutaj się liczy już tylko wyskillowanie jakiegoś jednego odcinka. Gdy jesteś połączony z internetem, i jesteś zalogowany w DirtNet to włączasz jakąś trasę(radziłbym krótką bo jest łatwiej wyskillować każdy zakręt) i pobierasz ducha(radzę wybrać ducha z dolnej tabeli bo będzie łatwiej). Musisz tak wyskillować odcinek trasy żeby pokonać tego ducha. Radzę zrobić to jak najszybciej bo im więcej ludzi to robi tym ciężej jest ten pucharek zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos ciagle w ten tytul? ciekawi mnie ile ludzi pyka jeszcze w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie leży na "półce wstydu" i czeka na wymaksowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak w tej grze z multi? ludzie graja? Chodzi o to zeby problemu nie bylo z wbiciem platynki jak ludzi w multiplayerze nie bedzie, w dirta 3 gra sporo osob i nie ma zadnych problemow.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak w tej grze z multi? ludzie graja? Chodzi o to zeby problemu nie bylo z wbiciem platynki jak ludzi w multiplayerze nie bedzie, w dirta 3 gra sporo osob i nie ma zadnych problemow.

Witam Ciebie i Wszystkich Sympatyków DIRT2

Zapraszam wszystkich chętnych na ustawki on-line pod wzajemną pomoc w zdobyciu trofeów w multi na DIRT2 (kontakt do mnie PSN ID: ATARI_GAMER) Serwery DIRT2 są włączone od niedawna po dłuższej przerwie, ale da się grać - uczestników przybywa z tygodnia na tydzień. Czasem się pojawiam on-line, generalnie multi na DIRT2 jest ok. mimo tego, że z pewnością nie ma takiej frekwencji jak na moich dawnych ustawkach w DIRT3 w zeszłym roku....

Pozdrawiam i zapraszam również Wszystkich chętnych na KULTURALNE i PRZYJAZNE jam - sesje w wyścigach,by pograć sobie dla fun-u i wzajemnego upgradu ratingu sieciowego w multi..... bez napinania się na absurdalnie idiotyczne rekordy czasowe.

Nie ważne jakie masz doświadczenie czy jesteś ekspertem, albo graczem okazjonalnym, który dopiero się uczy lub kiedyś był dobry, ale kompletnie zapomniał co umiał kiedyś - tak jak ja teraz (lol do kwadratu).. ... [w ostatnim akapicie żartowałem]....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja byłbym chętny do gry w Sieci. Ostatnio logowałem się i nie mogłem nikogo znaleźć. Brakuje mi trzech trofeów online (94% gry) - wygraj z 7 przeciwnikami, otrzymaj tytuł Cautious i osiągnij 30. poziom. Mój PSN ID to wiwi_eu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam bardzo granie z ATARI_GAMER :), to bardzo kulturalny i miły człowiek, chętny do pomocy, fajnie że są jeszcze tacy ludzie, Pozdrawiam Atari :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ladnie, jest trofik z dirtNetem a jest on wylaczony, wiec juz nie ma mozliwosci wbicia platyny, a szkoda bo lubie dirta (bez showdown bo widac ze to crap). No coz, bedzie najwyzej 99%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mokotow81 - jak zobaczysz że jestem wysyłaj zaproszenie, pomogę Wam przy tej ustawce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym chętnie pograł z kimś normalnym, a nie wymijał durni próbujących mi przeszkadzać.

Jak najbardziej odświeżę DiRT 2. Jak przysiąde przy konsoli wymienimy się wiadomościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×