Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego agPHANTOM, czy po wgraniu tego OF będzie grało wszystko ładnie i kolorowo, czy też ta aktualizacja potrzebuje Twojego poprzedniego dzieła by wszystko było OK?

EDIT: dobra już wiem, w koncu to aktualizacja, a tak poza tym coś nie tak z tymi plikami, nie idzie ich pobrać.

Edytowane przez Fiodor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i mam pytanie. Czy istnieje spolszczenie do pes 2010 oczywiście na ps3.

Wgrałem patcha ekstraklasa i wszystko działa liga polska widnieje pod ikoną B tylko jeżeli wchodzę w become a legend to moge wybrać podstawowych 5 lig i mam pytanie czy można np ligę polską jakoś podmienić z francuską? z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko czy jest taka opcja jak w pes 2009 że można zrobić turniej żeby komputer podliczał punkty bramki, dwumecze itd. znalazłem coś w pes 2010 ale to nie jest do końca to bo komputer dodaje swoje drużyny no i nie idzie zagrać z kolegami turnieju. Z góry dziękuje za odpowiedź. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

if you like it please give reputation > > >

Ostatnia Aktualizacja do agPHANTOM Option File (BLES00688) kompatybilne z DLC 1.07 (08.06.2010)

Niniejsza aktualizacja zawiera:

- wszystkie letnie transfery

- aktualne składy drużyn klubowych (stan na dzień 05.09.10)

- aktualne formacje dla drużyn klubowych (stan na dzień 05.09.10)

- zaktualizowana Reprezentacja Polski

- nowe stroje na sezon 2010/11 dla kolejnych drużyn

LINKI DO POBRANIA

> KLIK 1

> KLIK 2

Enjoy! :cool:

! W przypadku zauważenia błędów proszę o zgłaszanie ich.

Witam, wgrałem patcha wszystko super. Składy itd. tylko mam problem z twarzami kadry Polski ponieważ widnieje na nich napis no data . Czy to jest mój błąd czy jakiś błąd w patchu?? Pozdrawiam

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialna sprawa ten option file. Brakuję mi tylko emblematów poszczególnych lig ale i tak jest świetnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że są dostępne i działają. Sporo ludzi jest online zwłaszcza w wieczory i weekendy. Nie każdego stać by od razu kupować pesa 11 wiec gra w sieci się utrzymuje. Jakbyś chciał pograc napisz pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Grałem w Master League cały sezon bez porażki i remisu,a trophy Perfect Season nie widać.Wiecie może dlaczego nie wpadło?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

if you like it please give reputation > > >

Ostatnia Aktualizacja do agPHANTOM Option File (BLES00688) kompatybilne z DLC 1.07 (08.06.2010)

Niniejsza aktualizacja zawiera:

- wszystkie letnie transfery

- aktualne składy drużyn klubowych (stan na dzień 05.09.10)

- aktualne formacje dla drużyn klubowych (stan na dzień 05.09.10)

- zaktualizowana Reprezentacja Polski

- nowe stroje na sezon 2010/11 dla kolejnych drużyn

LINKI DO POBRANIA

> KLIK 1

> KLIK 2

Enjoy! :cool:

! W przypadku zauważenia błędów proszę o zgłaszanie ich.

czy może ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak zainstalować patcha, któregokolwiek, (np. tego co podał PHANTOM) tylko jak macie zamiar odsyłac mnie do przeczytania prawie 80 stron i znaleźć sobie nie uporządkowany proces instalacji to proszę was w ogóle nie odpowiadajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak zainstalować patcha, któregokolwiek, (np. tego co podał PHANTOM) tylko jak macie zamiar odsyłac mnie do przeczytania prawie 80 stron i znaleźć sobie nie uporządkowany proces instalacji to proszę was w ogóle nie odpowiadajcie

a sciagneles juz tego patcha? wydaje mi sie ze tam jest dolaczona instrukcja jak zainstalowac ale nie jestem pewien. sprawdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sciagneles juz tego patcha? wydaje mi sie ze tam jest dolaczona instrukcja jak zainstalowac ale nie jestem pewien. sprawdz

w tym co ściągnąłem nie ma, być moze w innych są

EDIT:

a chwila, bo mi w ogóle chodzi o zainstalowanie tego patcha na kompie a nie na PS3, czy to w ogóle da radę ?

Edytowane przez chergiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym co ściągnąłem nie ma, być moze w innych są

EDIT:

a chwila, bo mi w ogóle chodzi o zainstalowanie tego patcha na kompie a nie na PS3, czy to w ogóle da radę ?

nie. jesli chcesz na pc to musisz sciagnac odpowiedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio zainstalowałem PES 2010 na PS3 i pojawia mi się komunikat taki jak koledze pare stron wcześniej o inne system dacie. CZy ktoś orientuje się jak można zainstalować patch i skąd go ściąnać? Czy można w ogóle gdzieś jeszcze go ściągnać? Mineło już troche czasu, szukałem po stronkach ale nic nie moge znależć. Znalazłem jeden patch ale to jet chyba na PC. Bardzo prosiłbym o pomoc jeśłi ktoś posiada takowego patcha z konami i wie jak sie instaluje go. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być problem z pobraniem czegokolwiek ponieważ 31.01.2012 zamknęli wszystkie serwery PES 2010. Gra online wyłączona i opcja aktualizacji wewnątrz gry też jest niedostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie serwery są wyłacząne i nic pobrać nie idzie . No szkoda bedzie trzeba zrezygnować z tego. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×