Skocz do zawartości
kam354

Infamous

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie..

mam takie pytanko... w drugiej dzielnicy mam misje dodatkowa dla fotografa... wykonuje te tricki co mi mowi ale niestety nie mam pojecia jak wykonuje sie siatke indukcyjna :(

jest mozliwe ze zly cole tego nie ma ? ze ma to tylko dobry.. potrzebuje zeby zaliczyc 100% dzielnicy... dajcie znac :)

z gory dzieki za pomoc

juz wiem o co kaman... polskie tlumaczenie mnie poprostu zmylilo

teraz brakuje mi jedej dzielnyc na drugiej wyspie.. na samej gorze mapy taki mlutki skrawek nieodkryty a nic tam nie ma ... kojarzy moze ktos o co tam chodzi ?

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz brakuje mi jedej dzielnyc na drugiej wyspie.. na samej gorze mapy taki mlutki skrawek nieodkryty a nic tam nie ma ... kojarzy moze ktos o co tam chodzi ?

Prawdopodobnie jest to jedna z misji, która "wypadnie" z zabitego przeciwnika. Pokręć się trochę, pozabijaj i powinieneś natrafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wczoraj juz zrobilem :) tak jak mowisz bylo to z zabitego przeciwnika.. tyle ze dlugo trwalo zanim sie tam pojawil...

no ale na szczescie dzielnice mam za soba :) shardy i tricki tez :) teraz tylko przejscie na hardzie i platynka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanie, a mianowicie co mi dalo wlaczenie kuli promieni poza zmiana wygladu mocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większy szacun na dzielni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dokładnie, respect koles respect. :beach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie do konca rozumiem - co macie na mysli piszac "respekt"? To, ze ludzie przestaja we mnie rzucac kamieniami? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie do konca rozumiem - co macie na mysli piszac "respekt"? To, ze ludzie przestaja we mnie rzucac kamieniami? :biggrin:

Poważnie nie wyczułeś tej delikatnej ironii? :bunny:

Ps. Nic ci to nie da, poza riiispektem na dzielni :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×