Skocz do zawartości
kam354

Infamous

Rekomendowane odpowiedzi

f11135.png

Informacje ogólne

Ilość trofeów: 37xbronze.png , 11xsilver.png , 1xgold.png , 1xplatinum.png

Ilość trofeów offline: 50

Ilość trofeów online: 0

Najtrudniejsze trofea: Stunt Master , Hard Finish

Trofea możliwe do pominięcia: Casey Jones

Czas potrzebny do zdobycia platyny: 40+ godzin

Wstęp

Do gry Infamous trzeba podejść co najmniej dwa razy. Za pierwszym razem polecam zrobić to jako nieSławny i zaliczyć wszystkie trofea związane z bycia złym. Gdy już to zrobimy , to zmieniamy poziom trudności na Hard/Trudny i rozpoczynamy Nową Grę. Po przejściu wątku fabularnego , ponownie zmieniamy poziom trudności , tym razem na Łatwy/Easy i bierzemy się za resztę pucharków.

Ważne!

Jeżeli chcesz zrobić calaka w sposób podany wyżej , nie psując sobie zabawy z grą poprzez czytanie tego poradnika (spoilery) , to zastosuj się do pierwszej wskazówki.

Wskazówka 1:

Przechodząc grę jako zły , wystarczy się skupić wyłącznie na kilku trofeach. Są to: The Hunger , Truly Infamous oraz Evil To The Core. Resztę pucharków można wbić za drugim razem.

Wskazówka 2:

Grając drugi raz jako dobry , warto zostawić sobie misję poboczną "Walka Uliczna" w drugiej dzielnicy. Można tam w łatwy sposób zrobić kilka sztuczek , które wymagają biegania po mieście i szukania odpowiedniej okazji.

Poradnik

platinum.png Infamous Platinum Trophy

Odblokuj pozostałe trofea.

silver.png Evil Finish

bronze.png Evil Eats

bronze.png Evil Riot

bronze.png Evil Train

bronze.png Evil Exposure

bronze.png Evil Sphere

bronze.png Evil Intentions

bronze.png Confirmed Bachelor

Powyższe trofea są związane z przechodzeniem i ukończeniem gry po ciemnej stronie mocy. Kiedy na ekranie pojawi się Moment Karmy , to wybieramy oczywiście te złe.

silver.png Good Finish

bronze.png Good Eats

bronze.png Good Riot

bronze.png Good Train

bronze.png Good Exposure

bronze.png Good Sphere

bronze.png Good Intentions

bronze.png Back With Trish

Podobnie jak wyżej tylko w Momencie Karmy wybieramy dobre uczynki.

silver.png Clean Up Your Act

bronze.png Taking Out The Trash

Kolejne trofea związane z trybem fabularnym , tym razem jednak nie ma znaczenia jaką karmę posiadamy.

silver.png Community Organizer

silver.png Civic Leader

silver.png Urban Designer

Aby zdobyć te trofea , musimy przejąć wszystkie tereny w Empire City. Trzeba zrobić wszystkie misje poboczne dostępne w grze. Na ekranie często będzie nam się wyświetlać Moment Karmy , więc w zależności jaką postacią aktualnie gramy (dobrą lub złą) , wybieramy dla niej odpowiednie działania - potrzebne do trofeum Goody Two Shoes lub Truly Infamous.

bronze.png Just Scratched the Surface

bronze.png Further Down the Rabbit Hole

bronze.png You're so Sly

Po jednej z misji będziemy mieli możliwość pobierania danych ze skrzynek kontaktowych (Dead Drops) znajdujących się na dachach. Jest ich w sumie 32 i są porozrzucane we wszystkich dzielnicach. Wciskając przycisk L3 , na radarze pojawi się szary półokrągły pasek , który wskaże nam drogę do najbliższego nadajnika , jeżeli jesteśmy niedaleko.

bronze.png Junior Geologist

bronze.png Member of the Mineral Club

bronze.png Rockhound

Najnudniejsze i najbardziej czasochłonne trofeum w grze , musimy znaleźć 350 odłamków porozrzucanych w całym Empire City. Polecam zająć się tym pucharkiem od razu , zbieranie wszystkich na końcu jest strasznie monotonne. Najlepiej będzie wydrukować sobie mapę i podczas przechodzenia gry za drugim razem , zbierać wszystkie shardy , które napotkamy na swojej drodze i od razu skreślać na mapie. Kiedy wbijemy pozostałe trofea , to bierzemy się za resztę odłamków. Mapa sama w sobie jest podzielona na sektory , przeszukujemy jeden po drugim aż do ostatniego odłamka. Po wciśnięciu L3 , na radarze są oznaczone niebieskim punktem. Niektóre z nich znajdują się na wysokich budynkach , więc żeby zobaczyć je na mapie , musimy się do nich wdrapać. Link do mapy.

bronze.png Electric Hobo

Mamy kilka misji w grze , w których prowadzimy pociąg , stojąc na pierwszym wagonie. Musimy tak jechać przez 2 kilometry. Wpadnie przy okazji.

bronze.png Casey Jones

Trofeum możliwe do pominięcia.

Prowadząc pociąg , musimy zabić 25 wrogów. Jeżeli trofeum nie wpadnie podczas przechodzenia fabuły , to najlepiej zaliczyć je w trzeciej dzielnicy. Jest tam misja poboczna "Pociąg" , w której mamy na początku trzech wrogów. Zabijamy ich , następnie giniemy i tak do skutku. Pociąg musi znajdować się w ruchu gdy zabijamy przeciwników. Jeśli trofeum nie wpadło po ukończeniu wszystkich misji fabularnych i pobocznych , to musimy rozpocząć grę od nowa. W jednej z początkowych misji będzie możliwość jego odblokowania. Podobnie jak wcześniej , zabijamy kilku wrogów , giniemy i powtarzamy cykl do momentu odblokowania osiągnięcia.

bronze.png Road Kill

Trzeba zabić 25 wrogów znajdując się na dachu samochodu lub autobusu. Trofeum wpadnie podczas misji fabularnej , w której eskortujemy autobus do szpitala.

bronze.png AC/DC

Pobierz 750 megawatów energii z Empire City. Podczas misji w kanałach mamy sporo miejsc , gdzie możemy pobierać prąd do woli. Poświęcamy chwilę przy każdym obwodzie na pobieranie i trofeum po kilku misjach nam wpadnie.

bronze.png Drop Everything

Skaczemy z najwyższego budynku przytrzymując kwadrat. Kilka prób i trofeum powinno wpaść. Najlepiej robić to w drugiej dzielnicy gdzie była misja , w której wraz z grubym przyjacielem mieliśmy ukraść kulę promieni.

bronze.png Get Off My Cloud

Musimy zabić 100 przeciwników zrzucając ich z wysokości. Najlepiej robić to przy każdej okazji za pomocą Fali uderzeniowej.

bronze.png Red Baron

Pokonaj 100 przeciwników znajdujących się w powietrzu. Jeżeli puchar nie odblokuje się po ukończeniu fabuły , to można używać Fali uderzeniowej na przeciwnikach. Dzięki temu będą przez chwilę znajdować się w powietrzu i wtedy można ich zabić.

bronze.png Fish in a Barrel

Musimy zabić 50 przeciwników używając przy tym wody. Trofeum powinno wpaść podczas przechodzenia fabuły , ale dla pewności lepiej poświęcić kilka minut na misjach w kanałach. Strzelamy blisko przeciwnika w wodę , gdy ten się w niej znajduje.

bronze.png Oh, You've Done This Before

Zabij 50 przeciwników przyklejając do niego granat. Gdy odblokujemy moc Granat Wstrząsowy , to likwidujemy wrogów za pomocą sztuczki Lepka Bomba - L1 i kwadrat.

bronze.png The Hunger

Po jednej z misji będziemy mieli możliwość uzdrawiania , wysysania energii (Biopijawka) oraz elektryczne więzy. Aby odblokować powyższe trofeum , należy wyssać energię z 100 przeciwników. Warto tutaj zaznaczyć , że Biopijawka użyta na zwykłych ludziach , nie zalicza się do tego trofeum.

bronze.png Doctor Cole

Trzeba uzdrowić 250 przechodniów. Polecam robić to przy każdej okazji.

bronze.png Frequent Flyer

Musimy przebyć 5 kilometrów używając Szybowania. Umiejętność odblokujemy po jednej z misji w kanałach. Podczas skoku przytrzymujemy przycisk R1.

bronze.png Hotfoot

Wraz z biegiem fabuły , będziemy mieli możliwość ślizgania się po kablach i szynach kolejowych (siatka indukcyjna). Musimy przebyć w ten sposób 25 kilometrów. Jedno z trofeów , które można zostawić na koniec. Jeżeli nie wpadnie po ukończeniu gry na 100% , to idziemy na jakieś rondo. Dookoła stoją niskie słupy , które połączone są trzema kablami wysokiego napięcia , wskakujemy na jeden z nich i możemy odłożyć pada , dopóki pucharek się nie odblokuje.

bronze.png True Potential

Wykup wszystkie ulepszenia dla pojedynczej mocy. Patrz na trofea niżej.

silver.png Evil To The Core

Wykup wszystkie ulepszenia dla negatywnej karmy. Dość czasochłonne trofeum , dla mocy Łuk Elektryczny musimy zrobić 15 misji pobocznych. Są zaznaczone czerwonym kolorem na radarze. Warto zaznaczyć , że moce takie jak Grom , Tarcza Polaryzacji i inne w szarym kolorze , nie mają oznaczonej karmy , więc nie musimy ich wykupić dla tego osiągnięcia.

silver.png True Hero

Wykup wszystkie ulepszenia dla pozytywnej karmy. Kupujemy wszystkie moce oznaczone kolorem niebieskim.

silver.png Goody Two Shoes

Musimy stać się Bohaterem i naładować cały pasek pozytywną karmą. Grając cały czas po stronie dobra , trofeum powinno wpaść pod koniec fabuły. Do tego dochodzą misje poboczne , uzdrawianie pieszych itd , puchar nie do pominięcia.

silver.png Truly Infamous

W porównaniu z pucharkiem wyżej , tutaj szybciej karma leci w kierunku "niesławny". W moim przypadku trofeum wpadło na początku trzeciej dzielnicy , a do tego dochodzi 15 misji pobocznych , potrzebnych do Evil To The Core , więc nie ma się co przejmować jego odblokowaniem.

gold.png Hard Finish

Ukończ grę na poziomie Hard/Trudny.

Na początku może wydawać się ciężko , ale wystarczy grać z głową. Najlepiej przemieszczać się po dachach , jest znacznie mniej wrogów ; podczas zadymy ukrywać się za przeszkodami ; gdy jesteśmy ranni , najlepiej przeczekać aż wróci nam zdrowie lub jeśli jest możliwość , to doładować się prądem. Ogólnie szybko można złapać rytm grania na tym poziomie a fakt , że musimy tylko zaliczyć misje fabularne , jeszcze bardziej ułatwia sprawę. W całej grze tylko dwie misje sprawiły mi mały problem. W pierwszej z nich musimy bronić więzienia na drugiej wyspie , w którym znajduje się Alden. W momencie gdy zjawiają się dwa Golemy , miałem problem aby utrzymać się przy życiu. Najlepiej wdrapać się na chodnik , który jest za nami i stamtąd rozwalić obu , później jest już łatwo. Druga misja , z którą miałem problem , to rozbrajanie bomb w trzeciej dzielnicy. Kilka razy się męczyłem z zabijaniem wszystkich przeciwników , ale zawsze zginąłem albo zabrakło mi czasu. Sposób jest bardzo prosty , zabijamy tylko pierwszego izolatora , a resztę przeciwników zwyczajnie olewamy. Wspinamy się po budynkach i skaczemy używając szybowania jak najbliżej bomby. Przydatna jest tutaj Tarcza Polaryzacji. Gdy już rozbroimy bombę , to mogą nas nawet zabić , bo będziemy zaczynać od kolejnej. W innych trudniejszych misjach mamy zazwyczaj stałe źródło prądu , najlepiej sprawuje się tutaj Precyzja i strzały w głowę. Kolejnym ułatwieniem jest spora ilość checkpointów , co w sumie sprawia , że trofeum można zaliczyć bardziej do tych czasochłonnych niż trudnych , więc jego odblokowanie nie powinno sprawić wielkich problemów.

bronze.png Stunt Man

bronze.png Stunt Coordinator

silver.png Stunt Master

Najtrudniejsze trofeum w grze , musimy zaliczyć 21 sztuczek polegających głównie na zabijaniu przeciwników w jakiś szczególny sposób. Polecam skupić się na tym od samego początku , ponieważ jest kilka misji , w których łatwo zrobić niektóre trudniejsze sztuczki. Ułatwieniem tutaj jest fakt , że nie musimy robić ich po kolei. Wciskając przycisk start , na dole ekranu znajdziemy opis jednej z nich.

Lista sztuczek:

1) Pokonano wręcz - pokonaj przeciwnika w walce wręcz.

2) Upadek z wysoka - pokonaj przeciwnika spychając go z budynku.

Spychamy przeciwnika Falą Uderzeniową - L1+X.

3) Ofiara otoczenia - pokonaj przeciwnika wybuchem elementu otoczenia.

Musimy zniszczyć np samochód , za którym znajduje się przeciwnik. Prosta sztuczka.

4) Pokonano w locie - pokonaj lecącego przeciwnika w walce wręcz.

Gdy ulepszymy moc Fali Uderzeniowej , to po jej użyciu przeciwnik będzie przez jakiś czas utrzymywać się w powietrzu , wtedy podbiegamy do niego i gdy zacznie spadać , dobijamy go wciskając kwadrat.

5) Wybuch i porażenie - wyrzuć przeciwnika w powietrze falą uderzeniową i zabij go błyskawicą.

6) Zestrzelono w locie - zabij przeciwnika błyskawicą, będąc w powietrzu.

Kolejna łatwa sztuczka , wystarczy podskoczyć i trafić żniwiarza w głowę.

7) Wybuch i uderzenie - będąc w powietrzu strzel w przeciwnika błyskawicą , następnie traf go gromem.

Wydaje się trudna , ale korzystając ze wskazówki , którą podałem wcześniej , można udać się na misję poboczną "Walka Uliczna" na drugiej wyspie. Mamy tam sporo przeciwników , wchodzimy na tory kolejowe i próbujemy aż do skutku. W razie niepowodzenia wciskamy przycisk start i przerywamy misję.

8) Miłego upadku - Zepchnij z budynku trzech przeciwników na raz.

Jedna z trudniejszych sztuczek na liście , tym bardziej gdy większość misji mamy już za sobą. Idealnym miejscem do tego jest jedna z początkowych misji "Tajemnicze sygnały" , przy trzecim nadajniku mamy czterech przeciwników na dachu. Czekamy na dogodną sytuację , zwisając z budynku i w odpowiednim momencie , wskakujemy i wyrzucamy przeciwników w powietrze. Jeśli jednak misje mamy już za sobą , to musimy szukać odpowiednie miejsce do zaliczenia tej sztuczki. Pomocny tutaj może być filmik , który podaję niżej. Czasami zdarza się też , że niedaleko dachu Zek'a na dużym okrągłym budynku pojawia się trzech przeciwników.

9) Zmiażdżenie - Pokonaj przeciwnika zgniatając go jakimś przedmiotem.

Wystarczy przygnieść przy okazji jakiegoś wroga samochodem , używając Fali Uderzeniowej.

10) Przedwczesna eksplozja

Musimy zabić kamikadze , gdy ten będzie blisko innego przeciwnika. Wrogowie ci pojawią się po jednej z początkowej misji , a sztuczka wpadnie podczas przechodzenia kolejnych np w pierwszej misji z pociągiem , będzie do tego okazja. Często zdarza się , że kamikadze biegają parami co sprawia , że prawdopodobnie nie zobaczysz nawet opisu tej sztuczki.

11) Lepka bomba - Pokonaj przeciwnika przyklejając do niego granat.

Granat Wstrząsowy odblokujemy po kilku misjach , namierzamy przeciwnika przyciskiem L1 i rzucamy granat kwadratem. Nie zawsze się przykleja , czasami trzeba kilka prób , a w innych przypadkach sztuczka wychodzi raz za razem..

12) Zaraz za tobą - Pokonaj przeciwnika odrzucając do niego granat.

Najtrudniejsza sztuczka na liście. Długo się męczyłem zanim udało mi się to zrobić , często zdarza się tak , że nawet jak odrzucimy granat do przeciwnika , to ten ucieknie. Najlepiej zrobić to w jakiejś uliczce , bądź w miejscu gdzie przeciwnik nie ma ucieczki tak jak np na filmiku - tutaj jest mały problem , bo trzeba najpierw przeciwnika tam wrzucić za pomocą Fali. Dobrze jest powtarzać jakąś misję i próbować do skutku , jeśli będzie tylko dobra okazja do tego. Gdy mamy już grę ukończoną, to szukamy jakiegoś przeciwnika , który znajduje się na jakimś niższym daszku lub balkonie , chodzi o to żeby nie miał zbyt dużej swobody ruchu. Tacy przeciwnicy znacznie częściej rzucają granatami. Gdy dobrze go odrzucimy , to z takiego miejsca zwyczajnie nie ma ucieczki. Na forach przeczytałem także , że sztuczkę zalicza gdy odbijemy rakietę do przeciwnika. U mnie to nie działa , próbowałem wiele razy na różnych wrogach i niestety nic z tego.

13) Jazda na błyskawicy - Pokonaj przeciwnika precyzją , ślizgając się po przewodzie elektrycznym.

Precyzję odblokujemy podczas ostatniej misji w kanałach na pierwszej wyspie.

14) Zniewaga i rany - Przyczep przeciwnikowi granat i zanim wybuchnie , pokonaj go precyzją lub falą uderzeniową.

Rzucając w kogoś granatem , od razu celujemy precyzją i gdy tylko się przylepi , strzelamy w głowę. Kilka prób i powinno się udać.

15) Niezaspokojone pragnienie

Bardzo łatwe zadanie , wskakujemy na tory kolejowe i ślizgamy się po szynach. Zaczynamy od lewej lub prawej strony i przeskakujemy na kolejne. Gdy zaliczymy wszystkie cztery , sztuczkę mamy z głowy. Można też zrobić to na kablach wzdłuż rzeki , ale myślę że pierwszy sposób jest szybszy.

16) Załatw kreta - Pokonaj izolatora używając gromu.

Misja poboczna "Walka Uliczna" nadaje się świetnie. Zabijamy gości z rpg i wskakujemy na tory , czekamy na dogodną sytuację i zabijamy żniwiarza (izolatora) za pomocą gromu , czyli skok i przytrzymujemy kwadrat.

17) Kontrola tłumu - zabij 5 przeciwników jednocześnie.

I znowu w tej samej misji... biegamy sobie w trakcie zadymy i z czasem będziemy mieli za sobą 5 lub więcej krabów , wskakujemy na samochód/budkę telefoniczną i rzucamy granat.

18) Wyrok w zawieszeniu - Zabij przeciwnika Burzą Piorunów , gdy ten znajduje się w powietrzu.

Zdolność odblokowujemy pod koniec głównej fabuły. Używamy najpierw Fali Uderzeniowej i od razu burza piorunów.

19) Wysadzono w locie - Przyklej granat do lecącego przeciwnika.

Sztuczka często nie wychodzi , dlatego także najlepiej robić ją w misji "Walka Uliczna" (nie musimy szukać przeciwników po mieście) , próbujemy aż do skutku podrzucając kilku przeciwników jednocześnie i rzucając do nich granatami. Najłatwiej jest , gdy wrogowie znajdują się pod ścianą.

20) Strzał w głowę w locie - Strzel lecącemu przeciwnikowi w głowę.

Najlepiej spisze się tutaj precyzja.

21) Sprawa osobista - Pokonaj pięć przeciwników w walce wręcz w ciągu 30 sekund.

Prosta sztuczka , szukamy pięciu przeciwników i jak najszybciej zabijamy ich spamując kwadrat.

do filmiku pomocniczego.

Na koniec podziękowania dla Patricko

za pomoc i wskazówki , które otrzymałem w trakcie pisania.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość pozbierania odłamków w późniejszej fazie gry?

Można przejsc gre a potem pozbierać odłamki?

http://i45.tinypic.com/5d2bgh.jpg

Nie zebrałem odłamku z samego dołu i nie moge tam dojsc jest jakiś sposób na zebranie tego odłamku?

Jak rozpącząć gre na Hard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłamki można zbierać w dowolnym momencie gry, również po jej ukończeniu. W trakcie fabuły na pewien czas nie będziesz miał możliwości dostania się na niektóre wyspy ale w miarę postępu akcji ten dostęp zostanie uwolniony.

Nie da się odpalić od razu na HARD, uruchom grę i po uzyskaniu możliwości sterowania Cole'm przełącz poziom na najtrudniejszy ... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie dotyczace trofy sztuczek, czy jesli nazbieram przy pierwszym przejściu np jako dobry 20 sztuczek to potem przy drugim przejsciu jako zły mam nadal ich 20 czy robie wszystko od nowa

drugie pytanie: jak sprawdzic, które sztuczki wbiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić komplet na jednym przejściu, nowa gra, nowy scenariusz równa się zbieranie wszystkiego od zera :confused:

Z tego co pamiętam to nie da się nigdzie sprawdzić wbitych stuntów, możesz wciskając select lub start sprawdzić jaki jest kolejny do wbicia na liście <_< nie zmusza cię to jednak do wbijania ich kolejno, większość wpadnie przy okazji. W opisie save'a masz tylko ogólną informację o łącznej ilości wykonanych sztuczek :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zmienić poziom trudności, aby wpadło przejśie na Hardzie, bo jak odpalam nową grę to mi się ustawia poziom średni i trzeba ręcznie przestawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zmienić poziom trudności, aby wpadło przejśie na Hardzie, bo jak odpalam nową grę to mi się ustawia poziom średni i trzeba ręcznie przestawić.

Od razu na początku; gdy tylko Cole pozbiera się po wybuchu, wchodzisz w opcje, przestawiasz na hard i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Gram od kilku dni. Gra bdb, wciągnęła i mam ochotę wbić platynę.

Obecnie jadę dobrą karmą i jestem na chyba 39 misji. Mam plan wbić wszystkie trofea prócz tych ze złej karmy i przejścia na hardzie (gram na średnim).

Gościem ze złą karmą gra się łatwiej czy to kwestia gustu? Bo widzę, że dużo osób gra złym Colem na hardzie.

Co do shardów, to zbierał ktoś za pomocą tej mapki? http://www.ps3trophies.org/forum/infamous/13789-blast-shards-dead-drops-maps.html

Jestem ciekaw czy nie brakuje tam żadnych shardów, bo nie chciałbym się bujać z jednym czy dwoma przez kilka godzin :P

Macie może jakieś porady co do gry złym Colem na hardzie?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem złym na Hardzie bo taki poziom trudności mi wybrała gra. Było ciężko ale dałem rade. Teraz przeszedłem jako dobry i muszę Ci powiedzieć że jednak on ma prościej. :P Między innymi po ulepszeniu błyskawic, headshocki regenerują życie, co potrafi dupę uratować nie jeden raz. I granaty ma lepsze bo te odłamkowe złego to robią rozpirdziel, ale samochodów a zabić to coś trudno nimi. No i dobrym łatwiej sztuczki zrobić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam 3 pytania odnosnie gry czemu w miejscu wybuchu nie ma zadan pobocznych? przeciwnikow tez tam nie ma ile jest rdzeni bateri? i czy jesli zmienilem poziom na hard jak cole byl na dachu zeke'a to gra mi zaliczy ten trofek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że powinieneś zmienić na hard zaraz po uzyskaniu kontroli nad Cole'm. Jeśli nie masz zamiaru 2x przechodzić na hard to lepiej zacznij od początku póki nie zaszedłeś za daleko, just in case :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w temacie jeden użytkownik potwierdził że dostał pucharek "hard finish" po zmianie poziomu trudności dopiero po przejściu pierwszej misji fabularnej.

Co do pierwszego pytania to nie mam pojęcia, napisz do twórców gry bo pewnie tylko oni są w stanie odpowiedzieć ;) Przypuszczenia? Zapewne w miejscu wybuchu wszyscy i wszystko zginęło i stąd brak dodatkowych misji w tym miejscu ...

Co do rdzeni baterii to nie pamiętam ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

a ja mam problem odnośnie sztuczek

zostały mi do zrobienia 3 sztuczki podejrzewam że są to:

1.pokonano wręcz w locie za każdym razem razem kiedy wystrzelę przeciwnika w górę lecę do niego macham łapami zabijam lub dobijam go a zalicza mi sztuczkę pokonano w locie

jak to zrobić bo nie wiem

2.wyrok w zawieszeniu nie wiem jak to zrobić pod jakim przyciskiem jest burza piorunów ewentualnie kiedy dostajemy tą moc

3.spowrotem do siebie tu też jest problem zawsze kiedy odbijam pocisk (na granatach nie próbowałem) po 3 razach przeciwnik pada i pokazuje tylko pokonano za 10 PD

BARDZO PROSZĘ O POMOC

Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o tą burze piorunów to przechodź misje w kanałach a napewno ją zdobędziesz bodajże w dzielnicy historycznej

Edytowane przez ArCard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonano w locie najłatwiej wykonać za pomocą mocy którą możesz za darmo pobrać z psstore (początkowo była dostępna tylko dla posiadaczy wersji kolekcjonerskiej, teraz jest za darmo do pobrania za free).

Gigawatowe ostrza są pomocne w walce wręcz - jeden z ciosów podbija ofiarę w powietrze, kolejny wykańcza ją i tada... sztuczka zaliczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trójki, znajdź sobie jednego przeciwnika (ewentualnie "zostaw" sobie jednego z jakiejś grupy) i potraktuj go kilkoma piorunami żeby go zranić. Teraz czekaj cierpliwie aż rzuci grnat, najlepiej chowając się za przeszkodą i odbij go w jego stronę. Voila.

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo

Mam problem z pucharkiem gdzie muszę zebrać wszystkie skrzynki kontaktowe z dzielnicy labiryntu.

Ostatnia skrzynka znajduje się w dokach tam gdzie uwięziony byłe zeke:)

I za cholere nie da się tam wejść drzwu do tych doków mam zamkniete(przeszedłem gre).

w żaden sposób nie umiem na to wskoczyć;/Pomóżcie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gre za pierwszym razem od razu ubilem grajac dobrym Cole'm na poziomie Hard. Fakt byly ciezkie momenty ale po kilku probach mozna bylo odkryc ich powtarzalnosci i przejsc, teraz bawie sie zlym i szybko leci^^

Gra ciekawa i moze pokuszesie o platynke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie anteny i shardy uzbierane. Zostało przejście złym na hardzie + stunty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że to będzie pierwsza gra w której zdobędę platynę :)

Po przebiegnięciu 3 dzielnic w poszukiwaniu shardów gdzieś zapodziałem 16 sztuk, muszę zacząć poszukiwania od pierwszej wyspy :(

Czy trofeum za leczenie można zaliczyć strzelając do ludzi i ich leczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś specjalny sposób na stunt "flying melee"? Mam ostrza gigawatowe i wszystkie ulepszenia walki wręcz na max, i zwykle zabijam przeciwników jednym uderzeniem które wyrzuca go w powietrze, oczywiście nie zalicza... jak próbować? fala uderzeniowa, lecieć za wrogiem i napierdzielać pięściami? Czy próbowac na wrogach na budynkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększ poziom trudności na czas wykonywania stuntu żeby przeciwnicy nie ginęli od pierwszego uderzenia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum za leczenie wpadło :)

Borykam się teraz z 10 ostatnim kawałkami, podejrzewam że mogę je dostać za questy oczyszczania miasta w dzielnicy historycznej.

Mam nieoczyszczony teren w okolicy "ground zero" ale nie ma tam już zaðnego złego typka którego można zabić, questów też nie widać, Zaczynam biegać i leczyć każdego w koło (być może któryś przechodzień da questa) :)

Jeżeli ukończę fabułę i zacznę grać evilem to zbieranie shardów zaczyna się od początku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×