Skocz do zawartości
kam354

Infamous

Rekomendowane odpowiedzi

Co do trofeum Hotfoot. Trzeba 25 kilometrów przejechać po torach czy po kablach? Różne poradniki podają inne wersje. D:

Edit: Już mam. XD

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trofeum Hotfoot. Trzeba 25 kilometrów przejechać po torach czy po kablach? Różne poradniki podają inne wersje. D:

Edit: Już mam. XD

Mi wpadło na torach, ale filmy z youtube pokazują też, że można po kablach.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, mam problem otóż:

wykonałęm 97/8% misji w dzielnicy neonów i nie mogęznależć ostatniej misji może osobnik któy miałmi jej udzielićnie żyje albo czeka na reanimacje powiedzcie mi gdzie on jest umieszczony dodaje zdjęcie by byłoo wszystko jasne.

http://imageshack.us/photo/my-images/6/5d2bgh.png/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, mam problem otóż:

wykonałęm 97/8% misji w dzielnicy neonów i nie mogęznależć ostatniej misji może osobnik któy miałmi jej udzielićnie żyje albo czeka na reanimacje powiedzcie mi gdzie on jest umieszczony dodaje zdjęcie by byłoo wszystko jasne.

http://imageshack.us...s/6/5d2bgh.png/

Najprawdopodobniej musisz walczyć z przeciwnikami na tym rejonie, kiedy kilku lub kilkunastu pokonasz wypadnie misja z przeciwnika. Będzie ona polegała na odnalezieniu odłamków. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, wbijam sztuczki i męczę się z "załatw kreta".

Grę przeszedłem.

Gdzie znaleźć izolatora? Najlepiej- zgodnie z poradnikiem- z dzielnicy historycznej z hologramem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzbuję pomocy naprawdę 2 goddziny już szukam tej misji (2 psoty wyżej mapa) znalazłem początek ukrytej paczki i dostałem bazukąi zginąłem od tamego czasu przeciwnicy nie chcąmi się zrespawnowaćjest na to jakiśsposółb proszę;/ ostatnia misja help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to znowu ja refresz i dodtkowe pytanie jak zdobyćukryte trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, mialem ukryte "tris haktes you" przechodze teraz zlym na hardzie a dobrym mi zostala ta j***na misja z ukryta paczka jest jakis sposob aby zrespic przeciwnikow? chodze po tym rejonie umeiram i przychodze skacze z dachow wszystko a oni nie przychodza a jak przychodzi z 2 to przechodnie ich rzucaja kamieniami ja ich dobijam i paczka nie leci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Casey Jones, czy coś takiego. Jak najłatwiej je zdobyć? :C

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsiadasz na pociag ktory jedzie izabijasz 25 np. zniwiarzy na dachach (polecam precyzje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Casey Jones, czy coś takiego. Jak najłatwiej je zdobyć? :C

Jeśli nie wpadło podczas misji z pociągami, to najlepiej jest to trofeum wbić w Labiryncie na karbach(aby je zlikwidować wystarczy jeden strzał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki. Spróbuję przy przechodzeniu gry na hardzie. turned.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W misjach w których odblokowujesz pociągi niszcząc blokady na torach możesz zabić blokujących tory, następnie zginąć i ponownie wykonać ten fragment i tak do momentu uzbierania 25 trupów. Działa, sprawdzałem osobiście ...

Jest o wiele łatwiej bo pociągi jadą wolniej a nawet się zatrzymują ... prościzna ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. wink.gif Jak widać platyna w inFamous nie jest taka trudna. XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nikt mi nie odpowiedział to zrobiłęm 2x 100% porażka jestem wyczerapny ale mam 84% i tyle mi styknie niechce mi sie bawic w shardy az tak mi nie zalezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z odłamkami. Oczywiście nie mam zebranych wszystkich tylko - 349 :D Ostatniego szukalem na całej mapie ponad 3h bez efektu. Wykorzystałem już wskazówki Tomo, z początkowych stron tematu. Nie mam pojęcia w której dzielnicy może być ostatni. Myślałem by od początku zacząć gre(też mi brakuje trofeów za ukonczenie gry po stronie zła) i z mapką po kolei je zbierać w poszczególnych dzielnicach, mając te dane:

Neon: 147

Warren: 135

Historic: 68

W ostateczności zbierając pokolei, wiedziałbym w której dzielnicy jest zguba. Ktoś tak próbował ? Jak myślicie - warto ?

Edytowane przez Peter667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności zbierając pokolei, wiedziałbym w której dzielnicy jest zguba. Ktoś tak próbował ? Jak myślicie - warto ?

Ja odłamków szukałem mając na komputerze(ale może być też wydruk na kartce) mapy z ich lokacjami. Gdy sprawdziłem dane miejsce, zaznaczałem je na czarno gdy odłamka tam już nie było(a więc już go znalazłem) a na biało te, które zebrałem i po kolei czyściłem wszystkie dzielnice.

PS. Co prawda mi akurat się nie przydało, ale dwu kolorowe oznaczenie miało pomóc w przypadku, kiedy ominę jakieś odłamki. wówczas sprawdzałbym tylko czarne punkty, bo z białycvh na pewno odłamki wziąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Może mi ktoś pomóc?

Przeszedłem juz prawie pierwszy raz całość. Pierwszy to taki ze mam nie zaliczone trofeum Good Sphere? Niby trzeba aktywowac jakis Ray Sphere. O co chodzi z tym? Bo ja tego nie kojarze a to trofeum chyba bylo wcześniej bo tylko ono mi zostało z kategorii 'Good".

I jeszcze jedna sprawa. Jak mam zrobić tego stunta w którym trzeba porazić gościa w lecie błyskawicą czy tam piorunem a potem wykończyć go gromem? Juz raz spadałem z wysoka miałem wrazenie ze trafiłem goscia a potem spadałem tym całym gromem ale nie zaliczyło ;/ i tak kilka razy ;/. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Good Sphere wpadnie, gdy zniszczysz kulę, zamiast ją aktywować. Jako, że przeszedłeś już grę(zakładam, że grałeś postacią z pozytywną karmą i drugie podejście zrobisz złym bohaterem), polecam przy drugim podejściu gry przed tą misją zrobić zapis i zniszczyć kulę. Następnie wczytać zapisaną grę i ją aktywować.

2)Tą sztuczkę najlepiej wykonać spadając z wysokiego budynku na grupkę wrogów, którzy jeszcze nie zauważyli bohatera i będą stać spokojnie. Tuż po skoku strzelasz w nich błyskawicami. Gdy któregoś trafisz od razu ładujesz grom. Pamiętaj, że nie możesz zabić wroga błyskawicą(jeśli gromem dobijesz wroga sztuczka nie zostanie zaliczona) a grom musi trafić w upatrzony cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Good Sphere wpadnie, gdy zniszczysz kulę, zamiast ją aktywować. Jako, że przeszedłeś już grę(zakładam, że grałeś postacią z pozytywną karmą i drugie podejście zrobisz złym bohaterem), polecam przy drugim podejściu gry przed tą misją zrobić zapis i zniszczyć kulę. Następnie wczytać zapisaną grę i ją aktywować.

2)Tą sztuczkę najlepiej wykonać spadając z wysokiego budynku na grupkę wrogów, którzy jeszcze nie zauważyli bohatera i będą stać spokojnie. Tuż po skoku strzelasz w nich błyskawicami. Gdy któregoś trafisz od razu ładujesz grom. Pamiętaj, że nie możesz zabić wroga błyskawicą(jeśli gromem dobijesz wroga sztuczka nie zostanie zaliczona) a grom musi trafić w upatrzony cel.

W którym momencie gry jest to Good / Evil Sphere? Bo ja tego w ogole nie kojarze... czyli to było w częsci fabularnej i teraz nie moge do tego wrocic? (mam gdzieś zdobytą połowe trzeciego miasta a pozostałe dwa na max)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o przedostatnią misję "Koniec drogi" w której, najpierw trzeba zniszczyć działka przeciwlotnicze, następnie podążamy za śmigłowcem, by na końcu walczyć na czymś w rodzaju molo. Pod jej koniec mamy możliwość zniszczyć lub aktywować kulę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×