Skocz do zawartości
kam354

Infamous

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o przedostatnią misję "Koniec drogi" w której, najpierw trzeba zniszczyć działka przeciwlotnicze, następnie podążamy za śmigłowcem, by na końcu walczyć na czymś w rodzaju molo. Pod jej koniec mamy możliwość zniszczyć lub aktywować kulę.

Najprawdopodobniej nie doszedłem jeszcze do tej misji :) bo nie przypominam sobie zebym jakieś działko niszczył. Aczkolwiek juz raz za helikopterem podążałem. Ale wydaje mi sie ze raczej nie bylo by takiej opcji zeby nie dostał tego trofea bo wyjscia są dwa a zawsze trzeba jedno wybrac czyli nie dotarłem do tego jeszcze.

Właśnie dotarlo do mnie ze nie uzbieram tych odłamków ;/ bo zbieralem na bierząco i to był błąd bo mam ich teraz 320 bodajże ale co z tego jak ich nie moge spotkac ostatnio. Czyli musiałem pozostałe 30 ominąć eh kur**... w ogóle bez sensu. Powinni dać w grze mapke interaktywną z nimi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie - przeszedlem gre jako dobry na hardzie ( tak mi sie wydaje, mialem dosc dluga przerwe i nie jestem w stanie przypomniec sobie czy zmienialem poziom trudnosci w czasie gry). Po ostatniej walce czas mnie naglil i musialem szybko wylaczyc konsole, wpadlo trofeum za zaliczenie gry jako dobry, ale nie wpadlo to za poziom hard. Moje pytanie, czy po wlaczeniu konsoli ponownie jest mozliwosc ze ewentualny brakujacy trofik wpadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie - przeszedlem gre jako dobry na hardzie ( tak mi sie wydaje, mialem dosc dluga przerwe i nie jestem w stanie przypomniec sobie czy zmienialem poziom trudnosci w czasie gry). Po ostatniej walce czas mnie naglil i musialem szybko wylaczyc konsole, wpadlo trofeum za zaliczenie gry jako dobry, ale nie wpadlo to za poziom hard. Moje pytanie, czy po wlaczeniu konsoli ponownie jest mozliwosc ze ewentualny brakujacy trofik wpadnie?

Spróbuj włączyć grę jeszcze raz, a jak ci nie wpadnie to przejdź ostatnią misję jeszcze raz.

Mi te trofea wpadły dopiero po napisach końcowych, jak znowu odzyskałem kontrolę nad Colem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jednak zmieniłeś poziom trudności, bo mi to trofeum wpadło tuż po walce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odłamki zebrane w misjach (te z paczkami itp.) zaliczają się do tych 350?

Nie. Odpowiednia ilość odłamków dodaje nam nowy rdzeń baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik kam354 napisał dla Was poradnik.

Możecie go znaleźć w pierwszym poście tego tematu.

Wynagrodźcie go za jego ciężką pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z trofeum 'The Hunger', gdzie trzeba wyssać energię ze 100 przeciwników? Szukałem w internecie i jedni piszą, że zalicza tylko wrogów, inni że można też potraktować tym przechodniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poradniku na 1 stronie tematu masz opis który jasno to precyzuje;

(...)

The Hunger

Po jednej z misji będziemy mieli możliwość uzdrawiania , wysysania energii (Biopijawka) oraz elektryczne więzy. Aby odblokować powyższe trofeum , należy wyssać energię z 100 przeciwników. Warto tutaj zaznaczyć , że Biopijawka użyta na zwykłych ludziach , nie zalicza się do tego trofeum.

(...)

No a poza tym sam opis trofeum na to wskazuje; The Hunger - Bio Leech 100 enemies*

*Enemies = KLIKNIJ TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - zrobiłem misje poboczzne w historic i mam odblokwoane 93% i został mały sektor zajęty. Nie ma na nim wrogów ani nikogo z misją (przy samej wodzie, południowy wschód). Zauważyłem za to że inne części miasta mam odblokowane z misjami. ( na większości mam tak 38%/50% zrobione)

Tak więc moje pytaie brzmi - czy musze ukończyć misje poboczne na innych terenach i za jakiś czas mi sie tutaj odblokuje czy poprostu za nic nie moge jej znaleźć ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - zrobiłem misje poboczzne w historic i mam odblokwoane 93% i został mały sektor zajęty. Nie ma na nim wrogów ani nikogo z misją (przy samej wodzie, południowy wschód). Zauważyłem za to że inne części miasta mam odblokowane z misjami. ( na większości mam tak 38%/50% zrobione)

Tak więc moje pytaie brzmi - czy musze ukończyć misje poboczne na innych terenach i za jakiś czas mi sie tutaj odblokuje czy poprostu za nic nie moge jej znaleźć ? :)

Ta misja pojawi się gdy załatwisz kilku wrogów na tym terenie i wtedy musisz podejść do jednego zabitego , który będzie zaznaczony na mapie. Później będziesz wiedział co robić , możesz też zaliczyć te w innych miastach, a potem wrócić do trzeciej dzielnicy, jeśli teraz nie ma tam wrogów.

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki, spróbuje wieczorem zrobić inne dzielnice i wtedy sie pobawie ;) no obiekt jest mały (praktycznie jeden budynek i lekkie zaplacze) i ani jednego wroga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś pomysły jakie 2 odłamki mogłem ominąć?

Nie mam pojęcia, musiałbyś posprawdzać baaaaardzo dokładnie na mapce. Zobacz sobie tutaj, dość dokładnie wszystko pokazane:

http://wikicheats.ga...S3/Blast_Shards

I filmik, który odłamek łatwo pominąć:

Edytowane przez Maly_06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś pomysły jakie 2 odłamki mogłem ominąć?

Ja mam kilka :P

.... mapkami sobie można tyłek podetrzeć, spróbuj skorzystać ze wskazówek poniżej. Osobiście straciłem w cholerę godzin z mapkami a i tak nie dałem rady zebrać wszystkich, olałem mapki i przy drugim przechodzeniu zbierałem w poniżej opisany sposób;

Po pierwsze po wciśnięci L3 (szukanie źródeł energii) na radarze podświetlają się też odłamki - najszybszy sposób na zbieractwo to przelecieć się wzdłuż wszystkich ulic po wszystkich 3 wyspach ciągle wciskając L3 i na pewno zbierzemy 346-348 odłamków :D

Jeden z odłamków który najczęściej mijają gracze jest daleko od brzegu na konstrukcji z desek, trzeba się tam dostać skacząc po palach - odłamek nie ukazuje się na radarze przy wykorzystaniu L3, poniżej mapka z zaznaczoną lokalizacją. Tylko tutaj na forum kilkanaście osób którym brakowało 1 sharda miały problem właśnie z tym.

7d65d07ee927b3df.jpg

Mój 350 odłamek był w dzielnicy historycznej - znajduje się na szczycie dachu najwyższego budynku - naprawdę wysoko i po wiśnieciu L3 nie pojawia się na radarze

infamous_2.jpg

Kolejny z trudnych jest na ścianie tylnej więzienia, trzeba z dachu zeskoczyć na belkę na końcu której znajduje się odłamek, tylko od góry z dachu można do niego "zlecieć"

046a-islandtwo.jpg

I jeszcze jeden znajdujący się pod mostem z dzielnicy historycznej do warren (ten most przerwany), ciężko się go doszukać, jest na obrazku na dole...

002a-islandthree.jpg

Ostatnie miejsce które mi przychodzi do głowy to parking wielopoziomoy w historycznej, jest tam odłamek w transformatorze elektryczny, transformator ma niebieskie wyładowania i generalnie odłamek łatwo przeoczyć :( Na fotce poniżej też go nie wiadać, ale jak wleziesz do tego transformatora i podskoczysz to go zbierzesz ...

051a-islandthree.jpg

Powodzenia :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko :

Doctor Cole - jest jakiś licznik w grze do tego ile razy to zrobiłem?

Hotfoot - autor wspomina o rondzie. Gdzie takowe są ? albo jak są oznaczone bo nie zauważyłem nic oprócz szyn kolejowych ale jeżdzą tam pociągi ;)

True Hero - brakuje mi 5,500 punktów do wbicia. Zrobiłem wszystkie misje poboczne/satelity/50% odłamków. Jakieś pomysły jak nabić taką liczbe punktów ?

Truly Infamous- zrobie tylko podczas przechodzenia gry złym, czy wystarczy ze pobawie się zabijając ludzi przez dłuuugi czas ?

Edytowane przez energy910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko :

Doctor Cole - jest jakiś licznik w grze do tego ile razy to zrobiłem?

Hotfoot - autor wspomina o rondzie. Gdzie takowe są ? albo jak są oznaczone bo nie zauważyłem nic oprócz szyn kolejowych ale jeżdzą tam pociągi ;)

True Hero - brakuje mi 5,500 punktów do wbicia. Zrobiłem wszystkie misje poboczne/satelity/50% odłamków. Jakieś pomysły jak nabić taką liczbe punktów ?

Truly Infamous- zrobie tylko podczas przechodzenia gry złym, czy wystarczy ze pobawie się zabijając ludzi przez dłuuugi czas ?

1. Niestety ale nie ma licznika. Jedyne co możesz robić to sam liczyć ilu już wyleczyłeś.

2. Jeśli uruchomiłeś pociągi na drugiej i trzeciej wyspie(na pierwszej musisz bo jest to misja główna) to masz dwa wyjścia: pierwsze to jeździć i uważać na pociągi, drugi to przy przechodzeniu gry kolejny raz na jednej z wysp nie uruchamiać od razu ruchu kolejowego tylko po przywróceniu zasilania na całej wyspie zrobić parę kółek aż trofeum wpadnie.

3. Za każdy brakujący odłamek zdobędziesz 5 punktów. ale to i tak niewiele(kilkaset punktów). Resztę musisz zdobyć latając po mieście walcząc z pojawiającymi się wrogami i lecząc przechodniów(w ten sposób zapewne zdobędziesz puchar Doctor Cole)

4. W przedostatniej misji masz możliwość zniszczyć lub aktywować kulę promieni. Jeśli ją aktywujesz troja reputacja od razu zleci do poziomu Niesławny i zostanie na nim zablokowana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Szkoda

2.Hmm a te rondo o którym mówił autor ? bo jednak zawsze albo jest pociąg,albo są wrogowie więc troche jest ciężko.

3.Hmm, no właśnie u mnie czasem odnawiają się te "giganty"ale rzadko trafiam już na jakąś wiekszą walke, aczkolwiek te 6 tysięcy wpadło przy "calakowaniu" miasta. Nic innego nie wymyśle ? (ostatnia moc w sumie do wbicia)

4.Dziękuje, tym sposobem zrobiłem True Infamousa i przy okazji karme - dodatkowo 2 Questy po złej stronie + biopijawka na policjantach.

Edytowane przez energy910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Myślę, że autorowi chodziło o ronda z budynkami w środku, tam dookoła są kable, ale to wolniejszy sposób niż jeżdżenie w kółko po całym mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś mnie mniej więcej poinformować gdzie takowe znajde ? Nie koniecznie screen ale tak pi razy drzwi gdzie szukać bo nie mam zielonego pojęcia gdzie takowe info na yt znaleźć ;)

P.S sprawdzał ktoś czy Hard Finish

wpada po zrobieniu ostatniej misji na hardzie ? Bo dodam że trofeum "ukończ jako niesławny" wpadło ;)

Edytowane przez energy910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że jest uwarunkowany ocpja że tryb nie może być zmieniany podczas gry.

W każdym razie , dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbicie samego trofka "ukończ jako niesławny" i tak Ci guzik daje bo masz szereg misji z wyborami moralnymi; dobry/zły za które masz do zdobycia po dwa pucharki za każdy z dokonanych wyborów, musisz więc tak czy inaczej przechodzić niemal całą grę jeszcze raz.

Więcej szczegółów znajdziesz jednak w forumowym poradniku do Infamous 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×