Skocz do zawartości
kam354

Infamous

Rekomendowane odpowiedzi

Gra... Wypas na pewno 2 kupię, platyna przed chwilką wpadła :) komu się spodobała gra polecam wbić platynę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W inFamous 2 zrobiłem, ale tu złamałem się na shardach. Śmieszy mnie natomiast że sporo osób mówi że to najłatwiejsza platyna jaką zrobili. Śmieszy, bo wg. mnie to jedna z trudniejszych dla mnie. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że nigdy mnie nie interesowały trofea z gier, ale po prostu ta gra ma coś to w sobie i postanowiłem zrobić platynę:D grę w sumie przeszedłem 3 miesiące temu, a platynę wczoraj wbiłem (w między czasie przechodziłem GTA IV) To moja 1 platyna i jestem zadowolony :happy: a shardy no trochę zabawy przy nich jest, ale się udało :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aerox

Podopisuje się pod Twoją wypowiedzią, ja też byłem oczarowany Infamous do tego stopnia że wciągnąłem się w trofea, platyna była pierwszą jaką zdobyłem na Ps3 i niestety przez przygody Cole'a stałem się platynozbieraczem. Na moje szczęście przeszło mi już :P

@Joxer TeaMan

Dla jednych trudna, dla innych łatwa. Ja stwierdzę że była po prostu czasochłonna. Tu się nic nie oszuka, swoje trzeba odsiedzieć przy grze i tyle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie trofeum dotyczące shardów jest łatwe, pomimo ilości odłamków do zebrania. Trzeba zacząć grę od nowa, wydrukować sobie wszystkie 3 mapki z zaznaczonymi odłamkami i do roboty. Wykreślamy te, które już zdobyliśmy, tak, aby potem łatwo się połapać gdzie szukać. W taki sposób jestem już w dzielnicy historycznej, a w dwóch poprzednich nie zostawiłem ani odłamka. Moja pierwsza platyna wpadła po przemęczeniu się w Assassin's Creed 2, gdzie musiałem zebrać 100 piór. Teoretycznie jest to 2/5 tego, co w Infamous, ale na większej przestrzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie trofeum dotyczące shardów jest łatwe, pomimo ilości odłamków do zebrania. Trzeba zacząć grę od nowa, wydrukować sobie wszystkie 3 mapki z zaznaczonymi odłamkami i do roboty. Wykreślamy te, które już zdobyliśmy, tak, aby potem łatwo się połapać gdzie szukać. W taki sposób jestem już w dzielnicy historycznej, a w dwóch poprzednich nie zostawiłem ani odłamka. Moja pierwsza platyna wpadła po przemęczeniu się w Assassin's Creed 2, gdzie musiałem zebrać 100 piór. Teoretycznie jest to 2/5 tego, co w Infamous, ale na większej przestrzeni.

Nie sprzedawaj skóry z nieupolowanego niedźwiedzia ;) Dobij 350 i wtedy zabierz jeszcze raz głos w tej sprawie ;) Wielu było takich co lecieli wszystko z mapkami i jak się później okazało coś gdzieś poszło nie tak i zabrakło 1 sztuki, efekt? Paniczne szukanie na oślep lub też mozolne sprawdzanie wszystkiego jeszcze raz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jestem pod koniec gry na stronie dobra (misja 25). Wiecie może czy pojawią się jeszcze misje które dają dużo expa?Bo mi jeszcze sporo brakuje do kupna wszystkich mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nawet po wykonaniu wszystkich zadań pobocznych i głównych trzeba trochę dofarmić, aby wykupić wszystkie umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i na to sposób. Jeżeli grasz na hard (dla trofeum hard finish) to olej misje poboczne i leć fabułę. Po ukończeniu gry i zdobyciu pucharków zmień poziom na easy. Na niższym poziomie dostaje się więcej XP za misje poboczne.

Punkty za fabułę plus około 3/4 misji pobocznych wystarczą na wymaksowanie wszystkiego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, a jeszcze pamiętam, jak się męczyłem z farmieniem. No ładnie się urządziłemfool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o jednym wspomnieć.Gdy robię misję "Alden in chains" wyskoczyło mi że przeszedłem ją negatywnie.Jest tam jakiś moment karmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam momentu ale jeśli niszczyłeś samochody raziłeś cywilów itp. to tak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może gdzie "najprościej" zrobić sztuczkę zaraz za tobą?Obecnie tylko ona mi została mi została do trofea.

Edit// Zrobiłem! Misja poboczna informator.Dogodniejszej sytuacji nie mogłem sobie wyobrazić ;)

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomożcie! Mam 349/350 shardów i nie wiem gdzie pominąłem ostatni! Grałem z mapką i po każdym zebranym skreślałem go. Z wszystkich miejsc, które wskazaliście czy to w filmikach czy to w formie obrazków zebrałem shardy. Gdzie jest ten ostatni? Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomożcie! Mam 349/350 shardów i nie wiem gdzie pominąłem ostatni! Grałem z mapką i po każdym zebranym skreślałem go. Z wszystkich miejsc, które wskazaliście czy to w filmikach czy to w formie obrazków zebrałem shardy. Gdzie jest ten ostatni? Pomocy!

Na moje oko mogles pominac dwie lokacje: zacznij od tego odlamka którego nie widać podczas skanowania (ten na wysokim budynku); kolejnym który musisz sprawdzić to ten znajdujący się blisko brzegu - odlamki są zaznaczone na niebiesko więc ten można przeoczyć bo zlewa sie z woda. Jesli to zaden z powyzszych to nie pozostaje nic innego jak przelotka po mapach i włączenie skanowania żeby znaleźć ten jeden brakujący;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejnym który musisz sprawdzić to ten znajdujący się blisko brzegu - odlamki są zaznaczone na niebiesko więc ten można przeoczyć bo zlewa sie z woda.

Który to? Z trudnych odłamków blisko wody znam tylko jeden, ten do którego skacze się po palach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który to? Z trudnych odłamków blisko wody znam tylko jeden, ten do którego skacze się po palach.

To właśnie ten. Drugi, to ten z dzielnicy(chyba) historycznej znajdujący się na samym szczycie wysokiego budynku. Odłamek ten jeśli dobrze pamiętam na mapce pojawia się dopiero jak wejdziesz na ten budynek. Jeśli to żaden z tych dwóch, to niestety, ale pozostaje tylko latanie po mieście w poszukiwaniu zagubionego odłamka(polecam mimo wszystko robić to ponownie z mapką).

PS. Zauważyłem, że większość graczy ma problem nie z tymi dwoma felernymi odłamkami(pewnie dla tego, że są to miejscówki od których zaczynają zbieranie) ale właśnie z jakimiś pierdołami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hadzio po palach biegałem i mam tego, z wysokiego budynku też zebrany. Najlepsze jest to, że grałem z mapką cały czas i zapisywałem co 2-3 minuty po zebraniu ok.3-4 shardów. Zastanawiam się czy jest możliwe aby gra zrobiła mnie w konia i odłamek nie byłby pokazany na radarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie spotkalem sie z jakas informacja jakoby w infamous kogos dopadl glitch wiec raczej odpusc teorie spiskowa i winy szukaj u siebie. Daruje sobie setki razy klepane moralne gadki o tym ze mapkami do shardow mozna sobie d..e wytrzec. Stracilem na nie tez w chooj czasu i g....o z tego mialem, tez mi cos braklo. Przy drugim przechodzeniu zrobilem rundke dookola wszystkich wysp po linii brzegowej spamujac radar, potem to samo kazda ulica, na koniec zostaly cztery odlamki ktorych nie znajdzie sie tym sposobem; na palach, na szpicy budynku w trzeciej wyspie, na bocznej scianie wiezienia (przeszukaj ja, obstawiam ze tam jest twoj 350'ty), na parkingu wielopietrowym obok miejsca wybuchu. Tym sposobem zbieranie calosci zajelo mi 2h, bez sleczenia z mapka, bez mazania, skreslania, zapisywania co 5 minut i innych nudnych czynnosci*

* sorry za brak polskich znakow ale pisze z telefonu ;-)

...Wielu było takich co lecieli wszystko z mapkami i jak się później okazało coś gdzieś poszło nie tak i zabrakło 1 sztuki, efekt? Paniczne szukanie na oślep lub też mozolne sprawdzanie wszystkiego jeszcze raz :(

Czeasem nie lubie miec racji ... To wlasnie taki moment :-( Powodzenia, przyda Ci sie ...

Odkopalem cos co moze Ci pomoc, info w spoilerze;

MrC możemy jedynie współczuć, jest to horror którego mi się udało uniknąć ale na forach widywałem wiele wątków o gościach co godzinami latali za ostatnią sztuką :)

Pytanie pierwsze: Czy ten na mapce w moim poście wyżej, daleko daleko na wodzie na jakieś desce zebrałeś ? Jeżeli TAK to Są jeszcze jednak miejsca które mnie sprawiły trochę więcej zabawy tzn:

Na ścianie tylnej więzienia, trzeba z dachu zeskoczyć na belkę na końcu której znajduje się odłamek, tylko od góry z dachu można do niego "zlecieć"

046a-islandtwo.jpg

I jeszcze jeden znajdujący się pod mostem z dzielnicy historycznej do warren (ten most przerwany), ciężko się go doszukać, masz na obrazku na dole...

002a-islandthree.jpg

Ostatnie miejsce które mi przychodzi do głowy to parking wielopoziomoy w historycznej, jest tam odłamek w transformatorze elektryczny, transformator ma niebieskie wyładowania i generalnie odłamek łatwo przeoczyć :( Na fotce poniżej też go nie wiadać, ale jak wleziesz do tego transformatora i podskoczysz to go zbierzesz ...

051a-islandthree.jpg

Odłamek o którym pisałem w poście powyżej tzn: na szczycie najwyższego budynku jest dokładnie na szpicy budynku pokazanego na fotce poniżej

infamous_2.jpg

Mam nadzieję że pomogłem :) daj znać ...

Dzięki :) na tej misji też miałem chwilkę zabawy ... jednak poczekaj do ostatniej walki :) na hard trzeba wykazać się SKIL'em :D

Moja rada jeżeli grasz na Hard i dążysz do 100% ... przejdź grę wykonując tylko misje scenariuszowe (wszyskie 40)

dostaniesz HARD FINISH i EVIL FINISH

zostanie Ci do zrobienia trophy EVIL TO THE CORE (upgrade wszystkich złych mocy) aby zebrać odpowiednią ilość kaski musisz wykonać kilkadziesiąt misji pobocznych, po zakończeniu gry i otrzyamniu hard finish przełącz sobie poziom trudności na Easy i szybko dozbierasz potrzebną na upgrade'y kasę :D

POWODZENIA ...

Troche sie naszukalem wiec plus obok postu bedzie mile widziany :-P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątki są tylko potwierdzeniem dla reguły ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hadzio po palach biegałem i mam tego, z wysokiego budynku też zebrany. Najlepsze jest to, że grałem z mapką cały czas i zapisywałem co 2-3 minuty po zebraniu ok.3-4 shardów. Zastanawiam się czy jest możliwe aby gra zrobiła mnie w konia i odłamek nie byłby pokazany na radarze?

Miałem to samo. wydrukowałem mapkę i skreślałem każdą cześc - ale okazało się że na mapce brakowało dwóch (nie były zaznaczone) znalazłem je na innej mapce. Po porównaniu okazało się że ktoś kto to robił pominął dwie sztuki. (i nie są to te niewidoczne podczas skanowania). Szukaj w google mapek z cześciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licz Dra-Cole-a: Odblokuj wszystkie moce. chodzi mi o pucharek w dlc, co trzeba zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do sztuczki w ktorej musze zabic 5 typow w 10 s w walce wrecz wszystko blyo by fajnie gdyby nie to ze jak podchodze do niego i naciskam kwadrat to niemam napisane pokonano w walce w recz mam tylko pokonano wgl mi tego niezalicza co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak przechodząc po stronie złej wybiorę przez przypadek dla dobrej strony i wpada trofeum (np Good Riot) i zacznę misję od nowa i zbiorę Evila to wpłynie mi to na dalszą cześć gry i mam zacząć grę od nowa czy mogę dalej śmigać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×