Skocz do zawartości
ONE

The Last Guardian

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3site.pl/project-trico-od-team-ico/17610/

Nowa gra Uedy, czyli są duże szansę, że będzie wspominana przez lata, zupełnie jak ICO i SOTC. Kolejna magiczna gra tegoż pana?
Na mojej liście wyczekiwanych gier, momentalnie wskakuję do pierwszej trójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie także pan Ueda ze swoimi grami stoi na pierwszym miejscu fantastyczne Ico i magiczne Shadow of The Colossus przyciągneły mnie do PS2 na długie godziny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety zaliczylem tylko SotC, ale to mi wystarczylo zeby sie zakochac w tych klimatach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnej niestety nie zaliczyłem, ale wygląda na to, że sprawdzi sie powiedzenie "do trzech razy sztuka". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej mam nadzieję że kiedyś przyjdzie mi odpalić ICO i Shadow na PS3 bo te gry należą do jednych z najbardziej przeze mnie ukochanych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej mam nadzieję że kiedyś przyjdzie mi odpalić ICO i Shadow na PS3 bo te gry należą do jednych z najbardziej przeze mnie ukochanych :)

Szczególnie chciałbym zagrać w ICO, bo wydaje sie być ciekawszy niż SotC, ale jeśli dorwałbym obie byłbym zadowolony. Wygląda na to, że przygodę z tymi grami zaczną od zadniej strony, czyli od najnowszej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ueda nie zawiedzie. Czekalem na ten projekt od pierwszych plotek. Jak dla mnie must have, mimo, ze nie bylo jeszcze zadnego gameplaya. ICO co prawda nie liznalem, lecz Cien Kolosa to jedna z najlepszych gier w jakie gralem w calym swoim zyciu. Ta gra pokazuje co znaczy KLIMAT. Wszystkie inne exclusivy wlasnie odrzcam na drugi plan, mam nadzieje ze premiera bedzie w 2010, bo dluzej czekac mi sie nie chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niezłe. Choć na tym filmiku gra bardziej wygląda jak tytuł na PS2. Imho grafa jest mniej istotna od grywalności i klimatu, ale też jest ważna. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniamy nazwę na The Last Guardian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer pokazywany wczoraj troszke sie roznil od tego wczesniejszego :) klimat jest miodzio i mam tylko nadzieje, ze przez "zwiazek" tej dwojki nie bede siedzial i plakal przed ta konsola :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trailer pokazywany wczoraj troszke sie roznil od tego wczesniejszego :) klimat jest miodzio i mam tylko nadzieje, ze przez "zwiazek" tej dwojki nie bede siedzial i plakal przed ta konsola :P

No fakt piesoptak jest sweet :biggrin: Żeby się tylko z tego nie zrobiła wzruszająca historia chłopca i jego zwierzątka które kończy się śmiercią jednego z nich i morzem łez na konsoli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł naprawdę ciekawy, moze jeszcze dojdzie do tego sterowanie nowym kontrolerem bylo by fantastycznie np. trzymać lejce od tego monstrum i tratować przeciwników :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no ale jak na końcu Shadow of the Colossus była ta akcja z Argo to ja się prawie popłakałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trailer pokazywany wczoraj troszke sie roznil od tego wczesniejszego :) klimat jest miodzio i mam tylko nadzieje, ze przez "zwiazek" tej dwojki nie bede siedzial i plakal przed ta konsola :P

Widać znaczny skok pod względem grafiki. Szczerze mówiąc, trudno mi uwierzyć, że to TAK ma wyglądać. Na dodatek animacja jest świetna. Jest kilka ujęć, które wyglądają jak gameplay, ale dla to wygląda aż za dobrze.

Hehe, no ale jak na końcu Shadow of the Colossus była ta akcja z Argo to ja się prawie popłakałem.

Hehe, sądzę, że nie tylko ty ;) Co do TLG, moment w którym wchodzi ta świetna muzyka, a nasz gryfo/kot(?) pomaga małemu... ta gra będzie targała naszymi emocjami, zupełnie jak ICO i SOTC. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby jeden z dwójki bohaterów pod koniec gry zginął. Zagranie w stylu Team ICO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to jest gryf. Krzyżówka orła i lwa = gryf. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byle by to nie było coś takiego jak mówiono ;D że jednym analogiem kierujemy gryfem a drugim dzieckiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, to jest gryf. Krzyżówka orła i lwa = gryf. ;)

Hmm ciekawe bo ja tam widzę mieszankę orła i psa...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byle by to nie było coś takiego jak mówiono ;D że jednym analogiem kierujemy gryfem a drugim dzieckiem

Chyba miało być tak: chłopak - analog, orło-pieso-koguto-hieno-lew - motion sensor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O co generalnie chodzi w tej grze ?

I jaka jest warstwa fabularna ?

Bo nie oglądałem tego na E3 :biggrin:

Brak szczegółów dotyczących fabuły, na E3 pokazali tylko trailer (widziałeś), a o co chodzi? O wielką przygodę, ogromne emocje, zupełnie jak w poprzednich dwóch grach tego zespołu (grałeś w ICO i SOTC? jeżeli nie, to biegiem do sklepu)

stare

http://i42.tinypic.com/2hi8o4k.gif

nowe

http://i44.tinypic.com/2rxbgjt.gif

Gify

Wspinaczka po ogonie

http://i41.tinypic.com/2mqrrpe.gif

Opiekun

http://i44.tinypic.com/9rrfae.gif

cute ;)

http://i39.tinypic.com/e17xwy.gif

pure gameplay

http://i40.tinypic.com/1z4winn.gif

i na koniec...

2mzie5j.gif :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brak szczegółów dotyczących fabuły, na E3 pokazali tylko trailer (widziałeś), a o co chodzi? O wielką przygodę, ogromne emocje, zupełnie jak w poprzednich dwóch grach tego zespołu (grałeś w ICO i SOTC? jeżeli nie, to biegiem do sklepu)

Ja nie grałem. Chętnie bym pobiegł, ale tych gier już nie ma skąd kupić... A moze się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie :) SoTC na 100% mozna kupic w MM/Saturnie, a na Allegro i ICO sie moze znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×