Skocz do zawartości
ONE

The Last Guardian

Rekomendowane odpowiedzi

ico jest na allegro 1 sztuka !!!!! sotc tez 1 sztuka, kto pierwszy ten lepszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sklepach nie ma. No poza SotC. Ten tytuł widziałem w MEGA Avansie, ale nie wydam 250 zeta za tak stary tytuł. Bardzo mnie korci, ale nie za tyle. A co do używek, to takowym nie ufam. Gdyby trzymały poziom tych z Japonii, to co innego. Nic to pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja widzialem i w Rzeszowie i w Krakowie w MM SoTC za ok 100 zetow nowka... moze jakas promocja byla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byle by to nie było coś takiego jak mówiono ;D że jednym analogiem kierujemy gryfem a drugim dzieckiem

To by było za trudne dla mózgów wielu biednych graczy ;P Spróbujcie szybko poruszac lewą gałką analoga w górę i w dół, a prawą w lewo i prawo jednocześnie ;) Dla mnie jest to co najmniej trudne, a dla większości kolegów niewykonalne ;P

Co do Motion Sensorów to jak dla mnie są zbyt niedokładne i trudno by było opanowac ciągłe sterowanie za ich pomocą, ludzie poprostu zniechęciliby się do gry (tak jak w przypadku Lair).

Ciekawi mnie też ten uroczy stworek, jak widac jest to młody osobnik więc może na wzór Shadow Of The Colossus zmierzymy się z jego mamusią bądź tatusiem ;P

Bardzo liczę na ten tytuł i wiem, że się nie zawiodę, kupię tą grę nawet dla samego klimatu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak Never Ending Story :)

Też dzieciak na grzbiecie wydawałoby się wielkiego potwora. Ja jestem tym trailerem oczarowany i nie mogę doczekać się większej ilości informacji nt. tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odnośnie jeszcze zakupu ICO I SOTC. Na allegro pojawiają się co chwila, można je dorwać od 70 zł czasem. Nowe też się pojawiają :) i to nie tak rzadko, wystarczy trochę poszukać. W katowicach w MM też ostatnio wydziałem i to chyba niewiele ponad 100 kosztował SOTC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz wracajmy do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak odnośnie jeszcze zakupu ICO I SOTC. Na allegro pojawiają się co chwila, można je dorwać od 70 zł czasem. Nowe też się pojawiają :) i to nie tak rzadko, wystarczy trochę poszukać. W katowicach w MM też ostatnio wydziałem i to chyba niewiele ponad 100 kosztował SOTC.

To warto się za tą cene zaopatrzyć. Bardzo możliwe, że sprzedasz nawet drożej. Ja np sprzedałem ICO jakies dwa miesiące temu za ponad sto złotych na allegro.

Co do tematu to jestem o grę spokojny. W trailerze jeśli by przyjąc, że kawałki gameplayu były pokazane to będziemy starować samym chłopcem, zobaczymy.

Edytowane przez kornknot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tematu to jestem o grę spokojny. W trailerze jeśli by przyjąc, że kawałki gameplayu były pokazane to będziemy starować samym chłopcem, zobaczymy.

Mogę się założyć, że będziemy sterować małym chłopcem i tym zwierzakiem, na przemian. Przyniesie to znacznie większe możliwości. Chłopak gdzieś nie będzie mógł sie dostać, sterujemy "gryfem", po dotarciu do celu, przejmujemy kontrole nad chłopakiem, którym musimy gdzieś się dostać, aby np. otworzyć jakąś bramę przez którą dalej podążymy "gryfem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę się założyć, że będziemy sterować małym chłopcem i tym zwierzakiem, na przemian. Przyniesie to znacznie większe możliwości. Chłopak gdzieś nie będzie mógł sie dostać, sterujemy "gryfem", po dotarciu do celu, przejmujemy kontrole nad chłopakiem, którym musimy gdzieś się dostać, aby np. otworzyć jakąś bramę przez którą dalej podążymy "gryfem".

Miejmy nadzieje, bo sterowanie na raz jakoś mnie słabo przekonuje a zrobienie czegoś takiego jak w ICO, że grasz jedną osobą a drugą sterujesz wołając ją lub coś tam jej pokazując byłoby bez sensu.

Ale z drugiej strony trudno jest upchać gameplay dzieckiem i kilkumetrowym zwierzęciem w jednej grze. Zobaczymy, ale myslę że będziemy raczej pozytywnie zaskoczeni, bo mam do tej ekipy pełne zaufanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę się założyć, że będziemy sterować małym chłopcem i tym zwierzakiem, na przemian. Przyniesie to znacznie większe możliwości. Chłopak gdzieś nie będzie mógł sie dostać, sterujemy "gryfem", po dotarciu do celu, przejmujemy kontrole nad chłopakiem, którym musimy gdzieś się dostać, aby np. otworzyć jakąś bramę przez którą dalej podążymy "gryfem".

ONE myślę że to nie będzie rozwiązane w aż tak oczywisty sposób :)

P.S. Jak dorwę wieczorem aparat to pokaże wam coś co udało mi się dorwać w zeszłoroczne wakacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje, bo sterowanie na raz jakoś mnie słabo przekonuje a zrobienie czegoś takiego jak w ICO, że grasz jedną osobą a drugą sterujesz wołając ją lub coś tam jej pokazując byłoby bez sensu.

Ale z drugiej strony trudno jest upchać gameplay dzieckiem i kilkumetrowym zwierzęciem w jednej grze. Zobaczymy, ale myslę że będziemy raczej pozytywnie zaskoczeni, bo mam do tej ekipy pełne zaufanie.

Może dostaniemy co-op'a... Jedna osoba steruje dzieciakiem a durga zwierzakiem choć do tej pory ani w SOTC ani ICO MP nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może dostaniemy co-op'a... Jedna osoba steruje dzieciakiem a durga zwierzakiem choć do tej pory ani w SOTC ani ICO MP nie było...

Pomyłka! Po ukończeniu ICO dochodziła opcja, aby grać w dwie osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomyłka! Po ukończeniu ICO dochodziła opcja, aby grać w dwie osoby.

Moje przeoczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wyjaśnic o czym będzie ta gierka ?? Bo widzieliśmy ten filmik na E3 i jak dla mnie to jedna wielka kicha poza grafą :confused:

To będzie RPG czy co ,bo jak narazie to widziałem dzieciaka i smoka i wszyscy wielkie ohy i ahy <_<

Z góry thx za wyjaśnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo o czym będzie, ale dwie poprzednie gry twórców Last Guardian pozwalają mieć nadzieje na świetną grę. Zapoznaj się z ICO i Shadow of the Colossus. Gra będzie podobna klimatem zapewne, a nie kazdemu on podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo o czym będzie, ale dwie poprzednie gry twórców Last Guardian pozwalają mieć nadzieje na świetną grę. Zapoznaj się z ICO i Shadow of the Colossus. Gra będzie podobna klimatem zapewne, a nie kazdemu on podchodzi.

obejrzałem gameplaye z tych gierek co podałeśi jeżeli ten cały Last guardian będzie tak wyglądał to możliwe że będzie ciekawa gierka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay nie pokazuje dokladnie magii tych gier :) to trzeba przezyc samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Jak dorwę wieczorem aparat to pokaże wam coś co udało mi się dorwać w zeszłoroczne wakacje

Trochę to trwało ale udało się.

P6110009.jpg

P6110005.jpg

P6110007.jpg

P6110008.jpg

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×