Skocz do zawartości
Emir

Just Cause 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka była super:D Takie GTA w dżungli :P Mam nadzieje ze druga cześć będzie dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedynka była super:D Takie GTA w dżungli :P Mam nadzieje ze druga cześć będzie dobra.

wiadomo coś o dacie wydania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
wiadomo coś o dacie wydania ?

Wrzesień 2009 KLIK a czy to pewna data to nie wiem.

Na E3 coś maja pokazać.

Edytowane przez PatrykJP19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedynka była super:D Takie GTA w dżungli :P Mam nadzieje ze druga cześć będzie dobra.

Jedynka była nie super tylko żałosna :down: Mam na PS2 i nie polecam nawet najgorszemu wrogowi i nie mówię tu o grafice która w porównaniu z PC i X360 wygląda najgorzej. Animacja postaci kuleje a misje były tak nudne że czasami zasypiałem przed telewizorem... Mam nadzieję, że dwójka oprócz dobrej grafy będzie ciekawsza i bardziej dopracowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedynka była nie super tylko żałosna :down: Mam na PS2 i nie polecam nawet najgorszemu wrogowi i nie mówię tu o grafice która w porównaniu z PC i X360 wygląda najgorzej. Animacja postaci kuleje a misje były tak nudne że czasami zasypiałem przed telewizorem... Mam nadzieję, że dwójka oprócz dobrej grafy będzie ciekawsza i bardziej dopracowana.

No jak ktoś w to grał na PS2 to już tylko i wyłącznie jego problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby muzyka była jak w pierwszej części. Świetny klimat tworzyła.

Dwójka graficznie wygląda dobrze, a miejscami bardzo dobrze. Możliwość chowania się za wszystkim też. Ale ta lina na kiego? Przecież to wygląda śmiesznie.

jakby na siłę chcieli upodobnić swoje dzieło do Bionic Commando.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za ten gameplay .Gierka wygląda świetnie i te tricki z tą linką , sweet :biggrin:

Szkoda że wychodzi w 2010 liczyłem na końcówke tego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada super ale z fizyka jest na dosc powazny bakier. A ten spadochron to juz w ogole przegiecie lekkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motywem przewodnim jak widać jest base jumping i frówanie na skrzydełku, świetnie :) tylko jak juz wspomniał SDraid, po kiego ta linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Motywem przewodnim jak widać jest base jumping i frówanie na skrzydełku, świetnie :) tylko jak juz wspomniał SDraid, po kiego ta linka?

Bo to kontynuacja pierwszej części. W jedynce też byłą linka tyle, że wykorzystywało się ją jedynie do czepiania samochodów i helikopterów... Teraz jeszcze dali możliwość ciągnięcia wieśniaka po ziemi i wbijania linki w ścianę, czyli ulepszyli coś tam. Ale ja szczerze mówiąc wolałbym żeby tej linki tam nigdy nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo to kontynuacja pierwszej części. W jedynce też byłą linka tyle, że wykorzystywało się ją jedynie do czepiania samochodów i helikopterów... Teraz jeszcze dali możliwość ciągnięcia wieśniaka po ziemi i wbijania linki w ścianę, czyli ulepszyli coś tam. Ale ja szczerze mówiąc wolałbym żeby tej linki tam nigdy nie było...

a mi tam ta linka się podoba , te motywy z przyczepianiem np. butli gazu do kolesia. Jak dla mnie bomba :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie widzialem gameplay jest niezly ale czy to bionic comando sciagnal tę "linkę" od just cause 2 czy odwrotnie?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie widzialem gameplay jest niezly ale czy to bionic comando sciagnal tę "linkę" od just cause 2 czy odwrotnie?? :)

Raczej odwrotnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po gameplay'u mi się bardzo podoba. Ogólnie lubie, robić wszelaka rozróbę czego w tej grze pełno ;) W jedynkę może grałem z 15 minut przy okazji u brata i mi sie spodobało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gierka mi sie spodobala. zobaczymy ale we wrzesniu wychodzi uncharted 2 i nie wiem czy kasy starczy na JC2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted pewnie jakoś 220 w MM będzie kosztowało :whistling: ciekawe jak JC2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w MM nie kupuje. wole allegro ;) a najlepiej chociaz 1-2tyg po premierze jak stanieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie U2 warta kupna w premierze... Co do JC2 to fajnie,szybko dynamicznie, ale trochę przesadzona fizyka, pobiegać po dżungli zawsze można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na JC2 to juz we wrzesniu!!! biore od razu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na JC2 to juz we wrzesniu!!! biore od razu!!!

DIBO, widzę, że wszystko kupujesz, więc mi też coś załatw, pogramy online. Dobre warunki? :happy: Gra ma ''fajowy'' klimat (nie[spacja]fajny), ale tyle tytułów szykuje się na tę jesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIBO, widzę, że wszystko kupujesz, więc mi też coś załatw, pogramy online. Dobre warunki? :happy: Gra ma ''fajowy'' klimat (nie[spacja]fajny), ale tyle tytułów szykuje się na tę jesień.

wszystkiego nie kupuje ale mam swoje gierki na jesien ;) :

-Uncharted2

-JC2

-lego ind jones 2

- WET - moze??

- Army of two 2

- Alien

- MW2

- Ratchet

- Indiana jones - moze??

I to na tyle ;)

p.s. niestety nie mam netu na kablu wiec przez siec nie gram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na JC2 to juz we wrzesniu!!! biore od razu!!!

Gra wyjdzie w 2010 a nie we wrześniu. Szkoda że tyle jeszcze trzeba czekać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie w 2010 a nie we wrześniu. Szkoda że tyle jeszcze trzeba czekać..

powaznie?? ja pierdziele a ja czekam na wrzesien juz, ale to pewna informacja?? na gry-online jest data wrzesien 2009?!?!

Acha a tak a propos moich planow zakupowych ;) zapomnialem dopisac Max payne 3 :)

na ps3.ign.com podaja date 4 kwartal 2009 i na gametrailers takze?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Data premiery była przekładana czterokrotnie, gra miała zostać wydana w połowie 2008 roku, następnie w marcu 2009, krótko po tym ogłoszono że przewidywana data premiery to wrzesień 2009, na targach E3 które odbyły się w czerwcu 2009 roku zaprezentowano pierwszy trailer pod koniec którego widnieje data 2010."

źródło http://pl.wikipedia.org/wiki/Just_Cause_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×