Skocz do zawartości
Emir

Just Cause 2

Rekomendowane odpowiedzi

Acha a tak a propos moich planow zakupowych ;) zapomnialem dopisac Max payne 3 :)

Nie chcę cię po raz kolejny rozczarować ale Max też wychodzi w 2010 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuuu a myślałem ze w grudniu. ta stronka gry online chyba cos klamie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam konsolowców:D Jestem tu nowy i do rejestracji nakłonił mnie ten temat. Gra jak już wiecie ma zostać wydana w 2010 roku ale może to i lepiej, przynajmniej ją trochę dopracują a może robią niespodziankę w postaci trybu multiplayer?!

A co do tego że prawie na każdej stronie piszą inaczej na temat premiery, myślę że jest to spowodowane dość częstymi zmianami daty.

Zapraszam na oficjalną Polską stronę gry której link widnieje na wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Just_Cause_2 ;) Opisaliśmy tam chyba wszystko co się dało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy

Nie pytajcie czemu, jak dla mnie mnie wystarczy jedno słowo: żal :scare:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele ale grafa!!! pragne tej gry!!! nadal na gry online jest data wrzesien mam nadal mala nadzieje!!! bo innych gier daty premier zmienili! np Unch 2 przesuneli na pazdz a army of two 2 (niestety) na 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie wyjdzie w 2009 to jest pewne i potwierdzone przez głównego producenta tej gry. Pisałem już do redakcji Gry-Online ale jak widać nie spieszy się im.

Już poprawili datę na luty 2010!

Edytowane przez LordSion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik JustCause 2 - Wyspa Panau - Polski lektor!

Ja tam się strasznie napaliłem na ten tytuł :) Szkoda, że bedzie dopiero w 2010 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część kilka lat temu podobała mi się (grałem tylko w demo). Ostatnio skusiłem się na zakup pełnej wersji na PC (12,90 w MM ;) ) i...nieco się zawiodłem. W kilku słowach: Dziwna fabuła, ogromny świat, w którym po skończeniu wątku głównego nie ma co robić. Pojazdy takie sobie (sytuację ratują te, dostarczane z agencji). No i klimat jakiś taki....

Jednakże trailery z Just Cause 2 robią wrażenie. Szkoda, że przeciwnicy stoją jak kołki i z kilku metrów nie strzelają celnie, ale może coś jeszcze zmieni się w tej kwestii. Bardzo dobry wydaje się pomysł z rozwinięciem "opcji" linki, która teraz, obok spadochronu wydaje się być najważniejszym elementem wyposażenia bohatera.Grafice póki co też nic nie można zarzucić tak naprawdę. 

Cóż, poczekamy, zobaczymy - jeśli tylko świat będzie nieco bardziej niż ten z poprzedniej części.. może być dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nowy trailer! Zapraszam do oglądania.

"1500 części do usprawnienia broni i pojazdów, czarny rynek gdzie będziemy mogli nabyć broń i pojazdy oraz super zaawansowany model prowadzenia pojazdów który jest zależny od pogody oraz nawierzchni! To tylko nieliczne nowości o których opowiada Peter Johansson w wywiadzie dla oficjalnej polskiej strony gry JustCause.pl"

Edytowane przez LordSion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOGO_FORUM.jpg

Producent: Avalanche Studios (Nie mylić z firmą Avalanche Software bo to dwie różne firmy)

Wydawca: Eidos/Square Enix

Dystrybutor PL: Cenega Poland

Kategoria: gry akcji / TPP

Data Premiery:

Styczeń/Luty 2010

Tryb gry: single player

Wymagania wiekowe: 18+

Opis

Głównym bohaterem gry jest Rico Rodriquez – pracownik Centralnej Agencji Wywiadowczej, którego doskonale pamiętamy z poprzedniej części. Tym razem akcja gry rozgrywać będzie się na wyspie Panau, zlokalizowanej w Azji Południowo-Wschodniej. Gra oferuje możliwość swobodnej eksploracji ogromnej wyspy o powierzchni 1024km2. Tereny takie jak dżungla, ośnieżone górskie szczyty oraz pustynie dostarczą na pewno niemałych emocji. Jak by tego było mało gra będzie oferowała bardzo realistyczne efekty klimatyczne co znacznie wzbogaca program Just Cause 2.

Te olbrzymie tereny będziemy mogli przemierzać w dowolny sposób. Do dyspozycji mamy różnego rodzaju pojazdy naziemne, morskie oraz powietrzne. Misje tak jak w pierwowzorze również są nieliniowe co oznacza że możemy przechodzić je według własnego uznania.

Nie zapomniano też o ekwipunku dla naszego super agenta. W grze pojawią się min. takie zabawki zagłady jak minigun z funkcją błyskawicznego montażu do podłoża oraz granatnik którym na pewno nieźle narozrabiamy.

Linki zewnętrzne

* http://justcause.pl/viewpage.php?page_id=4 Wywiady z twórcami JustCause 2

* http://justcause.pl/viewpage.php?page_id=5 Opis silnika gry JustCause 2

* http://justcause.pl/gallery/index.php?album=jc2 Screenschoty i Artworki

Nowe filmiki, zapraszam do aktywnego udziału w temacie!

Podano oficjalną datę premiery z której wynika że 23 marca 2010 JustCause 2 pojawi się w Ameryce Północnej a już 26 marca 2010 trafi Europy, na Bliski Wschód, Australii i Azji!

Tak więc oficjalna data premiery JustCause 2 w Polsce to 26 marca 2010!

Edytowane przez LordSion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odświeżyć temat, gdyż gra już w marcu wychodzi, a zapowiada się wręcz świetnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo już w czwartek :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się wyśmienicie, jestem po sporej ilości świeżych trailerów w tym najnowszy Just Cause 2: Preview IGN i tak się zachwyciłem tą pozycją, że spoza mojego radaru nagle wskoczyła na pre-order wersji limitowanej, a biorąc pod uwagę, że cena [£34.93 (34.9 GBP = 149 PLN)] co do zawartości jest bardziej niż zachęcająca to dwa razy się nie zastanawiałem.

Marzec jest aż zbyt obfity w dobre szlagiery, ale ponoć od przybytku głowa nie boli... tylko portfel cierpi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzalem na gametrailers tylko 1 swiezy material z gameplayem, i jestem kupiony, gra bedzie chyba czarnym koniem marca bo 1nka JC byla slaba, stad nie interesowalem sie produkcja, jednakze 2jka na prawde zapowiada sie wysmienicie - demko dzis na psn, "must download" tuz obok Yakuzy 4.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhmm i jak wrazenia z dema? ja dopiero sciagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia jak najbardziej pozytywne, a jedyne co wydaje sie nas ograniczac, to chyba tylko nasza wyobraznia, wrogow mozna zabijac na mnostwo sposobow (osobiscie spodobal mi sie motyw kiedy hakiem przypialem przeciwnika do butli z gazem, w ktora strzelilem a ta poleciala do gory jak torpeda wraz z biedaczkiem :D), natlok akcji jest swietny, grafika i animacja super. Gra wyladuje u mnie w czytniku na 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie bardzo podoba. musze tylko rozkminic jak robic jakies efektowne kille :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez dobrze oceniam takie ciekawsze gta hehheeeee , ogolnie fajnie , morze kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez dobrze oceniam takie ciekawsze gta hehheeeee , ogolnie fajnie , morze kupie

nie stac cie na morze :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc może ja coś napiszę na temat dema i moich wrażeń.

Jeśli chodzi o minusy to są dwa jak dla mnie:

- linka po zaczepieniu (kiedy ją trzymamy) przenika przez drzewa, skały, budynki itp.

- 30 minut na zapoznanie się z zawartością dema to ZDECYDOWANIE za mało

Graficznie jest dobrze, a nawet bardzo dobrze, ładna kolorystyka, płynna animacja i brak jakichkolwiek problemów z synchronizacją obrazu.

Pełna swoboda (sandbox), dobre sterowanie i strzelanie, no i odkrywanie + demolka.

Wystarczy spojrzeć na teren w demie i na całą mapę i widać że grania tam może być na 100 godzin (przypomina trochę Fuel).

Postać w trakcie lotu udaje "latającą wiewiórkę" (prywatne skojarzenie :smile: ), mamy spadochron, zdobyczne pojazdy typu motory, auta, albo taki mały 2-osobowy samolocik co by sobie pozwiedzać (doleciałem do granicy, kilka sekund i reset) i się nim rozbić.

Swoją drogą to bohater potrafi biegać po bardzo pochyłych "pagórkach" (byłby z niego świetny alpinista :tongue: ) no i sama zabawa hakiem / linką jest przyjemna (tak na marginesie).

I pomyśleć że multi platformowy sandbox może być taki ładny i dopracowany. :ohmy:

Jeśli ktoś jest fanem "piaskownic" to ta gra spodoba mu się, amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- 30 minut na zapoznanie się z zawartością dema to ZDECYDOWANIE za mało

Przeciez mozna odpalic jeszcze raz.....

Generalnie demko daje duzo frajdy szkoda ze dali taka mapke.... no ale coz brac co jest nam dane ;)

Widac ze Marzec jest bardzo obfity jezeli chodzi o ciekawe tytuly juz kilka dni dzieli nas od premiery FF XIII a juz niedlugo JC2 ;) napewno sobie ten tytul sprawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem pełen optymizmu jeśli chodzi o JC2 i podtrzymuję pre-order. "Piaskownica" im się zdecydowanie udała bo przez dobre 5 minut nie wiedziałem gdzie iść, bo wszystkiego chciałem spróbować na raz, co w efekcie skończyło się na strzeleniu w stojącą nieopodal butlę z gazem, po czym tuż przed jej wystartowaniem podpiąłem się linką i leciałem z nią kilkadziesiąt dobrych metrów w górę kończąc tą swawolę efektownym base-jumpem (butla-skokiem ? ;) )

Obszar do eksploracji/demolki/zabawy jest OGROMNY (nie piszę już teraz o demie, a grze właściwej) i przyciąga mnogością wszelkiego rodzaju broni,pojazdów, questów itd.

Będzie to doskonały 'odstresowywacz' na każdą porę. Po prostu odpalasz grę i zostajesz ograniczony tylko przez własną wyobraźnię na ukończenie danej misji. W to mi graj :thumbsup:

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie giera zagoscila na 5 minut i zniknela z konsoli jak zobaczylem jak mu reka zaczela sie wystaiwac z barku podczas strzelania to strwierdzilem ze to jakas porazka ... nie szkoda szmalu na tworzenie takich gniotow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×