Skocz do zawartości
Emir

Bayonetta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś czy pacth do Bayonetty jest dostępny do ściągnięcia w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by był, to myślę, że pobrałby się przy włączaniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem. Niby patch w europie wyszedł, ale wiadomo jak jest w Polsce, różne rzeczy są możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę wyszedł, to spoko się ściągnie. Tylko nie mogę sobie przypomnieć, czy mnie się coś pobierało, gdy ją pierwszy raz instalowałem confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pier.dole w tak poje.baną gre to ja w życiu nie grałem.chyba japonski klimat mi nie podchodzi ale kurva,wiekszego sci-fi to ja w życiu nie widziałem i do tego taki chaos... zdecydowanie odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. To była moja pierwsza gierka na nowej plejce i mnie na przykład powaliła. Racja, chaos jest, ale tylko wtedy, gdy siedzisz i oglądasz jak ktoś gra. Jeśli sam przysiądziesz to zupełnie inna bajka.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ogrywam i jestem pozytywnie zaskoczony, po początkowym chaosie, ciągłym obrywaniu, teraz już płynnie unikam ciosów i je zadaje. Jest git !!

Tylko jedna rzecz mnie denerwuje, loadingi. Czy ktoś może instalował grę na HDD, i przyspieszyło to ładowanie?? W Tekkenie 6 była podobna opcja, tylko, że ona niczego nie zmieniała.

PS. OK! Po zainstalowaniu to już nie jest ta sama gra ;) szybciej, szybciej i jeszcze raz szybciej, miodzio :D

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co mają Bayo na PS3. Czy po najnowszych patchach gra nadal wypada tak słabo w stosunku do wersji na X ? Głownie chodzi mi tu o te loadingi i prędkość animacji... Bo oglądając video porównujące wersje można się załamać, widząc jak na klocku jest 60fps a na PS3 20fps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet przed patchami gra wyglądała dobrze. Widać różnicę między portem na Xboxa, ale ta nie jest duża. Gra wygląda bardzo w porządku i spadki animacji nie występują często. Możesz mi wierzyć, że nie ma co się załamywać. Loadingi za to ulegają znacznemu skróceniu po instalacji.

Edytowane przez Lars06
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet przed patchami gra wyglądała dobrze. Widać różnicę między portem na Xboxa, ale ta nie jest duża. Gra wygląda bardzo w porządku i spadki animacji nie występują często. Możesz mi wierzyć, że nie ma co się załamywać. Loadingi za to ulegają znacznemu skróceniu po instalacji.

Dzieki za utwierdzenie bo od kilku miesiecy napalalem sie na te gre z roznych wzgledow ale wlasnie nie moglem sie do konca zdecydowac przez podobno skopany port, a skoro mowisz ze nie jest tak zle to trzeba bedzie sie zastanowic nad kupnem tej gry + dla ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra urywa dupę! Dosłownie! Gniecie jaja, miażdzy kości! Jestem Fanem Devil May Cry 1/2/3/4 (3 najlepsza - ukończyłem ją ok. 20 razy, a 4 ok 10 razy) i byłem przykonany, że nic w kwesti japońskiego "kiczu" i "super-duper-nieziemskich-akcji-z-kosmosu" mnie już nie zaskoczy (zwłaszcza po oglądaniu One Piece) ale BAYONETTA to jest mistrzostwo świata. Kosmiczne tempo akcji, skill i design + super główna bohaterka! Jedynie j-POP mnie nie rajcuje ale nie przeszkadza mi.

Polecam każdemu kto sie zastanawiał nad zakupem! WARTO - a kupiłem za 50zł używkę!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest ZAJE*ISTA! Ostatnio przez solidnego, ale pozostawiającego niedosyt MGR miałem chęć na porządnego slashera, kupiłem 3 gry z tego gatunku, które mnie ominęły, najpierw ninja gaiden sigma 2 (wyłączyłem po godzinie, walka z hordami klonów, i płytki system walki), następnie castlevania (nieczytelna grafika, nudna walka i eksploracja) i w końcu po dwóch nieudanych zakupach pełen obaw odpaliłem Bayonettę, i jestem zauroczony. To najbardziej satysfakcjonujący, pojechany i miodny slasher, w jaki grałem na ps3, kapitalny system walki, hektolitry absurdu i pozytywnego szaleństwa wylewają się z ekranu, po prostu miód! Na razie, po 4 chapterach, mogę jedynie się przyczepić do okazjonalnych spadków płynności i mało ciekawej ścieżki dźwiękowej (brakuje mi tu mocniejszego brzmienia a'la DMC). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Bayonetta kozak, ja jeszcze od siebie polecam Asuras Wrath, chociaż gra bardzo specyficzna i to taki pół-slasher:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po prawie 2 latach odpaliłem grę ponownie i jest czad. W tej generacji zwyczajnie nie wyszedł slasher z lepszym, bardziej rozbudowanym systemem walki(swoją drogą to pod względem techniczno-gejmplejowym to jak dla mnie Platinium ma dwa puchary na tej generacji - właśnie za Bayo i za pokazjącego jak się powinno robić strzelaniny TPP "Vanquisha"). Trochę szkoda że przez taką "ciężko przyswajalną" oprawę (rodem z jakiejś fetyszystycznej wersji Sailor Moon) gra nie dotarła do szerszej publiczności. Każdemu kto lubi skillowe naparzanie i jest w stanie przymknąć oko lub cieszyć się japońszczyzną gorąco polecam - w tej grze kryje się niesamowity potencjał.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przerwach od Tales of Xillia wystartowałem z Bayonetta i powiem wam że gra to kosmos.

Nie wiem czy ze mną coś nie tak,ale gra mi się o wiele lepiej niż w nowego DMC.Wiem że to totalna zrzynka ze starych Devili ale daje radę.

Jak oceniacie fabułę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła nie jest najwazniejsza w slasherkach ale daje zaiste rade ;D no i ten poziom absurdu czasami dorównuje Asura's Wrath ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Orientuje się ktoś co to za skill/akcesorium/broń, użyta m.in w 6:00 tego filmiku:


Z góry dzięki za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ostatni raz grałem dosyć dawno, ale wydaje mi się że to jedna z mocy dostępnych w formie kruka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płytki system walki

Sam jesteś płytki :P Jak nie umiesz grac to nie oceniaj.

 

Bayonetta ROX. Nie trafia do mnie ten cały kicz i hektolitry absurdu. Osobiście uważam to za minus, ale system walki to miodzio, genialny patent z unkami spowalniającymi czas. Każdy fan japońskich sieczek i tak to już ograł więc nie polecam.

 

P,S. Gra wygląda dobrze i tylko dobrze. Za to na Xie wygląda świetnie i działa w 60fpsach, czyli dwa razy szybciej, czasem nawet więcej bo na PS3 bywa że tnie ostro. Na wyższych poziomach trudności jest to na wagę złota bo przeciwnicy atakują o wiele częściej. Jesli ktos ma wybór to niech nawet nie patrzy w stronę wersji PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się tą postać jakoś ulepszyć? Bo kurczę zastanawiam się nad przejściem gry na easy. Ta bosska w chapterze V mnie po prostu rozwala. : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opanuj witchtime czy jakoś tak i nie będziesz miał problemu z kimkolwiek w tej grze.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ewidentny problem z balansem trudności. Zamiast tylko trochę osłabić wrogów na easy, to dodatkowo wrzucili tam tryb automatic. Na very easy to przeciwnicy muszą chyba padać na jednego hita.

Wysłano z Nokia Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×