Skocz do zawartości
Emir

DJ Hero

Rekomendowane odpowiedzi

Na normalu mam juz praktycznie wszystko na 5 gwiazdek i od pewnego momentu praktycznie za 1 podejsciem od razu 5 gwiazdek robiłem .

Na hardzie też nie jest zle początkowe sety są bardzo łatwe schody zaczynają się gdzieś w połowie Harda niektóre piosenki są bardzo trudne ale ciągle robię postępy i mam zamiar zrobić wszystkie na hardzie na 5 gwiazdek a ten najtrudniejszy poziom chyba sobie odpuszczę .

Udało mi sie zagrac online i nawet wygrałem :)

Gra zajebista aczkolwiek soundtrack baaaardzo średni na palcach 1 ręki mógł bym policzyć kawałki które naprawdę mi sie podobają i przy których mam wkrętkę na maxa .

PSN ID SCHRANZ1985 chętnie pogram online :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DJ Hero 2, będzie zmienionne wykorzystanie suwaka - nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa :D. Tj. na niebieskiej i zielonej ścieżce będą płynęły bity, a my będziemy decydować z której ścieżki skorzystać. W jedynce zawsze trzeba, było zgodnie ze ścieżką wbijać, a to na jedną, a to drugą. Tu będzie szansa na większość dowolność i bardzo dobrze!

Lukas 89, możemy pograć niebawem, ale nie mam headseta, więc nie pogadamy :D

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mikser w DJ Hero 2 będzie taki sam jak w DJ Hero ? Czy będą się czymś różnić?? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie czy slyszeliscie jakaś oficjalna wiadomość od activision ze gramofon z 1 będzie kompatybilny z druga częścią ? Wydaje sie logiczne ale kto sie , na filmikach z Dj hero 2 mikser wyglada prawie identycznie jak w pierwszej wersji ale w sprzedaży widziałem preordery na zestawy z gramofonem a na sama grę nie znalazlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramofon będzie w pełni kompatybilny z dwójką - Activision nie raz to podkreślało. Także będzie można zakupić samą plytkę z muzyką.

Ponadto będzie możliwość importu kawałków z jedynki do dwójki (miazga)

PS. na amerykańskim storze od tygodnia jest grywalne DEMKO DJ HERO 2. Polecam, gra masakruje i zarządzi na całej linii. Są dostępne 2 kawałki. Freestyle scratching - to jest to :)

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jest jakieś info że gramofon z DJ Hero jest identyczny co w DJ Hero 2??

Bo zastanawiam się czy nie zakupić teraz DJ Hero a później tylko płytki z DJ Hero 2 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był jakiś wywiad z gościem z Activision i nie wprowadzili żadnych zmian względem konsolety. Zmienią zapewne logo na nim z Dj Hero, na Dj hero 2. Zobacz nawet na reklamach są identyczne, nawet kolorystyka. Żadnych nowych funkcji, guzików, pokręteł nie ma. Wiem bo grałem w demko DJ HERO 2 i nawet w tutorialach masz gramofon z jedynki.

Zrobisz jak będziesz chciał, ja nowego gramofonu nie będę kupował :) Zastanawia mnie tylko cena samej płytki z muzą, ale znając Activision - będzie to 200 zł :/

ps. uważam że lepszą opcją jest zakupienie właśnie startera z DJ HERO 1. Na allegro w sklepach można po b. dobrej cenie już wyrwać. Pograsz, poduczysz się do czasów premiery drugiej części. Bo wierz mi że po zagraniu w dwójkę - do jedynki już nie wrócę :)

Zestaw premierowy Dj hero 2 + gramofon będzie pewnie kosztował 400 zł, więc sporo

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak się wstrzymam i zakupie DJ Hero 2 ,bo kawałki tam są zdecydowanie lepsze niż w DJ Hero :whistling:

ps.za 300 zł już można pre-ordera składać :whistling:

Edytowane przez juve25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam straszną lipe z DJ HERO .

Mianowicie od pewnego czasu z kontrolerem dzieją sie rózne cuda np. podczas scratchowania kasuje mi streaka tak jak bym naciskał wszystkie przyciski na kontrolerze .

Rewinda praktycznie nie da sie zrobic czasem zaliczy z kilku sec opóznieniem - praktycznie nie da sie grać .

Z tego co szukałem w internecie jest to problem dosyc powszechny nie jeden kontroler już zwariował, prawdopodobnie jakis problem z przesyłaniem sygnału .

Czy miał ktos juz taki problem i udało mu sie ewentualnie jakoś zaradzić ?

Gwarancji nie mam bo kupiłem "okazyjnie "

na allegro :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę Ci polecić to wymianę baterii na nowych - ale na 90% koleś pocisnął Ci zepsuty bubel na allegro. Dlatego jak ognia unikam kupowania używanego sprzętu elektronicznego. Często wychodzi się na tym 2 razy gorzej niż po zakupie nówki.

Rozważyłbym kupno drugiej części z nowym kontrolerem w jakiejś okazyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę Ci polecić to wymianę baterii na nowych - ale na 90% koleś pocisnął Ci zepsuty bubel na allegro. Dlatego jak ognia unikam kupowania używanego sprzętu elektronicznego. Często wychodzi się na tym 2 razy gorzej niż po zakupie nówki.

Rozważyłbym kupno drugiej części z nowym kontrolerem w jakiejś okazyjnej cenie.

Kontroler przez pierwsze 2 tygodnie działał idealnie dopiero niedawno sie spierdzielił .

Po 2 kupowałem ze sklepu a nie od osoby prywatnej .

Zreszta czytałem ze niektórym juz po 2 dniach wariował, nie mogli podłaczyc i różne cuda - jest to problem dosyć powszechny, jest masa tematów i filmików na YT na ten temat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest, grałem chwilę większych zmian nie ma - doszedł freestyle który mnie nie przekonuje .

Ma być tryb kariery empire ciekawszy online itd .

Muzycznie niestety znów w strone pop dance :/ chociaz w 1 też tak było a grało sie bardzo przyjemnie .

Ja 2 kupuje bankowo bundle pack 280 a sama płyta 200 masakra cenowo, sama płyta to powinna 100 kosztować moim zdaniem .

Zrobił ktoś noisia na hardzie ?????????

Zrobienie 4 gwiazdek to nie lada wyczyn a 5 jest dla mnie nierealne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem w demo i muszę powiedzieć, że zmian jest wiele :) freestyle daje rade w końcu nie ma monotonni można coś pomodzić, wydaje mi się, że gra jest szybsza bardziej dynamiczna i graficznie lepiej się to prezentuje także brawo activision i czekam na DJ HERO 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad pierwszą częścią, na drugą złożyłem pre-order - w polskim sklepie za 299 dostajemy mikser, oraz uwaga oprócz drugiej części DJ Hero, część pierwszą.

Fajna muzyka, wydaje się też dobrą grą na imprezki w większym gronie. Czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad pierwszą częścią, na drugą złożyłem pre-order - w polskim sklepie za 299 dostajemy mikser, oraz uwaga oprócz drugiej części DJ Hero, część pierwszą.

Fajna muzyka, wydaje się też dobrą grą na imprezki w większym gronie. Czekam :)

Każdy pre-order dostaje płytkę z DJ Hero 1???

Daj kolego link do tego sklepu :thumbsup:

Edytowane przez juve25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ultima.pl/dj_hero_2_bundle_dj_hero_1_zostan_najlepszym_z_dj_ow/i9301/

proszę cię bardzo

Kto był by chętny na mutli w Dj Hero?

Pisać najlepiej zaraz :D

PSN ID tadeck1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła promocja , gdzieś słyszałem że takie zestawy będą kosztować minimum 399zł , a tutaj zaskoczenie.

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił ktoś noisia na hardzie ?????????

Zrobienie 4 gwiazdek to nie lada wyczyn a 5 jest dla mnie nierealne :)

Ba, nawet na expercie. :happy: Najtrudniejszy kawalek do 5* na X to: Beats and Pieces od Scratch Perverts. Na szczęście i on pękł pare tygodni temu. :laugh:

Na allegro pojawiły się pre-ordery (tak jak w ultimie, z bonusem w postaci DJH1) za 279 zł.

http://allegro.pl/dj...1262023946.html

FSG zapowiedziało 6 DLC packów w tym roku. Preview dwóch pierwszych już dostępne na ich kanale YT:

http://www.youtube.com/djhero#g/u

PS: Btw. chętnie pogram z kimś na expercie. Z dodatków posiadam: Extended Mix Pack, David Guetta Mix Pack oraz Domination Pack. 

Edytowane przez Spitfire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi sie udało pozbyć DJ hero tak że składam preorder na 2- premiera chyba 22 pazdziernika?

Po demku mam mieszane uczucia, freestyle do mnie nie przemawia można równie dobrze nic nie robić i nie tracisz Streaka

Spit jak serio robisz 5* na expercie to wrzuć filmik na YT chetnie bym to zobaczył .

Jak bede miał dobry kontroler bo ten z 1 był zjebany to może i ja pokuszę się o taki wynik bo obecnie to nawet rewinda nie mogę zrobić :D

Liczę na ten tryb empire i nowe tryby online zapowiada sie świetnie .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spit jak serio robisz 5* na expercie to wrzuć filmik na YT chetnie bym to zobaczył .

Wystarczy, że spojrzysz na moje trophy. Mam tam pare tyg. temu zrobione all 5 stars na expercie. ;) Ale jak chcesz moge nagrac jak dopadne jakis normalny aparat. Ew. mozemy zagrac battle.   :happy: Pzdr.

Edit: Proszę bardzo:

http://www.youtube.com/watch?v=yr6nVf_QC48

Słabiutka jakość spowodowana faktem iż dysponuję na chwile obecną tylko telefonem.  ;) Jak widać, troszkę poniżej mojego High Score'u i końcówka sprawia mi jeszcze pewne trudności, ale to się dopracuję. :happy: Pzdr.

Edytowane przez Spitfire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miazga 300 streak na noisi zrobic to jest mistrzostwo świata .

Chciał bym zobaczyć jak operujesz kontrolerem bo momentami to można palce połamać tak to wszystko zapierdziela .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miazga 300 streak na noisi zrobic to jest mistrzostwo świata .

Chciał bym zobaczyć jak operujesz kontrolerem bo momentami to można palce połamać tak to wszystko zapierdziela .

Nie ma problemu, postaram się za jakiś czas coś wrzucić.

Swoją drogą, premiera DJ Hero 2 w USA już za nami i gra zbiera dość pozytywne noty. Oby tak dalej. :wink: Zacieram ręce oczekując na mojego pre-ordera. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spitfire, chylę czoła :)

Chłopaki dajcie znać jak tylko znajdziecie dj hero 2 gdzies do kupienia w sklepie. Mam nadzieje że wyrobia sie z premiera i będzie przed weekendem. Tylko na black ops bardziej czekam w tym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×