Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo duże nadzieje mam w tej produkcji wie ktoś może czy gra będzie tpp jak mass effect czy widok izometryczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo duże nadzieje mam w tej produkcji wie ktoś może czy gra będzie tpp jak mass effect czy widok izometryczny

I to i to w zasadzie bo kamerą możesz dowolnie oddalać,przybliżać i obracać. Pokładam w tym tytule spore nadzieję jako że Mass Effect nas ominął a KOTORy były świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chrapkę na dobrego "naszego" RPGa, ale zajawki jakoś mnie odrzucają. Wiem, że krew jest nieunikniona, ale to co pokazują wygląda na tandetną rzeźnię ze sporą dawką erotyki. Jeśłi scenariusz będzie ciekawy, a twórcy zaoferują nam do tego ciekawe postacie, powinno być nieźle. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To jest BioWare oni kiczowatych gier nie wydają ;p Swoją drogą bardzo duże nadzieje pokładam w tym tytule nareszcie jakis prawdziwy erpeg w świecie fantasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@up

To jest BioWare oni kiczowatych gier nie wydają ;p Swoją drogą bardzo duże nadzieje pokładam w tym tytule nareszcie jakis prawdziwy erpeg w świecie fantasy

Bezpieczniej będzie napisać, że jak dotąd nie wydali kiczowatej gry.

Jeśli gra jednak będzie płytką krwawą jatką z przelotnymi wstawkami erotycznymi, to chyba zakupię sobie klasyczne kolekcje BG i ID na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age ma być powrotem do korzeni. Właśnie do serii BG i Planetscape. Trochę tylko się obawiam jak będzie wyglądał online na konsolach. Jeśli będzie podobny do tego z Neverwinter Nights to będzie to gra na lata. Po tym jak zawiesili Wiedźmina, Dragon Age i FFXIII to dwa tytuły na które czekam najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dragon Age ma być powrotem do korzeni. Właśnie do serii BG i Planetscape. Trochę tylko się obawiam jak będzie wyglądał online na konsolach. Jeśli będzie podobny do tego z Neverwinter Nights to będzie to gra na lata. Po tym jak zawiesili Wiedźmina, Dragon Age i FFXIII to dwa tytuły na które czekam najbardziej.

Słowem, warto sie zainteresować. Choć, materiały nie przkonują mnie do zasadności czekania. Zobaczymy.

Wiedźmina nie ma co żałować. Zagraj na PC. :) Gra taka dobra nie jest. Mocny średniak, ale to i tak dzięki postaci i książką Sapka, w innym wypadku maksymalnie 6/10 za błędy i powtarzalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie wlasnie w Neverwinter Nights na piecu, i licze na to, ze nie spieprza tej produkcji, oraz wydaje mi sie ze mogliby dac system wspierajacy myszke i klawe do ps3 w tej produkcji :( bo nie widze grania w to na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram sobie wlasnie w Neverwinter Nights na piecu, i licze na to, ze nie spieprza tej produkcji, oraz wydaje mi sie ze mogliby dac system wspierajacy myszke i klawe do ps3 w tej produkcji :( bo nie widze grania w to na padzie.

Doskonale Cię rozumiem, też ciężko mi sobie wyobrazić grę w systemie AD&D na padzie. Na PC brakowało mi już klawiszy funkcyjnych dla quickslotów O_o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dragon Age ma być powrotem do korzeni. Właśnie do serii BG i Planetscape.

Po pierwsze to jest PLANESCAPE, a nie PLANETSCAPE. To jest wyraźna i bardzo znacząca różnica.

Do frugie - BioWare nie miał żadnego udziału w tworzeniu Planescape:Torment.

Doskonale Cię rozumiem, też ciężko mi sobie wyobrazić grę w systemie AD&D na padzie.

Dragon Age nie korzysta z mechaniki AD&D ani z D&D 3.0/3.5/4.0. Jest to autorska mechanika BioWare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to jest PLANESCAPE, a nie PLANETSCAPE. To jest wyraźna i bardzo znacząca różnica.

Do frugie - BioWare nie miał żadnego udziału w tworzeniu Planescape:Torment.

Dragon Age nie korzysta z mechaniki AD&D ani z D&D 3.0/3.5/4.0. Jest to autorska mechanika BioWare.

Dzięki za uświadomienie mi tego wszystkiego, byłem przekonany, że DA będzie wykorzystywało mechanikę AD&D. Cóż jestem raczej graczem NWN i serii BG, więc proszę o wyrozumiałość w zakresie błędów w nazewnictwie i trochę więcej luzu bo Twój post groźnie wygląda, a moja pomyłka to nie jest żadne wielkie przestępstwo ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awatar Jibriego wiele mówi ;)

Czarna wyspa zrobiła Torment'a. I Fallout'y, te "prawdziwe". 

Jak to będzie podobne do kotora, to raczej na pewno kupię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Awatar Jibriego wiele mówi ;)

No ba. :biggrin:

Czarna wyspa zrobiła Torment'a. I Fallout'y, te "prawdziwe".

I tylko w ichnich grach zaobserwowałem że można było zakończyć grę

przekonując rozmową głównych złych że ichnie pomysły są debilne (Master z F1) lub że to nie ma sensu i powinien się z tobą połączyć (Planescape)

. Liczę że może w Alpha Protocol coś takiego może być, bo w końcu Chris Avellone jest Lead Designerem AP.

Jak to będzie podobne do kotora, to raczej na pewno kupię.

No jasne że będzie podobne. Będziesz w końcu elitarnym Rycerzem Jedi. A przepraszam, będziesz członkiem elitarnych Widm. Nie, to nie to. Bedziesz przecież członkiem wymierającego (czyt. elitarnego :wink: ) zakonu Szarych Strażników.

Jeżeli będzie możliwośc chwytania za kołnierze jak w ME to warto będzie zagrać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie wiem jak sie "ściemnia" obraz to napiszę

*SPOILER DO FALLOUTA 1*

Mym ulubionym sposobem na zakończenie tej gry było pójście do mastera, przejście na jego strone, pójście do bomby i jej odpalenie, powrót do mastera. To co on tam wtedy mówił było Epickie  :thumbsup: a potem się wychodziło, nawet go nie zabijając :)

*KONIEC SPOILERA*

W Mass Efekcie też można było przemówić do "rozsądku" temu...ee.. głównemu złemu :)

Na alpha protocol też czekam, jakoś niedługo wychodzi. 

Kurcze, ale offtop :P

Tak w ramach tematu napiszę, że mam nadzieję na klasę Mordercy..było by fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to będzie podobne do kotora, to raczej na pewno kupię.

Jeśli to będzie podobne do KOTOR'a to zrobię pre-order i będę gotowy słono zapłacić za tą pozycje bo nie wiele gier sprawiło mi tyle radości co wskazana wyżej saga.Ja chcę porządne rpg na ps3! Już!!!! Ile można czekać? No ile? Cheers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram sobie wlasnie w Neverwinter Nights na piecu, i licze na to, ze nie spieprza tej produkcji, oraz wydaje mi sie ze mogliby dac system wspierajacy myszke i klawe do ps3 w tej produkcji :( bo nie widze grania w to na padzie.

Byłoby nieźle.

Czarna wyspa zrobiła Torment'a. I Fallout'y, te "prawdziwe".

Jak to będzie podobne do kotora, to raczej na pewno kupię.

Te mniej prawdziwe też są ok. ;) A co do KotOR, to chętnie bym je zobaczył na PS3, albo na PieCu, ale niestety są to ekskluzywy na Klocka, a wersja blaszana już jest niedostępna...

I tylko w ichnich grach zaobserwowałem że można było zakończyć grę

przekonując rozmową głównych złych że ichnie pomysły są debilne (Master z F1) lub że to nie ma sensu i powinien się z tobą połączyć (Planescape)

. Liczę że może w Alpha Protocol coś takiego może być, bo w końcu Chris Avellone jest Lead Designerem AP.

Nie wiem czy tylko w ichnich, ale niewątpliwie to jest to co powinno być obecne w cRPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do KotOR, to chętnie bym je zobaczył na PS3, albo na PieCu, ale niestety są to ekskluzywy na Klocka, a wersja blaszana już jest niedostępna...

Co? Oba KotORy na PCta kupisz spokojnie na allegro lub na ultimie. Tyle tylko że do KotORa II trzeba ściągnąć trochę patchy i poprawek fanów by gra była choć trochę mniej zabugowana.

Nie wiem czy tylko w ichnich, ale niewątpliwie to jest to co powinno być obecne w cRPG.

Nie orientuje się czy w Arcanum nie ma takiej opcji. Chociaż i tak nic nie pobije grania Malkavianem w Vampire: Bloodlines i rozmowy ze znakiem drogowym :biggrin:

Te mniej prawdziwe też są ok. ;)

BLUŹNIERCA!!! ZABIĆ I ZJEŚĆ JEGO MÓZG!!! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Co? Oba KotORy na PCta kupisz spokojnie na allegro lub na ultimie. Tyle tylko że do KotORa II trzeba ściągnąć trochę patchy i poprawek fanów by gra była choć trochę mniej zabugowana.

Serio? No to trzeba będzie poszperać w sieci dokądniej. Szukałem i znaleźć nie mogłem... ULTIMA nie sprzedaje czasem szemranych gier? Pytam, bo mam poważne wątpliwości. Musiałem kiedyś anulować zamówienie, miałem solidne podstawy sądzić, ze chcą sprzedać mi pirata za kupę kasy.

Pytanie dodatkowe. Działąją KotORy na VIŚCIE? Trzeba jakieś łatki wgrać?

Nie orientuje się czy w Arcanum nie ma takiej opcji. Chociaż i tak nic nie pobije grania Malkavianem w Vampire: Bloodlines i rozmowy ze znakiem drogowym :biggrin:

No, no. Dobre są niektóe patenty w RPGach. ;)

BLUŹNIERCA!!! ZABIĆ I ZJEŚĆ JEGO MÓZG!!! :wink:

He he. :) Tak czy siak do RPG jakoś idealnie pasuje mi rzut izometryczny i jak najmniejsza liczba manewrów z grafiką 3D. Jeśli wychodzi twórcom, to super, ale czasem wygląda to źle.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele informacji na temat Dragon Age sie dowiedzialem od was chlopaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Nowy trailer - Najważniejsze jest to że Dragon Age ma wyjść (jeżeli dobrze zrozumiałem) 20 października :biggrin: :biggrin: :biggrin: Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy trailer - Najważniejsze jest to że Dragon Age ma wyjść (jeżeli dobrze zrozumiałem) 20 października :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Ciekawie to niby wygląda, ale ta muzyka jest lipna. Tzn. ok, ale nie pasuje do klimatu fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrze na ten gameplay z walki, to zastanawiam sie jak mozna bedzie w to grac na padzie, chyba co chwile pauza, i 3 minuty bawienia sie analogiem zeby wszystko wyszlo ...

o nie, ja tego nie widze, przesiedziec w pauzie wiecej niz w grze, oby ta gra miala wspomaganie myszki, bo to bedzie masakra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrze na ten gameplay z walki, to zastanawiam sie jak mozna bedzie w to grac na padzie, chyba co chwile pauza, i 3 minuty bawienia sie analogiem zeby wszystko wyszlo ...

Na pierwszym xshicie jakoś sobie z KOTORem dzieci M$ radziły więc myślę, że BioWare wie co robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×