Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze do sprawy trofeów. Zastanawiam się czy będzie można zromansować Zevrana/Alistaira krasnoludką :biggrin:. Jeżeli tak to będę miał ubaw po pachy.

Czy ktoś bawił się kreatorem postaci na PC? Czy tylko mi się wydaje, że panie zostały potraktowane w tej grze po macoszemu?

Naliczyłem łącznie z sześć twarzy, które można nazwać w miarę ładnymi (jedna krasnoludzka, dwie ludzkie, dwie elfie), reszta to coś co wygląda jak generator losowy z Mass Effect. Czyli brzydota i wygląd ciężkiego idioty.

Panowie też nie mają lepiej - najlepiej prezentuje się krasnolud murzyn i krasnolud z getta (ten którego wykorzystywali w filmiku jak początek z plebsu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geez, mialo byc "recenzja" a nie wersja ...

@up

to nie sa gameplaye z PS3 tylko X - czyzby BioWare chcialo nas w konia zrobic ?

Powoli sie zaczynam obawiac tej wersji na PS3, najpierw ja opozniaja (moze liczyli ze powstana obszerne recenzje na pc i x'a chwalace gre po czym wypuszcza wersje na PS3 i beda jechac na opinii) teraz nie chca nawet pokazac gameplaya z wersji na ps'a, niby nasuwaja sie rzeczy typu "to bioware, wierze w bioware" ale racjonalny tok myslenia bierze gore. - cos mi tu smierdzi, i mam nadzieje ze sie myle bo jesli nie, dostaniemy gorsza grafike niz na X'a polaczona z chrupaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to gameplay'e z PS3 od kiedy to na Xboxa mamy przycisk "trójkąt"

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhh to czemu w interfejsie jaki jest na filmikch są przyciski z DS3 np. trójkąt czy kwadrat ??

Przecież to gameplay'e z PS3 od kiedy to na Xboxa mamy przycisk "trójkąt"

Pozdrawiam

LOL O.O <ninja> fail, macie racje, z poczatku myslalem ze to A z xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gameplay'e i jestem pełen optymizmu. Myślę, że naprawdę będzie dobrze. Oby tylko Alucard nie okazał się złym prorokiem i nie było problemów z wersją na PS3, bo nie po to kupowałem konsolę nowej generacji żeby się męczyć ze spadkami framerate.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziu... Po obejrzeniu gameplayu z ps3 poczułem zew prawdziwego rpga, kicham na to czy wersja ps3 bedzie chrupala/mlaskala czy nie... JA JUZ CHCE!!!

PS Juz widze zone szanowna wpadajaca w nocy do salonu: "Dlaczego cie jeszcze w lozku nie ma?!?" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Juz widze zone szanowna wpadajaca w nocy do salonu: "Dlaczego cie jeszcze w lozku nie ma?!?" ;)

Aż mi się humor polepszył :D dobry tekst :tongue: taki ZYCIOWY :biggrin::biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde... uwielbiam rpgi, ale jakos nie moge sie przekonac do tej gry... ta walka wyglada jakos drewniano i ta grafika... i wiem, wiem jestem noobem bo jak moge patrzyc na grafike w rpg... ale jednak fajniej by bylo zobaczyc takiego Dragon Age w oprawie nowego FF :P mam nadzieje, ze przynajmniej fabula mnie przyciagnie na wiele godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde... uwielbiam rpgi, ale jakos nie moge sie przekonac do tej gry... ta walka wyglada jakos drewniano i ta grafika... i wiem, wiem jestem noobem bo jak moge patrzyc na grafike w rpg... ale jednak fajniej by bylo zobaczyc takiego Dragon Age w oprawie nowego FF :P mam nadzieje, ze przynajmniej fabula mnie przyciagnie na wiele godzin

Widac nie uwielbiasz rpgow skoro piszesz takie bzdury, albo po prostu uwielbiasz rpgi od czasow Bioshocka / Fallouta 3 - ale to sa pseudo-rpgi.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między bogiem a prawdą to ja też uważam DA za jakieś drewniane coś. Przez ostatnie kilkanaście lat skończyłem z pewnością wystarczającą ilość gier rpg aby móc się wypowiadać.

Nie mniej jednak ostatnie kawałki gameplaya są już zdecydowanie lepsze od tych co widziałem. Być może nadaje się to nawet do gry po małej przecenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam rpg od czasow Baldura :] a Planescape Torment dalej mam na kompie zainstalowane.... wystarczy? czy kazdy fan rpg musi sie sklaniac do takiej grafiki na konsoli next-gen? ja wiem, ze to nie jest takie latwe zrobic swietna grafike i miec taki olbrzymi swiat naraz, ale nie musze od razu slepo bronic kazdego rpg (ostatnio zwlaszcza Bio), ktory jest po prostu brzydki :) bardzo dobrze pamietam kotor i jak zachwycony bylem ta gra (pod kazdym jej wzgledem, rowniez grafiki) :) czyli Bio jak chce to moze...

na razie moge sie wypowiadac tylko i wylacznie o tej grze pod wzgledem grafiki bo o fabule nie mam zielonego pojecia :] i tylko nadzieje na to, ze bedzie ona genialnie poprowadzone trzyma mnie jeszcze przy tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill mam prosbe, obejrzyj to:

http://tvgry.pl/?ID=673

I jesli dalej bedziesz twierdzic ze jest drewniane to po prostu gra nie trafia w twoje gusta chyba, ale dla mnie jako fan baldursow, to jest chyba najlepsza pozycja od czasow neverwinter nights 2.

@foxy

Gwarantuje ci, ze grafika jest dobra przekladajac ja na ogrom swiata

http://dragonage.bioware.com/world/

I wiem co mowie, po 24 godzinnym maratonie na live streamie ta gra zrobila na mnie ogrooomne wrazenie, przez caly czas z kumplami komentowalismy detale tego swiata :) (i nie grafike mi chodzi)

I widzisz, strzeliles byka i udowodniles ze nie jestes fanem rpg, bo jaki fan rpg musi sie sklaniac do grafiki : ) ?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill mam prosbe, obejrzyj to:

http://tvgry.pl/?ID=673

I jesli dalej bedziesz twierdzic ze jest drewniane to po prostu gra nie trafia w twoje gusta chyba, ale dla mnie jako fan baldursow, to jest chyba najlepsza pozycja od czasow neverwinter nights 2.

Alu, to jest z wersji PC gdzie kamera może być dowolnie skalowana. To jedna sprawa. Mówiąc drewniana mam na myśli poruszanie się/animacje postaci i nie powiesz mi, że takowa nie jest. Ten film tylko to potwierdza. Może czepiam się szczegółów ale wymagam po takiej produkcji czegoś więcej niż tylko rozreklamowanej do granic możliwości gry zasłużonego studia. Skoro mamy patrzeć na taką animacje kilkaset godzi? Tym bardziej gra nie powinna wzbudzać żadnych "ale". Jednak nie tylko u nas ale również na świecie da się słyszeć negatywne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu, to jest z wersji PC gdzie kamera może być dowolnie skalowana. To jedna sprawa. Mówiąc drewniana mam na myśli poruszanie się/animacje postaci i nie powiesz mi, że takowa nie jest. Ten film tylko to potwierdza. Może czepiam się szczegółów ale wymagam po takiej produkcji czegoś więcej niż tylko rozreklamowanej do granic możliwości gry zasłużonego studia. Skoro mamy patrzeć na taką animacje kilkaset godzi? Tym bardziej gra nie powinna wzbudzać żadnych "ale". Jednak nie tylko u nas ale również na świecie da się słyszeć negatywne opinie.

Wiem killu ze to z wersji PC, ale mniejsza, mnie tam animacja nie przeszkadza i raczej ja gra jestem zauroczony wiec bede slepo bronic ^^ ogrom mozliwosci, dopracowane questy poboczne swietna fabula, grafika przyjemna dla oka, mnie to wystarcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac nie uwielbiasz rpgow skoro piszesz takie bzdury, albo po prostu uwielbiasz rpgi od czasow Bioshocka / Fallouta 3 - ale to sa pseudo-rpgi.

QFT!

Między bogiem a prawdą to ja też uważam DA za jakieś drewniane coś. Przez ostatnie kilkanaście lat skończyłem z pewnością wystarczającą ilość gier rpg aby móc się wypowiadać.

Nie mniej jednak ostatnie kawałki gameplaya są już zdecydowanie lepsze od tych co widziałem. Być może nadaje się to nawet do gry po małej przecenie :)

Według mnie, wszystkie zaprezentowane do tej pory filmiki prezentowały w miarę to samo i nie było to nic złego. To, że postaci machają mieczami w powietrzu i zadają obrażenia, to nic strasznego. BioWare musiałby wydać grube miliony na MO by nagrać każdy cios, uderzenie i reakcje ofiary/atakującego. Do tego taki MO byłby niemożliwy do zrealizowania - skąd weźmiemy smoka? W RPGach trzeba po prostu pójść na pewne kompromisy.

Oczywiście zgodzę się, że Dragon Age nie jest najpiękniejszą grą na świecie, ale czy ma to jakieś znaczenie? Liczy się to ile razy chcesz jakąś grę przejść. Nowości na konsole z super grafiką przejdę raz czy dwa i odkładam na półkę. Sagę Baldur's Gate pierwszy raz przeszedłem osiem lat temu i od tego czasu gram w nią non stop. Właśnie czegoś takiego brakuje mi na konsoli. I liczę, że Dragon Age choć w połowie dorówna BG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze niby drewniania animacja bohaterow? ogladalem kilka filmikow i jakos nie wychwycilem tego, teraz ogladam specjalnie ten gameplay z xboxa i przygladam sie i nie widze zadnych problemow, wiec nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jestem monotematyczny i już zadawałem to pytanie jakiś czas temu, ale może ktoś wie czy już na 100% jest potwierdzone , że w grze będzie możliwość wyboru języka angielskiego? Mam wątpliwości, bo jak przeglądam opisy na portalach aukcyjnych oraz na stronach o grach to wszędzie jest napisane, że gra jest w pełni zlokalizowana i nie ma ani slowa o wersji kinowej, czy też opcji wyboru ścieżki dźwiękowej X_x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy wiadomo coś o tym jak jest zbudowany świat (tzn. czy jest dostępny cały, czy podzielony na doczytujące się części). I co najważniejsze - czy po ukończeniu konkretnych etapów, niektóre lokacje blokują się bezpowrotnie ? (jak chociażby w NWN) ? 

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jestem monotematyczny i już zadawałem to pytanie jakiś czas temu, ale może ktoś wie czy już na 100% jest potwierdzone , że w grze będzie możliwość wyboru języka angielskiego? Mam wątpliwości, bo jak przeglądam opisy na portalach aukcyjnych oraz na stronach o grach to wszędzie jest napisane, że gra jest w pełni zlokalizowana i nie ma ani slowa o wersji kinowej, czy też opcji wyboru ścieżki dźwiękowej X_x.

W sumie podpinam sie pod to pytanie.

edit: niestety, bedzie tylko pelen polski :/ szlag by ich trafil wszystkich ...

http://daforums.bioware.com/viewtopic.html?topic=698921&forum=135

W dodatku polski dubbing jest taki do dupy ze az glowa boli, wystarczy posluchac polskiej morrigan a angielskiej, totalna amatorszczyzna. Gwoli scislosci, polska wersja bedzie zawierac tylko polska wersje, tylko i wylacznie.

 Czy wiadomo coś o tym jak jest zbudowany świat (tzn. czy jest dostępny cały, czy podzielony na doczytujące się części). I co najważniejsze - czy po ukończeniu konkretnych etapów, niektóre lokacje blokują się bezpowrotnie ? (jak chociażby w NWN) ? 

Wydaje mi sie ze nie bedzie motywu jak w NWN ze gra ma rozdzialy a kazdy to zupelnie inna zamknieta lokacja, ponoc swiat jest calkowicie otwarty.

btw. EK - empik.com/dragon-age-poczatek-edycja-kolekcjonerska-ps3-multimedia,prod17380255,p

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie podpinam sie pod to pytanie.

edit: niestety, bedzie tylko pelen polski :/ szlag by ich trafil wszystkich ... 

W dodatku polski dubbing jest taki do dupy ze az glowa boli, wystarczy posluchac polskiej morrigan a angielskiej, totalna amatorszczyzna. Gwoli scislosci, polska wersja bedzie zawierac tylko polska wersje, tylko i wylacznie.

No żesz kur***. W takim Burnout Paradise nie przeszkadza mi polski lektor, ale na miłość boską erpegi mogliby zostawić w spokoju!!

Dobra, teraz najważniejszy 'qłeszczyn" w tej chwili brzmi:

Czy będą\są planowane dodatki na PSstore? Bo jeśli tak to będą działać oczywiście z PL wersją, a jak nie to można spokojnie łykać anglika (vide In Famous)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dodatki sa planowane i beda w polskiej wersji, a tu smaczek, w dzien premiery dostajemy 3 dlc, z czego 2 darmowe.

A jeszcze wiekszy smaczek? tworcy beda robic dlc do gry przez ... ... ... 2 lata co jakis czas, ponoc ma to byc "co kilka tygodni" - maja byc to questy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×