Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

na 100% - na 200 % - na 300%

Gra juz od dawna w zlocie nie wiem czy wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Media Markt'cie by podbić gwarancję na aparat. Gwarancja światowa nie obowiązuje w Polsce i nikt jej tutaj nie uznaje - jak ja kocham ten kraj, ale nie ważne.

Wszedłem na dział gry. Dragon Age jest już dostępny na PeCety oraz na XBOX'a. Na pytanie kiedy będzie wersja na PS3 otrzymałem odpowiedź że prawdopodobnie za dwa tygodnie i będzie kosztować coś ponad 200 złotych.

Czyli za wybrakowaną wersję w której nie mam opcji wyboru języka mam płacić jak za pełnoprawną wersję na XBOX'a gdzie przynajmniej mogę sobie ustawić angielski głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jibril

wersja xboxowa jest tez bez wyboru jezyka, obie wersje niczym sie nie rozinia pod wzgledem zawartosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alucard - Mae Culpa. Wydawało mi się, że wersja XBOX'owa posiada opcję zmiany ścieżki dźwiękowej między polską i angielską.

No to pozostaje tylko czekanie na premierę w Europie i relacje czy da się ściągnąć dodatki do gry bez żadnego problemu w naszym wspaniałym kraju. A teraz idę się zastanowić czy wytrwale czekać na DA czy pójść jutro na giełdę i wymienić parę gierek na Batmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jutro pojdziesz na gielde to na pewno sie nieswiadomie spotkamy ;) ...

Mimo wszystko pozostaje nam czekac do 20 i modlic sie o brak problemow z dodatkami do niej, ea zadeklarowalo ze bedzie polonizowac kazdy dodatek, co oznacza pewnie 3 tygodniowe spoznienia na naszym psn ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się z EA Polska i dostałem informację, że "na pewno w wersji kolektorskiej Dragon age na PS3 będzie po angielsku". Tak właśnie mi napisali. W wersji kolektorskiej. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie oburzam się, broń Boże. Wręcz przeciwnie, cieszy mnie, że będzie można bezproblemowo kupić wersję z angielskimi voiceoverami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się z EA Polska i dostałem informację, że "na pewno w wersji kolektorskiej Dragon age na PS3 będzie po angielsku". Tak właśnie mi napisali. W wersji kolektorskiej. WTF?

No to jest bardzo ciekawa informacja i masz ją na piśmie od EA

Jak by była taka opcja to bym był wdzięczny za przesłanie na priva smile.gif

Dzięki takiej informacji (jak się ktoś konkretny podpisał od EA PL) będzie można się ubiegać ewentualnie

o obniżenie ceny gry jak by nie było tam jednak języka angielskiego

Tynio

Pozdrawiam

Edytowane przez Tynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można tak powiedzieć, że mam to na piśmie. Zadałem im pytanie przez to ich centrum pomocy na http://eapo-new.custhelp.com/ i taką dostałem odpowiedź.

No mi się nawet nie udało wysłać zapytania bo wywala mi - "Gra wymaga wartości"

Tynio

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie sie załamać, to poczytajcie forum bioware...omijajcie spoilery, of corz :) można tam w wyszukiwarce po prostu wpisać 'PS3' i takie kwiatki zobaczycie, ze ho-ho.

Na przykład: wiecie, że bonusowy soundtrack dodawany do EK  PS3 versionbył na blu-ray'u? można by to nawet przeżyć, gdyby nie to ,że płyta do odtworzenia wymaga włożenia do PC :) na PS3 nie pójdzie, lol.

Podobno żeby DLC działało potrzebne jest zalogowanie do EA serwerów przy każdym uruchomieniu gry...

itp, itd.

Love, EA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA kazda gre zeszmaci, dziadowska firma ktora ostatnio SAME crapy wydaje bez wyjatku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RPG z porzadna fabula i dosc dobry system walki... planuje kupic w dniu premiery... czyli 20 w piatek ;] Mam nadzieje ze cena nie bedzie przekraczac 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma wiele wad, silnikiem spóźniła się jakieś 2 lata ale mimo tego od tych kilku dni kiedy mogę gram w nią :/.

Jak tylko wyjdzie na PS3 kupię ją bo gra sie mimo wszystko przyjemnie.

Nie zmienia to tego, że po Bioware spodziewałem sie znacznie, znacznie więcej ;). A w tym przypadku się zawiodłem, pierwszy raz na tej firmie :/.

Oby plotki o możliwości wyboru języka w grze w wersji na PS3 w edycji kolekconerskiej się potwierdziły bo na spolszczenie Morrigan, która ma zapewnione miejsce w mojej drużynie się nie zgodzę ;).

c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ma wyjsc pl wersja na ps3/x360 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, dwie lewe rączki. No dobra, proszę. :)

Masakra, czy to takie trudne, tutaj bylo to pisane 100 razy, a na goglach wystarczy chwile poszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MrC - Premiera na XBOX'a już się odbyła - 6 listopada. Wersja na PS3 w całej EU będzie dostępna 20 listopada. Germanowie i Frankowie grę za to otrzymają jeden dzień wcześniej czyli 19 listopada. Sądzę, że na początku grudnia powinna być dostępna wersja brytyjska na giełdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się z EA Polska i dostałem informację, że "na pewno w wersji kolektorskiej Dragon age na PS3 będzie po angielsku". Tak właśnie mi napisali. W wersji kolektorskiej. WTF?

Kurcze, to by byla bardzo dobra informacja, ale mam przeczucie ze jednak tak nie bedzie... Wie ktos moze cos wiecej w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak jest z wyborem języka w wersji na Xbox'a? Jeśli takie info było wyżej, to przepraszam, widocznie przeoczyłem. Myślę, że wersją na PS3 będzie tak samo jak z tą na konsole Microsoftu, dlatego też pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej AlucardMZ podał tabelkę języków.

Kupując grę w wersji polskiej będziesz miał do dyspozycji tylko ten jeden język.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zarania dziejow wiemy ze to co ma wersja na Xboxa360 ma i wersja PS3 od deski do deski.

w skrocie: i tu i tu jestesmy skazani na polski dubbing. - Myron to juz powiedzial, ale nie chce pozostawic cienia watpliwosci / nadziei. (wersja kolekcjonerska nie bedzie sie niczym roznic od pudelkowej - chodzi o zawartosc glownej plyty z gra)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......... Myron to juz powiedzial, ale nie chce pozostawic cienia watpliwosci / nadziei. (wersja kolekcjonerska nie bedzie sie niczym roznic od pudelkowej - chodzi o zawartosc glownej plyty z gra)

Ja też jestem podobnego zdania ale sam wysłałem zapytanie do EA PL

Jutro jak coś odpiszą to się podzielę info.

A i jeszcze jedno

Cieszę się, że nasza wersja na PS3 wychodzi troszkę później niż na Xbox-a360, bo może faktycznie coś tam poprawią,

Druga sprawa to zobaczymy jak wyjdzie edycja kolekcjonerska na Xkloca czy coś będzie lepiej niż ta, co teraz wyszła

Tynio

Pozdrawiam

Edytowane przez Tynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Z niecierpliwością czekałem na tą gierkę, a teraz czytając wasze wypowiedzi to już sam nie wiem.

Czy moglibyście z czystym sumieniem powiedzieć czy gra jest warta zakupu w wersji PL ?

Czy rzeczywiście to tłumaczenie jest tak do bani ? może da się to przeżyć i po paru godzinach po prostu przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Z niecierpliwością czekałem na tą gierkę, a teraz czytając wasze wypowiedzi to już sam nie wiem.

Czy moglibyście z czystym sumieniem powiedzieć czy gra jest warta zakupu w wersji PL ?

Czy rzeczywiście to tłumaczenie jest tak do bani ? może da się to przeżyć i po paru godzinach po prostu przyzwyczaić.

Co do jakości tłumaczenia.. zerknij kilka postów wcześniej a znajdziesz linki do filmików gdzie porównywanych jest kilka scenek z gry wersji oryginalnej i zlokalizowanej i sam stwierdzisz czy dla ciebie pełna lokalizacja jest lepsza czy gorsza od oryginału.

Jeśli jednak chodzi o samą grę to jeśli jestes fanem gatunku i wiele oczekiwałeś po tej grze to się zawiedziesz. Z braku alternatywy można pograć ale osobiście nie rozumiem skąd tyle pozytywnych recenzji i wysokich ocen..

c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×